האם צריך לעשות OC ל-HD 6970 ביחס למעבד שיש לי ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך לעשות OC ל-HD 6970 ביחס למעבד שיש לי ?

JentuS

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום

אז ככה , השאלה שלי האם אני צריך לעשות אוברקלוק לכרטיס המסך שיש לי שהוא Sapphire HD 6970 ביחס למעבד שיש לי שהוא AMD Phenom IIx4 965 3.4MHz , עשיתי לו קליל ל-3.6MHz

פשוט אני רוצה לדעת האם אני יכול בעזרת לכ. המסך שיש לי להשיג ביצועים הרבה יותר גבוהים והמעבד לא יהיה לצוור הבקבוק או שאין צורך לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום

אז ככה , השאלה שלי האם אני צריך לעשות אוברקלוק לכרטיס המסך שיש לי שהוא Sapphire Radeon HD 6970 ביחס למעבד שיש לי שהוא Phenom IIx4 965 3.4MHz , עשיתי לו קליל ל-3.6MHz

פשוט אני רוצה לדעת האם אני יכול בעזרת לכ. המסך שיש לי להשיג ביצועים הרבה יותר גבוהים והמעבד לא יהיה לצוור הבקבוק או שאין צורך לעשות ?

אתה לא "צריך " לעשות שום OC אם הכל עובד כמו שאתה רוצה שיעבוד...

אםהכ.מ עובד לך לאט מידי משום מה במשחקים מסויימים (ולא נראה לי ) אז תן לו OC קל .. ותראה אם זה משתפר

כנ"ל למעבד - אם הוא לא מספק את הסחורה בישומים מסויימים ומאט את ה FPS במשחקים אז תן לו OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כל המשחקים עובדים אצלי על הגדרות גבוהות ברזולוצייה של 1920x1200 , פשוט יש בעיה במשחק אחד שבו התמונה כאילו נתקעת כשאני מסובב את המלצמה או את המבט איך שתרצו ואני שם לב גם שה-FPS ממש נופל אבל אני מקווה שזה לא בגלל שהכרטיס מסך או המעבד חלשים או משהו כזה , אני מקווה שהבעיה היא במשחק עצמו , דרך אגב מדובר במשחק אונליין של World of Warcraft , טוב אז הבנתי שאני לא צריך שום , תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע , אבל בכל זאת משהו מטריד אותי , לדוגמא כשאני עושה מבחן ביצועים ב- 11 החדש אני עדיין מקבל שם את אחד הציונים הנמוכים בין כל אלה שיש להם את אותן המערכות שיש לי ואני לא מבין איך זה יכול ליהיות ולמה ואני גם מעוצבן מזה כי אני יודע שהמערכת מחשב שיש לי מסוגלת להרבה יותר ממה שאני מקבל אבל אני לא יודע מה הבעיה ואף אחד לא יודע להגיד לי , אני כבר לא יודע מה לעשות ואיפה לחפש עזרה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות לכרטיס מסך

וגם אם לי תיהיה בדיוק אותה מערכת כמו שלך אני עדיין לו יקבל ציון זהה לשלך ב3DMARK או כל בנצ' אחר.

לכן אתה יכול להיות רגוע

מקסימום תעלה את הציון שלך בפורום תחת אשכול ''תוצאות 3DMARK'' שיש בנעוץ וכבר יעזרו לך להבין מה איפה למה ואיך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה משחק אתה מדבר בדיוק? (רק אל תגיד לי Metro 2033).

אני מדבר על המשחק World of Warcraft Cataclysm , במשחק הזה יש לי בעיות אבל אני מקווה שהבעיה נובעת מהמשחק עצמו ומהשרתים של המשחק[br]פורסם בתאריך: 14.01.2011 בשעה 00:08:30

בדוק את המערכת על כמה משחקים ואז תדע...ואיזה צין אתה מקבל בדיוק ? מה המבחן שאתה מריץ ?

אני בדקתי כבר את המערכת על משחקים שונים ובכולם על הגדרות הכי גבוהות רץ הכל בסדר חוץ ממשחק אחד שאותו כבר ציינתי קודם

והמבחן שאני עושה למערכת שלי הוא תוכנת הביצועים 3DMark 11 , הנה התמונות של הניקוד שקיבלתי בשני המצבים :

3dmarkp4763.jpg

3dmarkx1777.jpg

זה לא נראה לכם ניקוד ביצועים נמוך מידי למערכת כמו שלי ? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ולא, זה מתאים מאוד,זה בסך הכל בדיקה סינטטית שאפילו אם תיקח 10 מחשבים שווים במיפרט ותעשה את הבדיקה הזו, תיראה שכל אחד מקבל תוצאה שונה, הבדיקה היחידה שלך היא כמה FPS אתה מקבל במישחקים הכבדים באמת , לדוגמא :METRO ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם אתה אומר אז אני פחות או יותר רגוע :D אני אעלה את התוצאות האלו בפורום המתאים כי ראיתי שיש שם איפשהו פורום לתוצאות של המבחנים האלו שאנשים מציגים את הניקוד שלהם , נראה מה שם אומרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

לי יש מעבד רב עוצמה Q9500 וגם כרטיס חזק 6850 ואני מקבל ניקוד של רק 3250 , עם אובר קלוקינג למעבד ל3.4 +לכרטיס מסך קיבלתי רק 3550 בערך, גם אני רואה השוואות של אחרים והם מקבלים אפילו ניקוד 4000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זה תלוי בתיזמונים של הזיכרונות , בשיפ של לוח האם , באיכות של לוח האם , עובדה שיש לוחות אם שעולים הרבה מאוד . אבל אם אתה מרוצה מהביצועים של רוב המישחקים אז הכל תקין, שלא תחשוב שאם קונים כרטיס אפילו ב3000 ש"ח אז תקבל ביצועים בשמיים, בשטח זה לא עובד כך, במישחק שיש לך עכשיו כ60FPS עם הכרטיס 6970 תקבל עם כרטיס אחר שעולה 3000 ש"ח אולי עוד 10 עד 15 FPS יותר, אבל העיין לא מבחינה ביותר מ60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...