למישהו יש (או מתכנן לקנות) 3DS? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש (או מתכנן לקנות) 3DS?

RevBlue

Recommended Posts

שמע, מצד אחד הקונסולה בעלת ספצים מאוד גבוהים, ובניגוד למי שאמר שלהנמיך את ה3D SLIDER מגביר את זמן הבטריה - טועה, להוריד את ה3D סליידר זה בעצם משתמש באותם משאבים כדי להגדיל את הרזולוציה, כי הרי שיטת השידור של תלת המימד ב3DS משדרת שני תמונות שונות, אחת לעין ימין והשניה לעין שמאל (לכן אנשים שמסתכלים על מרכז המסך לא אמורים להפסיד את אפקט התלת-מימד, אבל אנשים בעלי מום מסוים בעיניים עלולים להפסיד אותו, כן) ב"מרחק" שונה שזה ניתן באמצעות שידור בטווח של מילישניות אחת מהשניה (התמונות כמובן), כלומר אם נשתמש באותם משאבים כדי לעבד תמונה אחת במקום שני תמונות שונות - נקבל אפשרות למתכנת להכפיל את הFPS, שזה בעצם משהו שחוקר בעבר על ה3DS, אבל עד שלא יצא לא נדע 100%

מין הסתם שאם נקח זוויות מאוד הזויות ל3DS אפקט ה3D יפגע מכך, אותו סיפור עם נסע ברכבת וה3DS יקפוץ לנו בידיים (אפילו אם זה בקטנה) כי זה שידור תמונה שמסונכרן בעיניים עצמם, ההקפצות האלו פוגעות בזמנים ובכך פוגעות בעיניים יותר מאשר משדרות את התמונה (לכן במצב הזה מומלץ לכבות את ה3D MODE)

המחיר אכן מוגזם, אבל תזכרו שזה הקונסולה הראשונה שמסוגלת לשדר תלת מימד ללא הצורך במשקפיים, זה היה אמור לעלות הרבה יותר...

בקשר לזמן סוללה, אני לא יודע גם אם ה3DS LITE יסדר את זה, קרירין, אנחנו מדברים על שני ליבות או כרטיסי מסך שונים (עדיין לא ברור לי) לעומת הDSים הקודמים בעלי מעבד גראפי משולב במעבד..., הדבר הזה אכן אמור לחפור עמוק בבטריה ולתת זמני בטריה נמוכים, וזאת מנינטנדו, היצרנית של הקונסולות הניידות שנותנת זמני בטריה רבים - ועם זאת זמן הבטריה מקביל לPSP בעל המפרט החלש יותר

בנוגע למשחקים, זה ברור מאליו שלא נקבל ספריית משחקים עצומה בשנה הראשונה של ה3DS, אבל לא הייתי ממליץ לקנות קונסולות משחקים לפני שהמשחקים הטובים יוצאים אם ברצונך קונסולה טובה, אך לא צריך לשכוח שאם אתה לא בעל DS מדורותיו הקודמים, ה3DS מסוגל להריץ משחקי DS רגילים, ואם כרטיסי הפריצה בעלי המעבד הפנימי כמו iSmart MM או Supercard DSTwo מסוגלים לגרום ל3DS לחשוב שמדובר במשחק DS רגיל (או כל כרטיס פריצה באמצעות הcommon key של הDS PHAT שנמצא לפני כמה שנים) אז אפשרי לשחק משחקי DS רגילים (או לקנות אותם ולהפעיל אותם לחילופין (אפשרות שסביר להניח שרוב האנשים לא יבחרו הן בגלל המחיר, הן בגלל הנוחות והן בגלל האפשרות להכיל כמה משחקים באותו הכרטיס) ב3DS, ובעלי DS יודעים עד כמה מצויינת ספריית המשחקים של הDS שהיא בעצם האחראית על הצלחתו הגדולה על פני הPSP

כמובן שתלת מימד אינו פיצר הנותן למשתמש אפשרות נוספת למשחק כמו הטאץ סקרין, אז יהיה מעניין לראות כיצד נינטנדו תחדש את הרעיון שעמד מאחורי ההצלחה של הDS ב3DS באמצעות הGYROSCOPE והACCELEROMETER, אפשרי שבעצם נינטנדו נזעקה כדי לגנוב את הPSP FANBOYS במקום להדבק בהצלחה שלה וזה למה היא נתנה קונסולה בעלת יכולות גראפיות הרבה יותר מתקדמות מהמצופה וזמן סוללה כלכך נמוך יחד עם אפשרויות נרחבות כמו MULTI TASKING וחנויות מקוונות... (PSP GO?) לכן אין לדעתי סיבה לרוץ לקנות את ה3DS כל עוד לא ראינו מה לסוני יש מה לומר בנידון, אפשרי שה3DS תיהיה המפולת של נינטנדו וההצלחה של סוני, כיוון שסוני יודעת טוב טוב למה הPSP נכשל לעומת הDS, בנוסף לספריית המשחקים אפשרי מאוד שסוני ינקטו בגישות אחרות כלפי מפתחי משחקים לPSP2, כיוון שפיתוח משחק לDS הוא יקר [וקל, פשוט הרשיון יקר], מפתחים יעדיפו אולי להשקיע בPSP2 בגלל הפרשי מחירי הרשיון

לדעתי שני החברות כבר מזמן צריכות לדעת שרק קהלים נדירים (הקהל הישראלי ברובו, משום שרובו מלא בערסים שלא יודעים מהו ערך של משחק יותר מי "יוו הוא נראה יפה! קלוט ת'גראפיקה!") יעדיפו קונסולה חזקה יותר (ששורדת פחות זמן) מאשר איכות המשחק עצמו, אבל הזמן יגיד את שלו, הPSP PHONE יהיה פיצר נוסף, אבל אני מקווה שיהיה שימוש בטכנולוגיית סוללה מתקדמת כיוון שגם להחזיק PSP בSTANDBY MODE לצד פלאפון ידרוש כוח בטריה עצום יחסית להחזקה של פלאפון כמו או פלאפון אחר בעל אפשרות משחקים

overall, אני מחכה גם לקונסולה שתצליח להריץ אימולטור לPSx וN64 (פסול לPSP בנוגע לN64, למרות שבכלל שגם PSP וגם PSx הם ארכיקטורה של MIPS ושניהם מסוני, אז לסוני לא הייתה בעיה לכתוב VC לPSP בשבילו) בשביל שאני יכול לשחק משחקים שאהבתי בצורה ניידת (ליטל פייטר 2? לגו מרוצים? נייד? איך לא חשבתם על זה?) ותכלס אני יעדיף את זה מאשר GOW 6 FULL HD על גבי מסך 4" כי אני לא סופר איכות על מסכים כאלה קטנים, התלת מימד נשמע כמו פיצר, אבל זה נשמע כמו פיצר שנינטנדו משום מה ביססו את כל הקונסולה עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overall, אני מחכה גם לקונסולה שתצליח להריץ אימולטור לPSx וN64 (פסול לPSP בנוגע לN64, למרות שבכלל שגם PSP וגם PSx הם ארכיקטורה של MIPS ושניהם מסוני, אז לסוני לא הייתה בעיה לכתוב VC לPSP בשבילו) בשביל שאני יכול לשחק משחקים שאהבתי בצורה ניידת (ליטל פייטר 2? לגו מרוצים? נייד? איך לא חשבתם על זה?) ותכלס אני יעדיף את זה מאשר GOW 6 FULL HD על גבי מסך 4" כי אני לא סופר איכות על מסכים כאלה קטנים, התלת מימד נשמע כמו פיצר, אבל זה נשמע כמו פיצר שנינטנדו משום מה ביססו את כל הקונסולה עליו

Open Pandora מריצה אמולטורים ל-PSX ול-N64 בצורה לא רעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Open Pandora מריצה אמולטורים ל-PSX ול-N64 בצורה לא רעה בכלל.

הבעיה היחידה בOpenPandora שההכרזה הרשמית שלו היתה לפני 3 שנים, הpre-orders נמצא באותו שלב 3 שנים וזה נראה כאילו אין התקדמות במשך שנתיים עד שאנשים התאיישו מהפרויקט, וגם אחרי שזה יצא זה נראה כאילו גם כותבי האימולטורים התאיישו, בנוסף לכך החומרה היא לא אפילו מחצית מהציפיות שלנו, מי 512MB נפלנו ל256MB SDRAM DDR1, מה שמקשה על כתיבת האימולטורים, וסוף הסיפור מסתכם בכך שגם שהחומרה מגיעה - היא לא תקנית, כפתורים שלופים, RAM ללא ECC שעושה צרות וכו`..., גם שמעתי שהרנדור לא מתבצע בקלות כלכך, כלומר הOpenPandora, פרויקט נהדר ככל שיהיה, יהיה עוד Phantom לצד הVaporware הקיימים... צעד חכם יותר מהקבוצה היה לפרוץ את הArchos ולקבל גישה לניצול המערכת שלו וכך היה להם כבר חומרה בשוק וכל מה שהם היו צריכים לעשות זה למכור תוכנות או לגרום לפריצה להיות חומרתית (כניסת הUSB בארכוס מסוגלת לרכז את התוכנה בחומרה גם כן, כך שגם אם הפריצה תוכנתית היא יכולה לתפקד על גבי COMMON KEY בערך כמו שכרטיסי פריצה לDS פועלים בה וכך הם היו יכולים למכור פריצה, אני מקווה שלא ביוקר שמוכרים את הOpen Pandora שאם אני לא טועה מחירו עומד על $330 ללא כל זכרון נוסף מעבר ל512MB FLASH שיש בתוכו, שמספיק אולי למערכת ההפעלה, OPEN ולדריברים המיוחדים של המערכת עצמה (טאץ סקרין וכמה אימולטורים?)

N64 הייתה אחלה קונסולה... יש פתרון לכפתור ה-Z?

מסך מגע? שילוב של ACCELEROMETER וכפתורים קיימים? פקודת קול? תחליף יש, נוחות אין

ואם אתה מדבר על הDS, בתכלס אני לא רואה בעיה לגרום למעבד לעשות אימולציה למעבד RISC, הרי אנחנו ADVANCED, מתקדמים :P, והסט פקודות הוא מעט קשה אבל אפשרי, אבל הבעיה שאני כן רואה זה התלת מימד, מה לעזעזל ירנדר את זה? יש בערך פי 6 יותר משולשים בN64 מאשר בDS, במקרה הטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...