APEX LCD 24" - במבצע ב 700 ש"ח, שווה ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

APEX LCD 24" - במבצע ב 700 ש"ח, שווה ?

rafi_d

Recommended Posts

יש DVI וניתן לקנות מתאם לHDMI למיטב הבנתי.

תהיו ספציפיים יותר. 2MS , FULL HD. מה הבעיות שאתם רואים ? ניגודיות לא די גבוהה ?

בכל אופן - 700 ש"ח. יש לי 42" לסרטים עם , זה רק למחשב... להחליף את הפיליפס 19" 3X4 1280X1024 שיש לי עם VGA כיום . חלופה לסרטים - היא רק לשעת חירום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש DVI וניתן לקנות מתאם לHDMI למיטב הבנתי.

תהיו ספציפיים יותר. 2MS , FULL HD. מה הבעיות שאתם רואים ? ניגודיות לא די גבוהה ?

בכל אופן - 700 ש"ח. יש לי 42" לסרטים עם , זה רק למחשב... להחליף את הפיליפס 19" 3X4 1280X1024 שיש לי עם VGA כיום . חלופה לסרטים - היא רק לשעת חירום ...

הייתי ממליץ לך להוסיף עוד קצת ולקחת מסך עם שם ורמה.

מנסיון, רק בDVD אפקס טובים, וגם שם הם לא כאלה טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שרוח הדברים הובנה. מסך תקציבי - עד 750 ש"ח חלופה ל19" שלי (חותר ל FULL HD 24" ).

תודה

נב: עד עכשיו לא הבנתי מה עושה את ה ALEX לזבל, חוץ מהשם (לישומי מחשב/אינטרנט). הרי כולם מסין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאתמול קניתי את המסך הזה ואיך שחזרתי הביתה חיפשתי פה שאלות כאלה עליו...

בדף שקישרת אליו נראה שיש טעות כי על האריזה כתוב קונטרסט 1:50000 ולא 5000.

בכל מקרה, זו ההתרשמות שלי:

מסך פשוט, זול, פלסטיקי במקצת (כפתורי בקרה פשוט צעצועיים), אבל עושה את העבודה.

הסטנד מאוד בסיסי ומאפשר תזוזה מאוד בסיסית (על ציר Y פנימה והחוצה על הציר).

הגיע ללא פיקסלים שרופים (בדקתי בחנות כבר).

כלל כבל VGA בלבד והוספתי כבל DVI בנפרד.

גם אני מחבר אליו רק מחשב כרגע אז חוסר ב ממש לא מפריע לי בלשון המעטה.

איכות הסאונד מתחת לכל ביקורת (יש לי לפטופ של טושיבה עם רמקולים של harman kardon שנשמע יותר טוב בסדרי גודל ואני לא משווה בכלל לרמקולים רציניים יותר), המסך הזה נשמע כמו טלפון מעוך חסר בסים אז אם זה חשוב לך תוסיף רמקולים נפרדים או מערכת סטריאו/מוניטורים וכד'.

המתחרים על תקן המסך הבא שלי היו המסך הזה, מסך LED של פוג'יקום 24", מסך LED של סמסונג 23" בדגם BX2335 וה 24" LED של סמסונג ו שעולים יותר מפי שניים.

בגלל שמדובר בשימוש בסיסי ומועט בלבד לא ראיתי טעם להשקיע סכום גבוה במסך ולכן הלכתי על האופציה הכי cost effective לדעתי מבין כולם, וכן, מבחינת יחס עלות/תועלת זו היתה בחירה טובה לדעתי.

תקציב ומידת הרצון להשקיע ברכיב מסוים (שקשורה מאוד למידת השימוש בו ואופי השימוש בו) זה שיקול מאוד חשוב מעבר למפרט של הרכיב עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאתמול קניתי את המסך הזה ואיך שחזרתי הביתה חיפשתי פה שאלות כאלה עליו...

בדף שקישרת אליו נראה שיש טעות כי על האריזה כתוב קונטרסט 1:50000 ולא 5000.

בכל מקרה, זו ההתרשמות שלי:

מסך פשוט, זול, פלסטיקי במקצת (כפתורי בקרה פשוט צעצועיים), אבל עושה את העבודה.

הסטנד מאוד בסיסי ומאפשר תזוזה מאוד בסיסית (על ציר Y פנימה והחוצה על הציר).

הגיע ללא פיקסלים שרופים (בדקתי בחנות כבר).

כלל כבל VGA בלבד והוספתי כבל DVI בנפרד.

גם אני מחבר אליו רק מחשב כרגע אז חוסר ב ממש לא מפריע לי בלשון המעטה.

איכות הסאונד מתחת לכל ביקורת (יש לי לפטופ של טושיבה עם רמקולים של harman kardon שנשמע יותר טוב בסדרי גודל ואני לא משווה בכלל לרמקולים רציניים יותר), המסך הזה נשמע כמו טלפון מעוך חסר בסים אז אם זה חשוב לך תוסיף רמקולים נפרדים או מערכת סטריאו/מוניטורים וכד'.

המתחרים על תקן המסך הבא שלי היו המסך הזה, מסך LED של פוג'יקום 24", מסך LED של סמסונג 23" בדגם BX2335 וה 24" LED של סמסונג ו שעולים יותר מפי שניים.

בגלל שמדובר בשימוש בסיסי ומועט בלבד לא ראיתי טעם להשקיע סכום גבוה במסך ולכן הלכתי על האופציה הכי cost effective לדעתי מבין כולם, וכן, מבחינת יחס עלות/תועלת זו היתה בחירה טובה לדעתי.

תקציב ומידת הרצון להשקיע ברכיב מסוים (שקשורה מאוד למידת השימוש בו ואופי השימוש בו) זה שיקול מאוד חשוב מעבר למפרט של הרכיב עצמו...

תודה רבה על התגובה! אלו פחות או יותר השיקולים שלי (ורמקולים כבר יש...) את הכי חושב לא ציינת - איך רואים ? בהיר וחד ? צבע חי (קונארסט) גם באיזור מואר ? זווית ראיה טובה (רחבה)? בפיקסלים אין מריחת צבע ? אצל מי האחריות ?

שוב תודה

רפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, קניתי ופרט לעניין אחד - אני מרוצה (אפשר להחזיר תוך שבועיים...) ... :-) בס"ה המסך - טוב ביותר. רואים מצויין, בהיר (אפילו הקטנתי עצמה), קונטרסטי, פונטים חדים וברורים, זווית - כמעט 180 ... רגלית פלסטיק-בסיסית אך יציבה.

אני מסתייג מדבר אחד - הגודל. לצערי - הוא פשוט לא "24 אלא "23 (מדוד!.. ) . מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, קניתי ופרט לעניין אחד - אני מרוצה (אפשר להחזיר תוך שבועיים...) ... :-) בס"ה המסך - טוב ביותר. רואים מצויין, בהיר (אפילו הקטנתי עצמה), קונטרסטי, פונטים חדים וברורים, זווית - כמעט 180 ... רגלית פלסטיק-בסיסית אך יציבה.

אני מסתייג מדבר אחד - הגודל. לצערי - הוא פשוט לא "24 אלא "23 (מדוד!.. ) . מה אתם אומרים ?

שמח שאתה מרוצה, מקווה שלא תהיה בעיה בעתיד.

לגבי הגודל, אולי הם מודדים בצורה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הפרטים

איזה פרטים ?

כמו שאני מבין - יש כאן נסיון למכור מסך 23" (בדיוק!) כ24". אין כאן שום טעויות במדידה, לא שלי ולא שלהם... :-( אין רמז על הקופסה עצמה ל24 *אינץ* , למרות שהמספר 24 עצמו מופיע... כמובן שבאופיס דיפו בפרסומים זה 24"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...