Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 239 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עובד סבבה אצלי...

רוני , תנסה דפדפן אחר...

נסיתי עם Opera וFirefox .

יש לי עוד כמה דפדפנים אך אם משתמש בהן המחשב קופא. חיפוש וירוס ומחיקת רוגלות לא עזר. בכל אופן עם זה צריך לעבוד כמו בבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שידוע לי נכון לעכשיו, הגרסה הרוסית תהיה REGION FREE, אך בהורדה אנשים יקבלו רק רוסית. שינוי ב REGISTRY לא כך כך יעזור, כי מוריד רק רוסית. צריך להוריד אנגלית בנפרד ולהוסיף לתקית השפות במשחק. בגדול - בלגן. לא הייתי מתעסק עם כאלה דברים.

מישה עם המשחק תהיה ברוסית, אני מציע לך לפתוח DISPUTE ולדרוש כסף בחזרה, כי זה רמאות ולא מה שהיה הובטח. אל תסכים לשום REGISTRY HACKS ואפילו אל תעשה אקטיבציה ב .

בגלל כל האי-וודאות אני בסופו של דבר לא קניתי מרוסיה. בעזרת החבר שלי שגר בפולין הזמנתי גרסה אירופאית משם ב $29.

אעדכן מתי שאקבל מפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהמשחק זכה לציונים האלה היא שהביקורות היו חפוזות והמבקרים היו עדינים

http://kotaku.com/5852823/quick-thoughts-about-my-battlefield-3-review

3 ימים בלבד בשביל לבדוק MP, CO-OP ו SP והוא לא הוריד על ה SP וה CO OP למרות שהם רחוקים מלהיות טובים.

KOTAKU גם אומרים שרק היום הגיע אליהם המשחק, כניראה בגלל הכתבות הלא כל כך נחמדות שהם פרסמו לפני כמה זמן (על הבאגים ב MP וה- SP הלא מרשים).

הביקורת הזו אומרת הכל, בדיקה חפוזה על ידי אנשים שנבחרו מראש. גם אם הם היו רוצים למצוא באגים הם לא היו יכולים כי לא נתנו להם זמן וכי EA דאגו שהשרתים יהיו ריקים כמה שאפשר ועשו בדיקה מקומית ויסודית. בנוסף לזה הגירסה של הקונסולות לא זוכה לביקורות כי EA לא מרשה למבקרים להוציא ביקורת על המשחק לפני העדכון שיצא ביום הראשון.

בקיצור את כל הביקורות האלה אפשר לזרוק לפח כי הן לא שוות שום דבר, ככה לא בודקים משחק :nono: גם ב BETA היה אפשר למצוא שרתים שהיה בהם פחות באגים, כולנו ראינו שהבעיות לא אחידות ואפילו DICE לא ידעו לזהות את המקור לבעיה (לפחות זה מה שהם אמרו ל KOTAKU באותן כתבות שאמרו שהמשחק לא טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המשחק משתחרר אצלנו רק ביום שישי, אלא אם כן השגת את זה בדרכים אחרות אהמ אהמ. כידוע לי כמעט כולם פה גרים בארץ וישחקו בו ביום שישי.

אני אף פעם לא אבין אנשים שקונים משחק FPS ומצפים ל-SP מעולה. לא יודע, אולי זה רק אני. אבל אני פשוט לא נהניתי משום SP בז'אנר שהוא PURE FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN זה באמת אגדה ו ה SP היחיד ששיחקתי כמה פעמים :hat:

יש מדריך (כנסו לייגמס ) לשחק כבר מעכשיו _וזה חוקי . הבנתי שהשרתים של וייגמס כבר מלאים..

אולי זה חוקי, אבל האם זה כשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...