Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 167 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע איך מורידים את הבטא? את כל השלבים? כי אני לא מצליח להוריד.. ואיך מפעילים ומתחילים לשחק?תודה.

הצלחתי להיכנס לאתר אבל זה מבקש מייל-כשאני לוחץ על הרישום-ואז הוא אומר שהמייל לא זמין... כתובת של וואלה. למישהו יש מושג למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרעיון של הפנס.

הורידו את האור מהרובה צלפים וזה בלטי אפשרי ליראות אותם עכשיו, קודם הוא היה חזק מידי אבל זה לא פיתרון.

למה אי אפשר לעשות ESC אם מישהו הורג אותי :pissed:

למה אי אפשר לעשות ESC אם לא עומדים חיים באמצע המפה :pissed:

למה אף אחד לא עוזר במשחק הזה :pissed:

למה חצי מהשרתים לא עובדים כמו שצריך :pissed:

למה אני צריך לצאת מהמשחק ולחקות כל פעם שעה עד שזה מוצא שרתים, נותן מידע נכון בשביל שיהיה אפשר למנצוא אחד לא מלא שאפשר לשחק בו, מתחבר לשרת, תוען את המשחק, פותח את המשחק (מסך שחור עד שהמחשב מבין מה רוצים ממנו) ואז גם כמה שניות שהמשחק בקושי מגיב (כמו BC2) :pissed:

כוס אמא של DICE, ניראה לי שלכל העובדים שם יש אוטיזם קשה.

לא יודע אולי זה המחשב שלך

אבל מרגע שאני לוחץ Join Game זה עולה ואני משחק תוך 10-15 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסכים איתי שזה פחות נוח מכל משחק אחר ששיחקת בו?

בPS3 המשחק רץ סבבה :xyxthumbs: , מתחבר מהר לשרת והמשחק זורם, נראה טוב תכלס, נראה לי נעשה פריאורדר :-)

רגע אז לא מפריע לך השליטה המוגבלת, הסידור כפתורים הפושר, העובדה שבשום מקום לא כתוב מה הסידור כפתורים, זה שהרבה פעמים אם אתה מנסה למצוא שרת זה רק עושה הודעה יפה ואז חוזר לתפריט וזה שצריך לשבת במרחק לא ברי מהמסך כי אם לא לא רואים שום דבר (ברצינות, ב KILLZONE ו UNCHARTED יותר קל ליראות אנשים גם אם הם מזיינים את הקיר בשביל שלא יפגעו בהם)?

וזה עוד לפני שהזכרתי את זה שב PS3 ה HIT BOX לא במקום ה HIT REG עובד רק כשבא לו, יש יותר לאגים, התפריטים של בחירת ה CLASS והנשקים אפילו פחות נוחים מבמחשב, בלי AIM ASSIST אי אפשר לפגוע באנשים רחוקים, עם AIM ASSIST המשחק מתפגר ואי אפשר לפגוע בכלל (אולי כי כל מה שקשור למילה HIT לא עובד כמו שצריך) ובכללי הכיוון במשחק הזה צולע בהשוואה למשחקי PS3 אחרים. ורגע, רגע, רגע, אין אפשרות למשחק של 64 שחקנים (למרות שכרגע זה לא עובד כמו שצריך בכל מקרה), חסר עוד כמה דברים אחרים, הגרפיקה פחות טובה (במיוחד התאורה) והרבה פעמים אתה לא יכול לזוז כי יש גרגרי חול על הריצפה סביבך ואתה יכול לזוז רק לכיוון אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר פה סמיילי שנשפך מצחוק :lol:

מפה המשחק הזה יכול רק להדרדר, בדיוק כמו כל משחק אחר של DICE מהשנים האחרונות. עד שהם יסדרו משהו BC3 או BF4 או MOH RETURNS (היה MOH 2 אז חייבים שם אחר) יצאו עם בדיוק אותם באגים שיסדרו רק לפני שיצא המשחק הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שקורה אצלי במחשב =/ למשהו יש מושג מה יכול להיות הבעיה?

גם במסך גדול ב-50 FPS מרגישים ממש שזה מקרטע ויש כל מיני רזולוציות נמוכות מסויימות שזה על אותו FPS אבל רץ בטיל... אפילו יותר מדיי מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...