תוכנת הורדה חדשה. Bittorrent. טובה??? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת הורדה חדשה. Bittorrent. טובה???

Stranger

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

...

לא עניתם לי...

השאלה שלי הייתה...

איזה תוכנה הכי מהירה...

Emule

Mirc

Bittorrent

Shadow

לא יודע וכל מה שאמרתם שם..

הכי מומלצת אתם אומרים

הביטורנט?

מירק זאת לא תוכנת הורדות!!! FFS!!!

++BT ו-Shadow זה אותו דבר רק ממשק שונה.

Kenny-D - מה לעשות, תוכנה בשלבי Alpha, אצלי זה לוקח בממוצא 12 מגה מהזיכרון.

zag_zag - אני דיברתי על ++BT, על LH אני בכלל לא רוצה לדבר. עזוב את זה שאם הם אומרים שהם ייצרו את זה לבד הם עוברים על חוק.

לכל מי ששואל על מהירות, אז ככה, אני עכשיו מוריד קובץ של 700 מגה, והתחלתי במהירות של 5K לעשר דקות ראשונות, ועכשיו זה מוריד על 40-50K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הקבצים שאני מוריד מהתוכנה לא עובדים (ביטורנט המקורית) ?

סיימתי עכשיו להוריד קובץ שלישי והוא רושם לי ERROR (קובץ ISO ) וקובץ אם אותה סיומת בדיוק רק מEDONKEY עובד ?

אין לי הסבר לזה ! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה רק החמירה...

כל פעם שאני פותח את התוכנה תפוסה של הזכרון שלי עולה מ~100 ל~900, כאילו הוא טוען את אחד הקבצים (הגדולים) שאני מוריד לזכרון.

כמובן שהיא גם נתקעת, וכשמנסים לסגור אותה בTask Manager היא לא נסגרת (וגם רואים שהיא תופסת רק 20 מגה, מוזר).

הבעיה מוכרת? יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, על LH אני בכלל לא רוצה לדבר. עזוב את זה שאם הם אומרים שהם ייצרו את זה לבד הם עוברים על חוק.

מה יש לכם נגד LH, לדעתי אתר חביב.

ודרך אגב , אף אחד עדיין לא ענה לשאלה שבכותרת Bittorrent טובה?(הכוונה:האם ההורדה מהירה,האם יש מספיק קישורים, האם הקבצים אמינים, האם התוכנה תוקעת את המחשב?,האם הממשק נוח.....ועוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מירק זאת לא תוכנת הורדות!!! FFS!!!

++BT ו-Shadow זה אותו דבר רק ממשק שונה.

Kenny-D - מה לעשות, תוכנה בשלבי Alpha, אצלי זה לוקח בממוצא 12 מגה מהזיכרון.

zag_zag - אני דיברתי על ++BT, על LH אני בכלל לא רוצה לדבר. עזוב את זה שאם הם אומרים שהם ייצרו את זה לבד הם עוברים על חוק.

לכל מי ששואל על מהירות, אז ככה, אני עכשיו מוריד קובץ של 700 מגה, והתחלתי במהירות של 5K לעשר דקות ראשונות, ועכשיו זה מוריד על 40-50K.

Bittorrent?(זה אומר שאתה ממליץ עליה?..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעצבן שלעומת הshareaza אין לBT++ מנוע חיפוש ואני צריך למצוא אתרים עם לינקים ואני לא מוצא שום אתר נורמלי

שמעדכן את הרשימה של דברים חדשים באופן יומי... חוץ מLH זה לא ממש מעדכן סדרות ודברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הקבצים שאני מוריד מהתוכנה לא עובדים (ביטורנט המקורית) ?

סיימתי עכשיו להוריד קובץ שלישי והוא רושם לי ERROR (קובץ ISO ) וקובץ אם אותה סיומת בדיוק רק מEDONKEY עובד ?

אין לי הסבר לזה ! >:(

אם אתה משתמש ב-++BT ישנה, כשאתה מוריד משהו וזה מסיים, סגור ת'תוכנה. ככה זה יפתח.

אני יודע שבגרסה החדשה אין הבאג הזה.

Kenny-D - כשאתה פותח את התוכנה אל תגע במחשב בדקות הראשונות.

או יותר טוב, תשאיר אותה פתוחה שתראה מה קורה, אם תשים לב טוב היא עושה Hashing/Allcating לקבצים וזה לוקח כמעט את כל המשאבים של המחשב.

אני לא יודע בידיוק להסביר מה זה, אבל בגרסה החדשה אצלי זה הולך די מהר, בישנות זה לקח שנים.

TaZoK - קרא הודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shareaza

תוכנה גרועה המון אנשים חושבים שהם מורידים על 200 KB

שבעצם הם מורידים על 200 Kb שזה אומר 20 KB

...

וזה מטעה את כולם ... אחרי כמה שעות טובות היא מוריד לי על 3KB מקסימום 5KB

שבאימיול זה מוריד לי על 30-40 KB בבוקר שאני חוזר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shareaza

תוכנה גרועה המון אנשים חושבים שהם מורידים על 200 KB

שבעצם הם מורידים על 200 Kb שזה אומר 20 KB

...

וזה מטעה את כולם ... אחרי כמה שעות טובות היא מוריד לי על 3KB מקסימום 5KB

שבאימיול זה מוריד לי על 30-40 KB בבוקר שאני חוזר....

כן היא באמת מטעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עצות והבהרות בנושא BITTORRENT:

1. להשתמש באחד מהבאים:

א. EXPERIMENTAL BITTORENT CLIENT

ב. SHADOWS EXPERIMENTAL

ג. EIKES

2. בתחילת ההורדה לבחור UNLIMITED. זה נותן לתוכנה להתחבר למקסימום PEERS. אחרי כ-10-15 דקות להוריד ל-DIALUP. נהנים מקצב גבוה ולא חונקים את הקו.

3. מהירות ה-DL תלוייה במהירות ה-UL כך שאם תבחרו UL של 1KB כנראה שה-DL יהיה איטי.

4. ALLOCATING הוא פשוט הקצאת מקום על ה-HD מראש לכל הקבצים שאתה מוריד. SHADOWS למשל לא עושה את זה אלא תופס רק את המקום של מה שירד עד עכשיו.

5. לא לפתוח יותר מדי TORRENTS. ההגבלה על מספר החיבורים היא גלובלית כך שאם פותחים יותר מדי (אני עובד עם שניים בדרך כלל, מקסימום שלושה) כל ה-TORRENTS סובלים.

6. להיות נחמדים ולהשאיר את ה- פתוח גם אם סיימתם כל עוד אפשר :)

אני התחלתי להשתמש ב-BITTORRENT זמן קצר לאחר שהוא הופיע. היו המון אתרים טובים כשמקום ראשון היה DONKAX זכרונו לברכה. היום יש כמה חביבים אבל עיקר הפעילות היא ב-MIRC. יש המון ערוצי TORRENTS וממש לא קשה למצוא.

אין לי שום תוכנת שיתוף קבצים אחרת על המחשב, סגרתי את ה-FTP שלי (היה די גדול עם למעלה מ-250 GAME ISOS) והפכתי תלוי לחלוטין ב-BITTORRENT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...