Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

כדאי להזמין במכירה מוקדמת או לחכות שהמשחק יצא ולהחליט לפי הביקורות?

מה הרווח מלהזמין מוקדם? זה יהיה יותר זול או שהרווח היחידי זה לקבל את זה כמה ימים יותר מוקדם והLIMITED EDITION (שלא ממש התלהבתי ממנה)?

ואם לקנות במכירה מוקדמת, עדיף דרך חנות בארץ ב280 שקל או דרך המשווק של הרשמי (אתר ORIGIN) ב210 שקל?

נ.ב.

עוד שאלה - המחשב שלי יריץ את המשחק בהגדרות גבוהות בכיף?

INTEL QUAD Q8400 2.66GHZ

4GB RAM

NVIDIA GT 220

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע אין מה לקנות את המשחק, הם הולכים לעשות BETA לפני שהמשחק יוצא. תשחק ב BETA או תראה מה אנשים שישחקו ב BETA אומרים ולפי זה תקנה.

ב OROGIN המשחק עולה 50 יורו, זה 242 שקל.

בארץ המחירים לא סופיים, הם רק דחפו מספרים שבאמת צריך להיות מפגר בשביל לשלם אותם.

עדיף את ה LE, זה עוד 4 מפות ובחלק מהמקומות גם עוד נשקים (ב וב GAME.CO.UK) ואין הבדל במחיר. אני יודע ש 4 מפות לא כל כך מעניין אנשים אבל ברגע שמשחקים חודש עוד 4 מפות יכול להיות מאוד חשוב.

אם אתה רוצה לקנות במחיר הגיוני או שתזמין מאנגליה (GAME/SHOPTO/ZAVVI) או שתקנה gamesplanet.com או GAMERSGATE.COM.

זה יצא לך בין 190 ל 220 שקל.

אני אישית מעדיף דיגיטלי כי הזמנה מאירופה יכולה להגיע באיחור (אפילו חודש אחרי יציאת המשחק). בנוסף לזה קרוב יותר ליציאת המשחק נדע אם עושים קניה קבוצתית בפורום או לא, אמור גם לצאת בסביבות ה 190-210 שקל אבל לא בטוח ש LE.

בקשר לשאלה השניה, עם GT220 לא בטוח שהמשחק יעבוד בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין GT220 ל GTS 250 מאוד משמעותי. יעבוד לך, לא ניראה לי שעל הגדרות גבוהות אבל יעבוד.

כרגע הדבר הכי קרוב לדרישות מערכת שיש זה זה:

http://bf3blog.com/battlefield-3-system-requirements/

לא ידוע כמה זה נכון אבל זה נשמע הגיוני, הם גם אמרו שאם BC2 עבד גם BF3 יעבוד. כמובן שזה מתיחס לכאלה ש BC2 עבד להם טוב ולא גבולי (כמו במחשב שלי) וש BF3 יעבוד פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכלכת.... למה לא לעשות PRE ORDER?? :D

אני בונה עלייך שתשכיר שרת... :D:lol:

ואני בונה על HWZ בנוגע לשרת :silly:

זו הייתה תגובה כללית להודעה כללית (:

כרגע זה באמת לא בטוח, המשחק יוצא עוד מלא זמן.

הנושא הזה די מצעבן אותי.. כל פעם שאני רואה שהוא קופץ לראש העמוד אני מרגיש שהמשחק עומד לצאת ואז נזכר בתאריך היציאה שלו ומתבאס

אגב, לא הבנתי מה הבעיה במחירים..

game לוקחים 30 פאונד שזה סביר

או שהבעיה היא רק עם origin?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זאת התשובה האמיתית. כן אתה יכול להגיד, שעותק דיגיטאלי מצריך גם הרבה אחרי שהוא יותר לא נמכר, לפחות 10 שנים, תאורתית הרבה יותר (valve עדיין מאחסנים את HL1) וזה גם מצריך הרבה תעבורה. אבל בשורה התחתונה הם מרוויחים הרבה יותר מאשר על עותק פיזי.

אז למה הם מוכרים ביותר, כי הם יכולים. כי הם יודעים שעדיין תקנה עותק דיגיטלי.

זה כמו שחלק מ"אריזות החיסכון" יוצאות יותר יקר פר משקל\נפח מאשר הלא "אריזות חיסכון". אנשים לא בודקים ומניחים הנחות לא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב מזכיר, למי שלא אכפת שזה לא עותק פיזי, ולא מחפש לשלם 100 שקל על LIMITED EDITION

BATTLEFIELD 3 הגרסא הרגילה

ב29.99 דולר

http://cdkeysdiscount.com/117-cd-key-battlefield-3.html

בנוסף, אם תכניסו את הקוד CDFACE, תקבלו הנחה של 1.5 דולר.

האתר אמין, ונקנו ממנו שני סידיקיס לסטים של DUKE NUKEM FOREVERת נבדק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, חצי מהשירשור פה על מחירים, כבר קצת שכחתם לדבר על הגיימפליי...

תתאפסו!

אז יעלה 10 ש"ח יותר או פחות, זה לא משנה!

אני רוצה לראות את הקבוצה של הערבים, ואם לא אני משתגע!

מתגעגע לקול הערבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...