Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 240 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

איך אני אמור לדעת שזה רוסית מבלי שאני עושה לקוד אקטיבציה בorigin ?

אני לא מתכוון להתעסק עם שום רג'יסטרי.

גם לא היה אכפת לי גם להזמין את גרסת הסטנדרט בלי המפות כרגע.. אז לא ישנה לי אם לא תהיה יותר LE לאחר השחרור..

תשאל את INTKEYS. אפילו עכשיו עוד לפני שקיבלת מפתח. אני אדע מה קורה עם המפתחות הרוסיים אחרי השקה ברוסיה ב25.10.

אז אני אגיד לך בוודאות האם זה כולל שפות אחרות. אני בטוח ב 99% ש ל INTKEYS יש מפתחות רוסיים. הם כולם קנו מרוסיה כי קודם זה עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האתר הזה שציינתם שמוכר מפתחות בגירסה הרוסית

הם לא מציינים בפירוט המוצר באיזו שפה מדובר

ומהביקורות שקראתי שם על mw2 הבנתי שזה ברוסית

למזלכם שילמתם בפייפאל ויש לכם 45 יום לבקש החזר.

בהנחה שהמוצר הוא לא מה שהובטח.

ורוני, מה קורה עם דיון ראשי למשחק?

דבר אחר:

New Graphic drivers launched by nVidia which will boost Battlefield 3 performance

Nvidia claims that installing the new drivers would result in “up to 11%” boost in performance in 3 for people using a GTX 560

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שמישהו ציין שעדיין יש את הבעיה של "מנהל תצוגה הפסיק לעבוד וביצע שיחזור" (קרה גם לי בבטא ובאלפא ). אני שם לב שזה כמעט לכל כרטיס מסך בעל OC .

זכור לי שמישהו כאן פירסם מה לעשות, לשחק עם OC? אצלי למשל הOC מהמפעל- מה עכשיו לגעת :bash: ...... עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שמהנדסי לא טרחו לבדוק את כותרי DX10/11 כמו שצריך על הדורות הנוכחיים והקודמים של כרטיסי המסך וכל הליבות זקוקות לתוספת מתח מסויימת ע"מ להתמודד עם זה כמו שצריך. עד ששוחרר הביוס ל 560Ti, המשחקים היחידים שהיו קורסים לי עם כל הדרייברים מסדרת 28x היו BC2 ו BF3. ב BC2 חוסר היציבות באה לידי ביטוי במסך לבן תוך כדי משחק וקפיאה של הסאונד, והפתרון הוא פשוט ריסט. ב BF3 המשחק קורס תוך זמן קצר לדסקטופ וצריך לסגור את המשחק דרך ה Task Manager.

אם זה קשור חד-משמעית למתח במקרה של ה 560? ככל הנראה שכן, מאחר והקריסות נעלמו עם ביצוע דאונקלוק של 30~ מגהרץ לליבה וחזרו תוך זמן קצר איך שניסיתי לטפס חזרה לנתוני הסטוק של הכרטיס. 875mhz היו יציבים, 885 ו 890 כבר הניבו קריסות (הכרטיס רץ ב 900 סטוק). לאחר עדכון הביוס, הכרטיס רץ יציב לחלוטין על 900. נראה מה יהיה המצב עם BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחילה הפורומים של BF3 ואנוידיה היו מוצפים בתלונות של משתמשי 560Ti וכולם הריצו ספקולציות, אך נתקלתי בתלונות על תופעות זהות גם ממשתמשי GTX280/285 ו 8800ים מומהרים. אם BF3 ימשיך לקרוס לך גם לאחר התקנת 285.62, נסה לבצע לליבת הכרטיס דאונקלוק של כמה עשרות מ"ה בתור התחלה ותראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...