Dell Inspiron N5010 i5-460M HD 5470 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Inspiron N5010 i5-460M HD 5470

IME3

Recommended Posts

אגב עדכון

שמתי לב למשהו מוזר

הנייד הזה נמכר לי בבאג ומופיע בבאג בתור עם כרטיס מסך 5470

אבל התקנתי והרצתי GPUZ ומסתבר שיש לי בכלל את הנתונים של 5650 בנייד הזה ולא הייתי מודע

92878924.gif

Uploaded with ImageShack.us

אפשר לראות שהנתונים תואמים לנתונים הרשמיים של ה 5650

http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-5700/Pages/hd-5650-specs.aspx

לא יודע אם מדובר בטעות בבאג או מה

אבל חשבתי שקניתי את הנייד עם ה 5470 בפנים ומסתבר שלא

http://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-5400/Pages/hd-5470-specs.aspx

נראה לי פשוט טעות אצל באג

כי באתר שלהם מופיע 5470 ב 4480 שח

אבל בחוברת שמגיעה עם העיתון מופיע 5650 ב 4480 שח

אז כנראה הכוונה בשנייהם ל 5650 והטעות היא במה שמופיע באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר לדעת למה בדיוק?

אני אישית אחרי אירוע שהיה לי איתם לפני כ 5 שנים לא קונה אפילו דיסק ריק שם , היו כבר הרבה מאד פעמים שהעדפתי לשלם מאות שקלים יותר ולסוע 20-30 דקות יותר בשביל לא לקנות אצלם..

מאז אני כל הזמן שומע מסביבי על אנשים שקנו אצלם ונדפקו.

השיא היה כשלפני שבועיים חבר מהלימודים קנה אצלם הארד דיסק חדש , הרכיב אותו על המחשב התקין ווינדוס והכל , יום אחרי הוא מפעיל את המחשב וקולט שההארדיסק מוציא עשן (ממש נשרף!) בקיצור הוא הלך לחנות והם ניסו לחרטט אותו שזה לא אשמתם... והבן אדם מבין במחשבים יותר מכל טכנאי שהיה שם... בקיצור אני מאמין שאם הוא לא היה מבין וסתם בן אדם שקנה הארדיסק הוא היה מוותר ונדפק...

בסופו של דבר רק אחרי שהוא פנה למחקלת שירות הארצית שלהם הוא קיבל את הכסף בחזרה.

בכל מקרה ,

יש סיבה למה סחורה זולה... לכל מוצר , של חברה גדולה ככל שתהיה (אפילו למעבדים של ) יש רמות יצור שונות , לפי מה שאני הבנתי KSP קונה את הזול ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ,

יש סיבה למה סחורה זולה... לכל מוצר , של חברה גדולה ככל שתהיה (אפילו למעבדים של ) יש רמות יצור שונות , לפי מה שאני הבנתי KSP קונה את הזול ביותר.

לרגע חשבתי שאני במופע סטנד אפ, עם השטויות שרצו פה...

אני לא אגיב למה שאמרת כי התגובה שלך לא רלבנטית לשום דבר שנאמר בדיון הזה.

הדבר היחידי הנכון שנאמר פה:

כי הוא חי בסרט שהם אמורים לספק אחריות ולא .

בקניית מחשב נייד - מרגע קניית המחשב, הספק יוצא מהתמונה, וכל השירות נעשה מול היצרן או נציג היצרן בארץ.

לאחר קניה בבאג של נייד, תקבל את אותה תשובה כמו לאחר קניה ב-KSP או כל מקום אחר - תפנה לדל .

חבל לי על מי שיקרא את הדיון ויבין בטעות שיש הבדל, וישלם 700 שקל יותר בחנות כמו באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ותספר לי איזה שטויות בדיוק אמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הציטוט שלך.

היו מקרים כבר שבהם KSP תבעו אנשים על הוצאת דיבה כזו. אתה אומר הרבה שטויות בלי הוכחה אחת וזה בדיוק הוצעת דיבה.

בנוסף, המפרט של שנקנה מהיבואן עם אחריות רשמית זהה בכל מקום, מאיפה הרעיון של רכיבים פחות טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הציטוט שלך.

היו מקרים כבר שבהם KSP תבעו אנשים על הוצאת דיבה כזו. אתה אומר הרבה שטויות בלי הוכחה אחת וזה בדיוק הוצעת דיבה.

בנוסף, המפרט של נייד שנקנה מהיבואן עם אחריות רשמית זהה בכל מקום, מאיפה הרעיון של רכיבים פחות טובים?

יכול להיות , הדבר היחיד שאמרתי ללא שום הוכחה זה ה"שמועה" שלפיה KSP קונים את האיכות הכי ירודה של המחשבים.

מלבד לזה , הכל עובדות , הארדיסק שעולה באש למשל.

ה"רעיון" של רכיבים פחות טובים זה לא רעיון , זו עובדה ישנם רמות מסוימות של ייצור שבבים.

דווקא את האמת , למרות שאני פחות אוהב את , אני יודע בוודאות שהם משלמים אקסטרא לאינטל למשל בשביל לקבל באיכות הכי טובה שיש.

השאלה היא איך המחשב מטופל עד שהוא מגיע ללקוח. משיחה שערכתי עם בחור שהיה מחסנאי ב KSP (מקור ראשון) סופר לי על מקרים שבהם רכיבים נופלים על הריצפה ונמכרים אח"כ ללקוח בלי שום בעיה , או על קופסאות שבמקום להניח אותם בעדינות הן פשוט נזרקות על המדפים.

מעבר לזה אני לא ממליץ כלום לאף אחד ולא אומר מאיפה לקנות ומאיפה לא לקנות. אני פשוט מציין עובדה (וזו זכותי המלאה) שעקב כך שלא הייתי מרוצה משירות שניתן לי (יותר נכון לא ניתן) לפני שנים רבות על מחשב שקניתי מ KSP (ועד אותו אירוע קניתי אצלם 4 מחשבים ונייד אחד) אני אישית הגעתי להחלטה שלעולם כף רגלי לא תדרוך בסניף של KSP.

בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איך המחשב מטופל עד שהוא מגיע ללקוח. משיחה שערכתי עם בחור שהיה מחסנאי ב KSP (מקור ראשון) סופר לי על מקרים שבהם רכיבים נופלים על הריצפה ונמכרים אח"כ ללקוח בלי שום בעיה , או על קופסאות שבמקום להניח אותם בעדינות הן פשוט נזרקות על המדפים.

אתה יודע מה, אתה צודק. כי בטוח שבמקום כמו באג או כל חנות אחרת לכל מחשב מצמידים שומר צמוד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב , אני לא יודע בוודאות מה הולך בכל החנויות האחרות מה שאני כן יודע שבאותו שבוע שקרה לי מה שקרה עם KSP הלכתי ל TMS שאז ישבו בקרית מוצקין , נתקלתי בבן אדם שהוא אמנם המוכר (וגם הבעלים לצורך העניין) אבל היה לו ידע מטורף , אני רציתי משהו (שהיה לו אגב במלאי ולא היתה שום בעיה עם זה) והוא הסביר לי למה אין לי צורך בזה והתאים לי רכיב שהיה יותר זול. אז הבנתי מה ההבדל בין KSP לבין חנויות אחרות.

כשהייתי נכנס ל KSP היתה תמיד אווירה של שוק מכירות , שב קנה מהר והבא בתור , אין שום יחס אישי ועשרות פעמים מצאתי את עצמי מסביר ל"מוכר" למה הוא טועה ולמה אין לו מושג במה הוא מדבר ואז הוא היה הולך לטכנאים מאחורה וחוזר ואומר "אתה צודק" המוכר פשוט מוכר לך לוקשים , אם אתה מבין אז אתה עולה עליו ואם לא אז אתה קונה את מה שהוא אומר לך ואוכל אותה.

ככה זה... שוב , לא שמועות , זה מהפעמים שאני הייתי ב KSP.

אגב , עוד עובדה... חבר שלי קנה בזמנו pavillion ב KSP בת"א , מאז כבר הלך לו ההארד דיסק (כשהמחשב עדיין היה בתקופת האחריות למזלו) והסוללה שלו מתה וכרגע כבר שנתיים המחשב הזה הוא ברזל מת.

לחברה שלי יש את אותו המחשב והוא נקנה בערך באותה תקופה , המחשב שלה עובד פיקס עד היום , הדבר היחיד (וזה לגמרי נורמאלי) זה קצת החלשות בסוללה.

צירוף מקרים. או שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי הנכון שנאמר פה:

בקניית מחשב נייד - מרגע קניית המחשב, הספק יוצא מהתמונה, וכל השירות נעשה מול היצרן או נציג היצרן בארץ.

לאחר קניה בבאג של נייד, תקבל את אותה תשובה כמו לאחר קניה ב-KSP או כל מקום אחר - תפנה לדל ישראל.

חבל לי על מי שיקרא את הדיון ויבין בטעות שיש הבדל, וישלם 700 שקל יותר בחנות כמו באג.

זו היא טענתי, אני קניתי נייד מ-KSP לאחרונה ואני מרוצה מאוד. כל עוד אתה רואה בעיינים שלך שהחבילה סגורה עם מדבקת דל מקורית אין הבדל בין זה לכל מקום אחר אמין שימכור לך. לאחר הקנייה, הטיפול הוא אך ורק על ידי היצרן ולא על ידי KSP, כך שזה לא משנה כמה הם "זבל" לטענתך, הם לא קשורים לעניין. שאני קניתי לא רק שהיו מאוד אדיבים ונחמדים, גם פתחו איתי את הקופסא של הלפטופ והסבירו לי בצורה מאוד מקצועית עליו, בנוסף לזה ששמרו לי את הדגם המבוקש הזה שהיה אחרון במלאי במשך כמעט שבוע ללא שום מקדמה כספית. אני עם KSP כבר 8 שנים בעררך בקניותיי האלקטרוניות ומרוצה.

בנוסף היה לא מזמן סיפור על יבוא לא אמין של ניידי דל על ידי KSP, ולאחר מכן KSP ו- פרסמו בהרבה מאוד עיתונים את ההודעה הבאה:

עריכה: טוב זה מצנזר את התמונה, אם זה באמת חשוב אני מוכן גם לשלוח לך בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור עובד באג אני יכול לומר שהדגם שנמכר היום הוא הדגם עם ה5650.

בKSP המחיר הוא 4290 ובבאג 4488, כשההבדל העיקרי הוא באחריות - בבאג זה שירות ע"י טכנאי בבית ובKSP זה במעבדה.

לא יודע אם 200 שקל הפרש שווים את זה - לפי דעתי כן. בנוסף השירות שהלקוח יקבל בבאג במקרה של תקלה כמו עזרה בפרמוט וכו' הוא הרבה יותר טוב לדעתי.

ההבדל הוא ממש לא 700 שקל הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור עובד באג אני יכול לומר שהדגם שנמכר היום הוא הדגם עם ה5650.

בKSP המחיר הוא 4290 ובבאג 4488, כשההבדל העיקרי הוא באחריות - בבאג זה שירות ע"י טכנאי בבית ובKSP זה במעבדה.

לא יודע אם 200 שקל הפרש שווים את זה - לפי דעתי כן. בנוסף השירות שהלקוח יקבל בבאג במקרה של תקלה כמו עזרה בפרמוט וכו' הוא הרבה יותר טוב לדעתי.

ההבדל הוא ממש לא 700 שקל הבדל.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=9727&perur=2&t=1&c=441

תיידע את הבוס שלך שמופיע באתר שלכם כאילו הדגם נמכר עם 5470 כמו שאפשר לראות באותו סכום 4480

בכלל אין ברשימה באתר הרשמי של באג דגם של ה 5010 עם כרטיס 5650

לפי דעתי הייתי חושב שזה עולה לכם בכמה מכירות שאבדו והטעות הזאת לא מתעדכנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...