"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים" - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אלקטרה משיקה רשת מחשבים במחירים נמוכים"

silky

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין אותי לראות איך הם יתנו שירות פרימיום במחירי דיסקאונט. או במילים אחרות לנסוע במרצדס ולשלם מזדה. מעניין איך זה יעבוד במציאות.

זה לא יעבוד.

או שתשלם דיסקאונט ותקבל זבביר, או שתשלם מחיר מלא ותקבל שירות סביר, כיאה לכל מחשבים בארץ, שהשירות שלהן הוא לא להיט, אבל עדיין בסדר במסגרת החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לכתבה יש סגנון מאוד פרסומי/שיווקי שמעט לא מתאים לדעתי כאן באתר.

בלי כל קשר, אם תהיה בפריסה ארצית סטייל KSP/איבורי אבל עם שירות/מחירים/מלאי כמו של IQPC, RSM או זיגזג זה יהיה מצויין.

או שתשלם דיסקאונט ותקבל זבביר' date=' או שתשלם מחיר מלא ותקבל שירות סביר

[/quote']

מניסיוני KSP/איבורי כמעט אף פעם לא יותר זולות (ולרוב יקרות) כשקונים מפרט הוגן ושפוי בהשוואה לחנות טובה כך שלא בהכרח יש קשר של ממש בין המחיר שאתה משלם למה שתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי כל קשר, אם תהיה בפריסה ארצית סטייל KSP/איבורי אבל עם שירות/מחירים/מלאי כמו של IQPC, RSM או זיגזג זה יהיה מצויין.מניסיוני KSP/איבורי כמעט אף פעם לא יותר זולות (ולרוב יקרות) כשקונים מפרט הוגן ושפוי בהשוואה לחנות טובה כך שלא בהכרח יש קשר של ממש בין המחיר שאתה משלם למה שתקבל.

אני חושב שהכוונה היא שיש בהם מוצרים מאוד זולים שלא תמיד אפשר בכלל למצוא במקומות אחרים. זה כמו נגיד רמי לוי לעומת סופר רגיל ליד הבית. ברמי לוי אתה תמצא מותגים זולים מאוד שלא תמצא בסופר הרגיל, אבל במחירים מאוד נמוכים. אם תכנס לרמי לוי לקנות את המוצרים הרגילים אתה תגלה שההפרש הוא ממש לא דרמטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי כל קשר, אם תהיה בפריסה ארצית סטייל KSP/איבורי אבל עם שירות/מחירים/מלאי כמו של IQPC, RSM או זיגזג זה יהיה מצויין.מניסיוני KSP/איבורי כמעט אף פעם לא יותר זולות (ולרוב יקרות) כשקונים מפרט הוגן ושפוי בהשוואה לחנות טובה כך שלא בהכרח יש קשר של ממש בין המחיר שאתה משלם למה שתקבל.

למיטב הבנתי זה ממש לא הקונספט,

הם מתכוונים יותר לשווק מחשבי מותג (נישת שוק לא ממש פופולרית בישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקטרה לפי הכתבה תתיימר להיות פרימיום, בסגנון באג עם מחיר נמוך נמוך, או "עממי" תכלס מאחר ומדובר בעצם ביבואן יש לנו פה חנות יבואן, שזה משהו שאנחנו רואים כבר בשוק כיום במספר מקרים. בתכלס, זה אומר שאת העלות של דמי התיווך שאנחנו הצרכנים משלמים כיום לחנות (שמתווכת בינינו לבין היבואן) כביכול יוכלו לחסוך מאיתנו, וזה לפחות התירוץ למחיר זול, כמובן שזה מפיל עליהם את העלות של להיות עם מערך שיווק וגם לזה יש עלות משלו במיוחד אם לוטשים עיניים לכיוון הפרימיום. עוד דבר שהיבואן בדרך כלל נמנע ממנו הוא השירות לצרכן עצמו במקרה של חומרה, ופה זה בהחלט המבחן לראות איך הם יהיו.

אני משום מה סקפטי, ואגב, להגיד ששקם אלקטריק מוכרת מחשבים זו גם אמירה יומרנית משהו, בתכלס אני לא חושב שזו שחיה ממכירת מערכות מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוב לוודאי שהרשת תמכור בעיקר מחשבי מותג שונים (כולל מותג פרטי כזה או אחר) - ברובם וטבלטות בנוסף לטלפונים סלולריים, גדג'טים וציוד הקפי.

את עלויות השירות יחסכו כל הנראה על ידי אי התעסקות ברכיבי חומרה בודדים (או התמקדות במותגים מאוד מסוימים) והחזקת מעבדת שירות מרכזית אחת לכל הרשת.

בשורה טובה שיכולה לצמוח מהם היא ירידה במחירי המחשבים הניידים והטבלטים והגדלת המבחר בארץ ואולי גם במחירי ומבחר מכשירים סלולריים (אלא אם אלקטרה תחבור עם חברת מסוימת ובעצם תהפוך לסניף שיווק מכשירים ושידרוגים שלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילוי גז כל שבוע - עכשו גם במחשבים !

עכשו מה שאני לא קולט - הם רצו לקנות את אייבורי כדיי לעשות ממנה את אלקטרה מחשבים. עכשו יוצא שלאייבורי עדיין קוראים אייבורי. אלקטרה ירדו מהם או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שלפחות יהיה להם מלאי גדול של חלקים. הכי מעצבן שאת החלקים שאתה רוצה יש רק בחנויות נפרדות

ואז אתה צריך להתפשר \ לקנות רכיבים בנפרד ולהסתבך עם האחריות.

יהיה גם מאוד נחמד אם תהיה סופסוף רשת בפריסה ארצית שיש לה תצוגה גדולה של , נגנים, אזניות וכולי.

אני די בטוח שהמנהלים הבכירים של אלקטרה עשו סקר שוק והגיעו על לפורום הצנוע שלנו, והם די יודעים מהן הדעות לגבי אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...