Samsung Galaxy S vs. iPhone 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S vs. iPhone 4

man-of-God

איפה פאלפון הייתם קונים אם הייתה לכם האופציה Samsung Galaxy S או . iPhone 4  

1394 הצבעות

1. 1. איפה פאלפון הייתם קונים אם הייתה לכם האופציה Samsung Galaxy S או . iPhone 4

Recommended Posts

אני נשבע שאני אבעט בבן אדם הבא שיפתח את אותו דיון בפעם המיליון, צריך ליצור פילטר לנעילה מידית של דיונים שמכילים את שני המילים האלו

man-of-God

לא משהו אישי אבל יש לך פה לא מעט ת'ראדים עם דיונים ארוכים על הנושא, חיפוש בגוגל גם יתן לך השוואות מפורטות

מבחינת אנשים, חלק יגידו איפון חלק יגידו SGS

אני אישית מאלו שיגיד SGS כי אני איש (ועל הדרך יש לי SGS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי

אני גם הייתי כמוך

קנה מה שפחות או יותר עם חבילה יותר טובה , זה כולה פלאפון , לא משכנתא

שניהם מכשירים ברמה גבוהה

אפליקציות שמפליקציות זה נחמד כן

אבל אחרי יומיים זה נטחן ונמאס

שניהם עם גלישה סלולרית טובה חצי שנייה לפה או לפה לא קריטי

קיצור אם זה היה אותו מחיר אני בטוח שהרוב היו לוקחים אייפון

אבל בגלל שזה כפול אין טעם להשקיע .

בכל מקרה תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא בדיוק מעניין אותי בשניהם אני מזדקה עליו - מחיר מלא בגלל תוכנית שאני לוקח.

הבעיה שאני לא מכיר מישהו שיש לו את האייפון , ואחד שאני מכיר ויש לו את הגלאקסי S הוא פשוט נתקע לו כל X שניות או בביצוע פעולות

פשוטות למדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי בפורום הזה (ולי אין סמארט-פון), ה SGS הוא מכשיר נהדר, אתה פשוט צריך להסיר ממנו את החרא שהחברות הסלולריות שמו עליו, נראה לי שלדי הרבה אנשים בפורום יש או או SGS או שניהם, עושה רושם ששניהם מעולים (קודם תשאל את עצמך מה אתה רוצה ממנו).

התובנה שלי-

אתה רוצה להתעסק איתו? יש לך ידע טכני? אתה לא אוהב את הגן הסגור של אפל וחושב שאמא של סטיב ג'ובס רוכלת ירקות? קנה SGS.

אתה לא אוהב להתעסק עם הטלפון? רוצה מוצר טרנדי שנהיה כבר שם גנרי? רוצה שהעיברית והכל יהיה מובנה? קנה .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להוריד כלום, צריך להתקין רום נורמאלי 2.2.1 ולהישאר איתו אלא אם כן יוצא עדכון ממש רציני... יש לי רום כבר חודש ואני לא מתכוון להחליף בזמן הקרוב ואפילו בלי לאגפיקס והכל עובד פיקס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...