Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לצערי לרוב המשחקים הטובים בזמן האחרון יש DLC בתשלום. באטלפילד לא היחידים. סדרת DA, סדרת ME, כמובן COD. ועוד המון המון. הכל היום זה כמה שיותר לחלוב מהשחקנים את הכסף שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ש DICE הוציאו גם תוספות בחינם (MAP PACKS וגם מפה אחת לויאטנם החדש לכבוד זה שהשחקנים שיחקו מספר מסויים של שעות).

יש כמובן גם את VALVE שהיא לא כל כך דוגמה ואת ID שהולכים להוציא SDK מלא גם הפעם בשביל שכל אחד יוכל להוסיף ל RAGE מה שהוא רוצה. מה שמשותף לרוב החרות שכן האלה זה שהן תופסות הרבה מקום בשוק ה PC והן חברות פרטיות שמוחזקות על ידי אנשים שהכסף לא כל כך חשוב להם. VALVE מכניסים כ 4B דולר שנה גם בלי זה ומעדיפים לשמור על קהל מרוצה מאשר להכניס עוד מיליון דולר (בקושי נכנס לשלות ספרות אחרי הנקודה :lol:), גם למפתחים ב ID לא בדיוק חסר כסף (http://en.wikipedia.org/wiki/Armadillo_Aerospace).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקנים אשמים כמובן,תמשיכו לקנות כל מה שדוחפים לכם יהיה טוב.

מה זה משנה אבל? גם אם אני לא אקנה, רבים אחרים יקנו. ואי אפשר באמת לארגן את כל הגיימרים בעולם להפסיק לקנות נכון? לפחות אני לא מסוגל לארגן דבר כזה. אז אני אמשיך לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לרוב המשחקים הטובים בזמן האחרון יש DLC בתשלום. באטלפילד לא היחידים. סדרת DA, סדרת ME, כמובן COD. ועוד המון המון. הכל היום זה כמה שיותר לחלוב מהשחקנים את הכסף שלהם.

VALVE הכי טובים בשוק הגיימינג, ואני צופה (ומקווה) שהם ישארו בשוק לעוד זמן רב, ושלא ילמדו מACTIVISION כמו כל החברות האחרות (ובסיקול אותיות, החארות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA עכשיו הכי גרועים.

הם מכרו MOH 2010 במחיר של $59.99 כאשר משחק היה נורא מבזי מבחינת כמות המפות ונשקים.

כמה שבועות אחרי שמשחק הופץ הם הציאו DLC בתשלום.

לתת DLC לאלה שקונים LIMITED EDITION ואחרים יצטרכו לקנות אותו אחרי חודש זה בזיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה !

נראה שאני אצטרך לקנות סאבוופר חדש עד שהמשחק ייצא...

כל פעם שיש את הלוגו של BF3 בסוף הסרטונים הוווום וווווווום הזה גומר אותי

רק שלא יצליף בך גם :ylsuper:

למי אכפת מהסינגל, שישחררו כבר בטא למולטי ושיתנו לי key :cool2:

אה אוקיי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...