Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מדבר על המחשב ובמחשב קל מאוד לבדוק את זה כי הם חייבים להיות קשורים לSTEAM. כנס ותראה כמה אנשים משחקים COD:BO כל יום. 35000 זה שיא. בסדר, אולי 100.000 רכשו אותו. אולי אפילו 150.000. אבל זה עדיין לא מליונים שקנו בשתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא מאמין לעיניים שלי. 1 מיליון מכירות ב . זה פשות שיגעון. לא האמנתי שכל כך הרבה אנשים קנו את הזבל הזה :kopfpatsch: טוב, באמת אמרתי שטויות. מצטער :bash:

רק איפה הם כולם? אני רואה 30.000 משחקים ב כל יום הכי הרבה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספר הזה לא כולל את ודומיו וגם לא כולל כאלה שקנו OEM (הכסף כן מגיע לחברה במצב הזה, הם בוכים בלי הצדקה).

לפי האתר הזה התוספות של HL2 (הפרקים הנוספים) הגיעו למספר שיא של 0 יחידות. זה לא שאין אותם לאף אחד, זה לא שכולם קנו אותם כחלק מ ORANGE BOX, פשוט הם לא יצאו לחנויות, רק . גם HL2 עצמו, הגיע להרבה יותר מה 4M שהם כותבים באתר (וגם ORANGE BOX עם 0 יחידות שזה מוזר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תקשיבו למשהו ענק! אני לא יודע אם מישהו ראה את זה לפני או לא, אבל אני מניח שהרוב לא יודעים.

בוודאי חשבתם לעצמם מה הקטע של הדינוזאור שמראים בתחילת הקטע עם הטנקים. להזכיר לכם:

0:17

זה בדיחה ש-DICE עשו עקב הנושא הבא בפורומים של 4CHAN

http://i.imgur.com/KQhHE.jpg

תשמעו, אני מוריד בפניהם את הכובע. חוש הומור בהחלט יש להם! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו ש 95% ממחירות של COD הם בזכות קונסולות. ב ל COD:BO נמכרו אולי 50000 עותקים (ושיא השחקנים ביום אחד הוא בסביבות 30000 שזה לא כל כך הרבה).

את אף אחד בעולם הגיימינג לא מעניינת הנישה העלובה של הPC, מה גם שCOD הוא משחק בראש ובראשונה עוד מCOD4, ומבחינתי גם לפני.

מן הסתם שמדברים על המספרים הכוללים, שלא תחשוב שכמות השחקנים/קונים של BFBC2 בPC מתקרבת בכמות השחקנים בקונסולות, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אף אחד בעולם הגיימינג לא מעניינת הנישה העלובה של הPC, מה גם שCOD הוא משחק קונסולות בראש ובראשונה עוד מCOD4, ומבחינתי גם לפני.

מן הסתם שמדברים על המספרים הכוללים, שלא תחשוב שכמות השחקנים/קונים של BFBC2 בPC מתקרבת בכמות השחקנים בקונסולות, כן?

BF3 מוכיח שאתה טועה.

הייתי אומר שגם STARCRAFT 2, WARHAMMER 40K ועוד רבים אחרים אבל בוא נתרכז רגע ב-BF3. כולנו ראינו איך גרסאת המחשב ניראת. אני לא יודע איך איזה בעל פליסטיישן לא יכול להסתכל על הפרזנטציה האדירה הזו ולא להתמלא בקנאה אחרי שבנס רב אולי אולי אולי הוא יוכל לראות את המשחק ב-720P. חוץ מזה, DICE החזירו את ה-64 שחקנים אקסקלוסיבית ל-. על DEDICATED SERVERS כמובן שאין על מה לדבר לעומת הגועל נפש הלא יעיל הזה בשם P2P. אז אתה עדיין בטוח שלאף אחד לא אכפת יותר מה-PC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF3 מוכיח שאתה טועה.

הייתי אומר שגם STARCRAFT 2, WARHAMMER 40K ועוד רבים אחרים אבל בוא נתרכז רגע ב-BF3. כולנו ראינו איך גרסאת המחשב ניראת. אני לא יודע איך איזה בעל פליסטיישן לא יכול להסתכל על הפרזנטציה האדירה הזו ולא להתמלא בקנאה אחרי שבנס רב אולי אולי אולי הוא יוכל לראות את המשחק ב-720P. חוץ מזה, DICE החזירו את ה-64 שחקנים אקסקלוסיבית ל-. על DEDICATED SERVERS כמובן שאין על מה לדבר לעומת הגועל נפש הלא יעיל הזה בשם P2P. אז אתה עדיין בטוח שלאף אחד לא אכפת יותר מה-PC?

P2P עובד מעולה, אפילו כאן בישראל הXBOX LIVE עובד אצלי חלק עם פינגים מעולים.

ולא, לא אכפת מה-.

אם לא מדובר בMMORPG/RTS כמו STARCRAFT או WOW, שמן הסתם לא על הז'אנרים האלה אנחנו מדברים, ה- הוא בדיוק כמו שאמרתי - נישה עלובה וקטנה.

הגרפיקה לא באמת מעניינת את רוב רובם של השחקנים עד כדי כך, מעניינת אותם הנוחות, המשחקיות, הרשת החברתית (XBL לדוג') והפופולריות, ולפי כל הקריטריונים האלה הקונסולות דורכות על הPC.

קח לדוגמא את THE WITCHER 2, המשחק עשוי לPC במיוחד, הוא נראה מעולה ועובד לא רע - יש הייפ? הרבה אנשים משחקים? לא.

המשחק משעמם והגרפיקה המרהיבה שלו לא מצילה אותו מכך.

בקיצור, לא, BF3 נראה מעולה אבל הוא רק יוכיח לך עד כמה הקונסולות יורקות על ה- כשתראה את כמות השחקנים הפעילים במשחק בקונסולות מול הקבוצה המזערית בPC. כנ"ל כמות הקלאנים, סרטונים ביוטוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...