Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 162 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטא זה לא מוצר מוגמר מה גם שזה בחינם. אני לא מבין על מה כל העצבים, חכו עד שהמשחק ייצא ואז תחליטו.

לקרוא רק חלק מההודעות זה תמיד בעיה. BDB וגם אני אמרנו שבכל המשחקים האחרונים של DICE (מה שאומר BC2 ו MOH) ככל שהמשחק התקרב ליציאה ככה המצב שלו היה פחות טוב.

בכל מקרה יש רק כמה שבועות עד יציאת המשחק ובמצב כרגע הם צריכים עוד לפחות שלושה חודשים בשביל שהוא יהיה קרוב לשחיק. המצב של המשחק ממש נוראי. כל כך הרבה דברים לא עובדים כמו שצריך וחלקם כן עבד קודם, השרתים של EA מתקשים לעמוד בקצב, FPS לא יציב בשיט ובכללי אין הרבה שיפור בהשוואה ל BC2 (שלדעתי היה רחוק מרמה של AAA ורק אחרי ה PATCH החדש הגיע למצב שהוא יחסית שחיק, שנה אחרי יציאת המשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איך הם מוציאים משחק, ונחזור שניה אחורה לBF2, הם מוציאים פאצ'ים ועדכונים לשפר את המשחק כביכול, ולא בהכרח משפרים את המשחק.

אבל לא מיישמים את העדכונים שהם עשו למשחקים הבאים שלהם...

קשה לי להגיד מה היה עם BF2 - BF2142 אבל בואו נקח לדוגמה את BC2, שהתחיל נוראי. למשל הSERVER BROWSER שלא היה פילטרים, לא היה אוטו בלאנס, והם שיפרו את זה והוסיפו בעדכונים.

יש כמה דברים שהם הרסו כמו HIT REG, איפסו ואיזנו נשקים..

אבל למה לא ליישם את הדברים האלו כבר במשחקים הבאים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי DICE של היום היא לא אותה חברה שהייתה פעם (BF2 ולפני). הרבה מאוד אנשים עזבו, החברה צוצמה לצורה רצינית (מ 2-3 לסטודיו אחד), הרבה מהאנשים שעבדו על BF, כולל האנשים שיצרו את הסדרה עזבו את החברה ממזמן. נשאר אנשים שעבדו על BF2 ואפילו על חלק מהמשחקים הקודמים אבל רוב העובדים שם פשוט לא ברמה מספיק גבוהה. BF תמיד היה משחק בעייתי וככל שהרבה של המפתחים ירדה ככה גדלו הבעיות (הירידה הזו קיימת ברוב החברות, ראו BLOPS ו DRAGON AGE 2).

המשחק יהיה זמין ב תחת FREE GAMES. מה שבאתר זה רק ריבוע אפור שאומר באיזה תאריך. אפשר לדעת מאיפה הגעתם ל 2PM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לא לעבור ל-7. אני לא יודע אבל אם תקבל תוספת לביצועים.

בואו נקח לדוגמה את BC2, שהתחיל נוראי. למשל הSERVER BROWSER שלא היה פילטרים, לא היה אוטו בלאנס, והם שיפרו את זה והוסיפו בעדכונים.

הו, דוגמא טובה. בבטא הסגורה ובבטא הפתוחה של BC2 ה-server browser עבד בסדר גמור, ב-retail לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...