Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 223 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב פרסומות שקריות...קשה להם להראות את המשחק כמו שצריך ולא לנסות ליצור ממנו משהו שהוא לא :facepalm: אפילו בפרסומות של COD מראים פחות אקשן ומפגשים של הקבוצות :screwy:

רוני או שהזכירון שלך לא טוב או שאתה קורא חלקים מההודעות :P

בהודעה ההיא כתבתי ש EA בפרסום שלהם מראים כאילו במפה כל שניה יש מפגשים גדולים בין הקבוצות ובפועל זה לא מה שקורה. בהודעה החדשה כתבתי שהפרסום של EA שקרי ושאין בעיה עם המפה. כמישהו ששיחק ב BF הרבה במהלך השנים אתה צריך לדעת שאף פעם לא היו מפגשים כאלה ב BF, המפות מעט גדולות מידי אבל זה לא משהו שאפשר להגדיר כחיסרון רציני. מעט מפריע לי שהם לא מנצלים את זה בשביל להכניס 128 שחקנים בשרת.

עם המפה הזו כמפה אין לי בעיה, אפילו מדובר בביצוע יחסית טוב.

ב BF3 אין בעיה בכדורים בודדים לפגוע מרחוק, בגלל זה גם לא היו הרבה צלפים ב ALPHA וב BETA. ב BC כל המערכת ירי הייתה שבורה ומנותקת מכל היגיון.

לא צריך יותר מכמה שעות בשביל לתת ביקורת למשחק MP, מספיק לעשות כמה משחקים בכל מפה בשביל ליראות איזה מפות טובות ואיזה פחו תטובות ולהרגיש איך הירי עובד ואיזה באגים יש.

8 שעות התיחס ל BETA :P שוב הזיכרון שלך משנה את המציאות :lol: חוץ מזה אני עוד זוכר את ה BETA של BC2, היה ניראה משחק מצויין, עד היום הוא עובד פחות טוב ממה שהיה ב BETA :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פרסומות שקריות...קשה להם להראות את המשחק כמו שצריך ולא לנסות ליצור ממנו משהו שהוא לא :facepalm: אפילו בפרסומות של COD מראים פחות אקשן ומפגשים של הקבוצות :screwy:

רוני או שהזכירון שלך לא טוב או שאתה קורא חלקים מההודעות :P

בהודעה ההיא כתבתי ש EA בפרסום שלהם מראים כאילו במפה כל שניה יש מפגשים גדולים בין הקבוצות ובפועל זה לא מה שקורה. בהודעה החדשה כתבתי שהפרסום של EA שקרי ושאין בעיה עם המפה. כמישהו ששיחק ב BF הרבה במהלך השנים אתה צריך לדעת שאף פעם לא היו מפגשים כאלה ב BF, המפות מעט גדולות מידי אבל זה לא משהו שאפשר להגדיר כחיסרון רציני. מעט מפריע לי שהם לא מנצלים את זה בשביל להכניס 128 שחקנים בשרת.

עם המפה הזו כמפה אין לי בעיה, אפילו מדובר בביצוע יחסית טוב.

ב BF3 אין בעיה בכדורים בודדים לפגוע מרחוק, בגלל זה גם לא היו הרבה צלפים ב ALPHA וב BETA. ב BC כל המערכת ירי הייתה שבורה ומנותקת מכל היגיון.

לא צריך יותר מכמה שעות בשביל לתת ביקורת למשחק MP, מספיק לעשות כמה משחקים בכל מפה בשביל ליראות איזה מפות טובות ואיזה פחו תטובות ולהרגיש איך הירי עובד ואיזה באגים יש.

8 שעות התיחס ל BETA :P שוב הזיכרון שלך משנה את המציאות :lol: חוץ מזה אני עוד זוכר את ה BETA של BC2, היה ניראה משחק מצויין, עד היום הוא עובד פחות טוב ממה שהיה ב BETA :screwy:

זה טריילר...מה אתה מצפה שהם יראו בו?

שחקן הולך שתי דקות ב-Caspian border?

אתה לא יכול להגיד שזה שקרי כי זה ממש קטעים מהמשחק,הם לא באו להראות/להוכיח פה שמשחק יש 100% אקשן.

הראו פשוט קטעים שימשכו את צומת לב הגיימרים והם ממש הצליחו.

אחרי הטריילר הזה מ-MW3 נשאר אבק.

אתה היית מראה בדיוק אותם קטעים אם היית צריך ליצור טריילר למשחק.

דווקא ב-Beta היו מלא סנייפרים בעיקר ב-Operation Metro...בכלל כל ה-Prone snipers שגעו לי ת'צורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :xyxthumbs: 100 אחוז זה לא מציאותי..אבל יש מצבים שאכן האקשן כפי שהביאו.

המפה המשודרגת מBF2 כל כך נראת טוב.... כמה כמה מפות לטעם שלי :P

מחוסר זמן שלקראת כניסת החג הייתי מראה לך כמה הודעות רק מהשבוע הזה שפעם כתבת ככה ופעם באופן שונה (וזה לא היה באשכול פה ) .

בכל אופן חבל לי לחזור על אותן דברים. למשל על הכדורים אכן זה יותר קל מBC2 (וטוב שכך ) ודי אמצע לא קל מידי ולא קשה מידי ,והכל תלוי לאן משווים -הבחור דיבר על COD ששם זה זוועה.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהם מראים בחיים לא יקרה במשחק אמיתי, הם עשו את זה בסטודיו שלהם 64 שחקנים באותו מקום במפה :nixweiss: ב COD כשמראים MP מראים אנשים משחקים וככה גם נהוג לעשות בכללי.

בקשר ל BETA, צודק, באיזור הראשון של METRO היה הרבה צלפים :P אבל חלק גדול מזה היה ניצול של הבאגים שהיו ב BETA וזה שההחזר אור מהצלפים לא עבד כמו שצריך אחרי שהם ניסו לסדר את זה שההחזרי אור עבדו יותר מידי ב ALPHA. ב Caspian לא היו יותר מידי צלפים אפילו והמפה הזו היא אחת המפות היותר טובות שראיתי לצלפים, מלא שטחים פתוחים ונקודות שאפשר לראות מהן 30-40% מהמפה.

נכנסתי ל 2142, בקושי יש שחקנים ואחרי דקה PB העיף אותי :P נזכרתי גם בעוד סיבה שהפסקתי לשחק בו, LOADING............................... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדיר!!

ואיי ואיי הקטע עם הצניחה!!!! פשוט ע-נ-ק! :smile1:

אתה בדומה להרבה שחקני באטלפילד חדשים מתלהב מהטפל במשחק.

תעדכן אותי מתי ב BF3 יחזירו את קצת מהעומק שהיה בקודמים ובמיוחד את האפשרות הזו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהם מראים בחיים לא יקרה במשחק אמיתי, הם עשו את זה בסטודיו שלהם 64 שחקנים באותו מקום במפה :nixweiss: ב COD כשמראים MP מראים אנשים משחקים וככה גם נהוג לעשות בכללי.

בקשר ל BETA, צודק, באיזור הראשון של METRO היה הרבה צלפים :P אבל חלק גדול מזה היה ניצול של הבאגים שהיו ב BETA וזה שההחזר אור מהצלפים לא עבד כמו שצריך אחרי שהם ניסו לסדר את זה שההחזרי אור עבדו יותר מידי ב ALPHA. ב Caspian לא היו יותר מידי צלפים אפילו והמפה הזו היא אחת המפות היותר טובות שראיתי לצלפים, מלא שטחים פתוחים ונקודות שאפשר לראות מהן 30-40% מהמפה.

נכנסתי ל 2142, בקושי יש שחקנים ואחרי דקה PB העיף אותי :P נזכרתי גם בעוד סיבה שהפסקתי לשחק בו, LOADING............................... :-\

כשאתה בסרבר עם 64 שחקנים,יש ,מסוקים,רכבים מי ירצה להיות סנייפר?

בשלב הזה של הבטא כל השחקנים העדיפו לנסות את המטוסים והמסוקים על-פני משחק כסנייפר.

זה למה ראינו יותר סנייפרים במטרו מאשר Caspian border שזה אבסורד קצת.

אפשר להתווכח על זה שעות ואף אחד לא השתכנע,זה כמו לריב אם יש ה' או לא.

אני אוהב את שני המשחקים,אבל חושב ש-BF משחק טוב יותר.

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בדומה להרבה שחקני באטלפילד חדשים מתלהב מהטפל במשחק.

תעדכן אותי מתי ב BF3 יחזירו את קצת מהעומק שהיה בקודמים ובמיוחד את האפשרות הזו:

צודק!

לצערי הרב BF 3 איבד המון מהעומק הטקטי יותר שהיה בו והתקרב יותר לRUN AND GUN. כמובן הוא עדיין יותר טקטי מ COD.

נראה איך המשחקיות תהיה, אחר כך נחליט אם זה לטובה או רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שה SP טיפה דפוק או שהמי שהעלה את התמונות האלה שיחק איתן קודם...

פה ה 360 ניראה בסדר גמור ואפילו יותר טוב מה- PS3

את ה GAMEPLAY שהראת מה- 360 הראו גם על ה PS3 ולא היה לו בעיות כל כך מורגשות.

אם הספקית שלך היא אורנג' אתה יכול מ GAMERSGATE, בשאר המקרים אתה צריך לקנות מכל מיני חנויות CD KEY, הביאו כמה קישורים במלך הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...