Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 103 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה דברים לגבי הבטא שלא הבנתי לגמרי, היא פתוחה לכולם או רק לקבוצה מסויימת? (כמו אלה שהזמינו את MOH)

או שאלה רק מקבלים את "הזכות" לשחק יומיים לפני כל השאר?

אם היא "סגורה" , מישהו יודע מאיזה אתרים ניתן להשיג גישה לבטא?

המשתמש שלי בCambat Testing נסגר ועוד לא אישרו לי את החדש... ורציתי לדעת אם יש גם מקומות אחרים שניתן להשיג גישה לבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוזר בטא פתוחה לגמרי , לא?

גם של BC2 היתה פתוחה. קודם היתה סגורה ואז פתוחה, והפתוחה זה היה סתם מקדם מכירות \ בדיקת עומס על השרתים, לא היה אפילו דרך להגיש באגים.

לסגורה ולפתוחה היו מפות אחרות, הסגורה היתה ב-Arica Harbor והפתוחה היתה Port Valdez. המפה של הסגורה השתנתה (מיקומי MCOM שונים) הפתוחה לא, מה שרק מחזק את הטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PORT VALDEZ השתנתה מהבטא, בבטא לא היה אפשר לעלות לגבעת הצלפים בבסיס הראשון; במעבר בין הבסיס הראשון לשני התוקפים היו יכולים לעלות להר בצד, וגם לא הייתה שמה ספירה של מחוץ לתחום; גם בין הבסיס השלישי לרביעי כמו בין השני לשלישי.

ARICA אם אני לא טועה הייתה רק לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PORT VALDEZ השתנתה מהבטא, בבטא לא היה אפשר לעלות לגבעת הצלפים בבסיס הראשון; במעבר בין הבסיס הראשון לשני התוקפים היו יכולים לעלות להר בצד, וגם לא הייתה שמה ספירה של מחוץ לתחום; גם בין הבסיס השלישי לרביעי כמו בין השני לשלישי.

ARICA אם אני לא טועה הייתה רק לקונסולות.

זה שינויים מינוריים. ב-Arica השינויים של ה-MCOM די השפיעו. הבטא היתה "סגורה" היית מקבל מפתח אם היית Preorder, או אם היית כבר בטא טסטר. (קיבלתי 2 הזמנות, אחת מ-CT ואחת על ה-Preorder)

אכן, Arica שיחקתי על ה-PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...