"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים" - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים"

silky

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מאוד מקווה שהם לא יקנו את איבורי. אני קניתי את 2 מחשבים באיבורי ואין לי מה להגיד רע עליהם. גם כל השדרוגים שלי עשיתי שם. כאשר בספטמבר נשרף לי 8800 GTS 512 שלי אז החליפו לי תוך 3 ימים ל HD 4870 חדש בלי שום בעיה.

במיוחד בחום יכול להמליץ על סניף בעיר שלי (רחובות). המנהל שם דואג אישי לכל לקוח, משהו יוצא מן הכלל, ממש שירות VIP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה באה לה חדשה וכולכם מפתחים תקוות למחירי רצפה ושירות מלכים

מצטער לאכזב אותכם מכמה סיבות

א. הרשת קמה על מנת להרוויח ולא לשרת אף אחד

ב.עבדתי עם אלקטרה ואני מכיר אותם ובמיוחד את השירות שלהם מדובר בחברה שאני לא יודע אם אני יודע ואם אתם מסוגלים לתאר כמה הם גדולים

ועל מה הם חולשים. הם פשוט עצומים.

יש שם מנהלים ומנהלים של מנהלים והמון פקידות שפשוט לא מכירים אחד את השני והיה לי הרושם גם שהמנהלים לא בדיוק יודעים את תחום אחריותם

ואת סמכויותהם וזה התבטא בשירות בענק

אני לא יודע איך יהיו המחירים שלהם אבל לגבי השירות תנמיכו צפיות עד מתחת לרצפה ותקוו להתבדות

ג.עד כמה שזכור לי במחשבים אין אחוז רווח גדול במיוחד ולא נשכח שהתחרות גדולה וממש אין חדש תחת השמש משום שאלקטרה מכרו ומוכרים

מחשבים ברשת שלהם ולא שמעתי גדולות משם

ד.בעבר כבר היו חשמל שניסו להיכנס לתחום המחשבים ולנהל את התחום כמחלקה בתוך החנויות . כמו שהן ראו ורואות את תחום מוצרי החשמל שזה שוק שונה לחלוטין וכולן כשלו ועזבו את התחום

ה.למה צריך את אלקטרה כשמעלי יש לקוח מרוצה של אייבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמחירים באתרים כמו YNET SHOP ו WALLA SHOP רואים שאפשר להוריד את המחיר אפילו ב 15 אחוז מתחת למה שמציעים בחנויות שנחשבות לרשתות זולות כמו KSP אייבורי וכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמחירים באתרים כמו YNET SHOP ו WALLA SHOP רואים שאפשר להוריד את המחיר אפילו ב 15 אחוז מתחת למה שמציעים בחנויות שנחשבות לרשתות זולות כמו KSP אייבורי וכל השאר.

זה לא מדויק. שים לב שזה הרבה פעמים דילים של "תן הצעה" או "תן מחיר, והמחיר ההתחלתי הוא מאוד נמוך. אם תתן אותו לא תזכה. מה שכן תזכה לקבל שיחת טלפון מנציגי המכירות של האתר שישכנעו אותך לקנות אותו ב 15% יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

נוווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!

מישהו כבר קנה שם מחשב?

אחי מחפש מחשב, והאמת שהמחירים שלהם די אטרקטיביים, למשל:

http://www.electra-computers.co.il/Product.aspx?productid=894

או את:

http://www.electra-computers.co.il/Product.aspx?productid=893

שזה די אטרקטיבי, עדיף I3 מהG620 או מה שזה לא היה ב"מומלצים" לא?

אבל....

חיפשתי ולא מצאתי חוויות שירות של אף לקוח של אלקטרה מחשבים :-\

מה, אף אחד לא קנה משם מחשב אחרי כל הפרסום+ המחירים התחרותיים?

אף אחד לא רוצה לספר שהם אחלה\חרא\בסדר או שלא?

אשמח לתגובות, כי צריך לקנות מחשב כנראה בזמן הקרוווב [אחי אומר שהמחשב שלו די התפגר...היום נבדוק לו את זה =]

תודה מראש חברים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מחיר זול לרכיבים האלו ושילוב של רכיבי דרעק כמיטב המוסרת של כל חנות מחשבים שמוכרת מפרטים מורכבים מראש עם כותברות מפוצצות.

באמת צריך להסביר א זה אחרי כל הדיון על ערוץ הקניות בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מחיר זול לרכיבים האלו ושילוב של רכיבי דרעק כמיטב המוסרת של כל חנות מחשבים שמוכרת מפרטים מורכבים מראש עם כותברות מפוצצות.

באמת צריך להסביר א זה אחרי כל הדיון על ערוץ הקניות בפורום הזה?

נכון, זה רק 500GB, וסמסונג אמורים להיות בסדר לפי מה שקראתי כאן...

לא רשמו איזה זכרון אבל יש אחריות ואני משער שעם מיקוח גם תהיה חברה נורמלית ואחריות מובטחת

הלוח ECS לא מפורסם כחברה מומלצת במיוחד אבל לאו דוקא ככשלון, גם זה לא.

אז... 4GB RAM, 500GB HD שיספק את אחי, I3 2100 שזה לא רע בכלל , מה פה חרא, מה פספסתי כ"כ? אני אשמח לביקורת יותר בונה ולא לקשקוש דבילי כמו של LOSNIR [אתה יכול לשמור תגובות חסרות טעם לטוקבקים בYNET, תודה רבה...]

אם אתה מוצא לי ממקום אחר [רצוי חנות צפונית כי אנחנו בצפון ואחי מעדיף כתובת ולא אתר] אני אשמח, ובמיוחד לI3 מינימום.

נ.ב.

בהמלצתי הוא יקנה גם כ. מסך GT240 [אני כבר קניתי...] וכן ספק איכותי של אנרמקס, אז אל תדאג, לא בניתי על הג'נרי שבפנים, ולא על הכ. מסך המובנה...

שוב תודה, למי שרוצה לעזור ולא סתם להציק...

נ.ב. #2

במומלצים באתר אין מחשב עם I3 4GB ב1200 ש"ח- ותקן אותי אם אני טועה! [אולי אני אפתח פוסט חדש? אם תתעקש שיש חיה כזאת... תודה שוב]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בגדול 3 חברות כוננים קשיחים : Samsung, Seagte ו WD. אין מתוכם אחת שהיא "גנרית". הם "אמורים להיות בסדר", ועדיין לדעתי ה 2 האחרות טובות יותר

הלוח - תלוי איזה רמה. מייצרים לוחות שונים. ביניהם לוחות זולים ודפוקים, שאחריי 2 שנים מתפוצצים להם קבלים, המייצב מתח של המעבד לא מחזיק (או שלא מחזיק את המעבד ששמו בלוח כבר מהתחלה ומתחמם), וכו. יש להם גם לוחות דיי טובים אבל אני לא חושב שתקבל כזה

כרטיס מסך למשל, יכול להיות משהוא מפלצתי אבל של חברה כמו I3D או AXLE, הוא יישרף לך לפניי שתגיע למשחק הראשון שבאמת יעמיס אותו. לא בוודאות, אבל יכול

. . .

. . .

כל זה מועמס אל ספק גנרי ב 90 שקל (או גנרי+מאוורר 120MM ב 200 שקל), שיעלה לך רק בצריכת החשמל שלו יותר מספק נורמלי, וכל רגע יכול להתפוצץ ולשרוף לך את כל המחשב, וכשתבוא לממש אחריות יאמרו שהוא נשרף בגלל קפיצת מתח

אם אתה מוצא מחשב "בזול", תחושב למה. כנראה שהם כבר חתכו עלויות (בצורה מאוד קיצונית) בחלק מהדברים שאתה לא ממש רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לעדכון האחרון של הת'רד, אני אדווח את מה שאני ראיתי מביקורי ב"אלקטרה מחשבים". יש לציין שלא קניתי שם.

החנות היא חנות ענקית, עם עשרות (~40) מחשבים בתצוגה. חלק מהמחשבים נמכרים מתצוגה (עושה רושם שבמצב מצוייין) במחירים זולים למדי. לגבי המחירים של שאר המחשבים, הם נראו לי לי סבירים. לא התעמקתי והשוותי ממש. המבחר בחנות לא זהה לחלוטין למבחר באתר. אני ממליץ למי שמתעניין ברכישה של ויש לו סניף קרוב לבית ללכת לחנות עצמה.

המוכר בחנות לא מציק, שזה נחמד לדעתי. אפשר להסתכל ולבחון את המחשבים בנחת. יש עליהם מפרט מלא, למיטב זכרוני.

לגבי הציוד ההיקפי שנמכר בחנות:

המבחר קטן ואין שום יתרון במחירים על חנויות אחרות. מהבחינה הקצרה שלי, הם יותר יקרים מ KSP \ אייבורי.

**אציין שביקרתי בסניף רעננה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של מחשבים בתצוגה? נגיד ואני הגעתי לחנות ואני רואה מחשב מולי - מה הלאה? איך זה עוזר לי להחליט החלטה נכונה בקנייה?

מן הסתם שמוצרים מתצוגה יהיו הרבה יותר זולים. כל מוצר חשמל נמכר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...