LPI או RHCSA, או בכלל לא ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LPI או RHCSA, או בכלל לא ?

habarbash

Recommended Posts

ב"ה

שלום.

אני כרגע מתכונן למבחן על + , שאם אני עובר אותו אז אני בעצם מקבל ג"כ את ה LPIC -1 , אני כרגע שוקל אם לגשת למבחן הזה (320$), ואז אני מן הסתם אמשיך עם המבחנים של LPI, או שאוליי ללכת על הכיוון של RH, השאלה שלי יותר מתמקדת מבחינת השוק, מה 'נחשב' יותר.

החלק השני הוא, אם בכלל שווה להשקיע את הכסף על התעודות האלה, האם בארץ סופרים את זה, או שבוחנים ת'כלס את הידע ?

תודה רבה.

חנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מאוד אצל מי אתה עובד. יש מי שסופרים את התעודות, יש מי שתכלס בודקים את הידע

הדעה שלי אל תעודות היא לא משהוא, כי אני יוצא מהנחה שרוב אלה שיש להם תעודות הם פשוט מי שלמדו למבחן ולמידה למבחן זה לא למידה שמשאירה ידע. עד עכשו בכמה מקומות שבהם יצא לי לעבוד (כ ילד טכנאי ב IT) פשוט באתי אם ידע עצמי בסיסי שהראיתי במקום וזה הספיק, לא יודע אם זה מספיק לדברים מעבר לטכנאי בסיסי אבל אתה תמיד יכול להוכיח את עצמך ולהתקדם

אני ממליץ שתחכה לתשובה ממישוא שכן יש לו תעודה ויכול לאמר את החלק השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעקרון החלטתי ללכת על תעודה רק בגלל שזה תוחם אותי בחומר הלימודים, וגם ובעיקר גורם לי ללמוד דברים שלבד לא הייתי לומד אותם, כמו שרתי DHCP וכד'.

עכשיו אני מגלה שזו הוצאה לא קטנה, 320$ לכל תעודה ב LPI, ואני שוקל פעמיים אם כדאי ללכת למבחן, או פשוט ללמוד את חומר הלימוד שלהם מבלי לגשת למבחן.

לפי איך שהתרשמתי מאתרים בחו"ל, הם דלוקים על Certs, שמה זה נפוץ ורצוי להיות עם תעודה, השאלה שלי היא מה לגבי הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה האישית שלי אל תעודות לא משהוא, אבל גם אף פעם לא באתי לאיזה שהוא מקום ישר לתפקיד ניהול וכו'. אני מאמין שטכנאי טוב ניתן לקבל לפי ידע (לפחות במקומות שמבינים משהוא מהחיים שלהם יודעים שמי שלמד לבד יודע באמת) ואמורה להיות אפשרות להתקדם לתפקיד המנהל

ואם לא, אתה תמיד יכול לעשות את המבחן מתיישהוא

בכל מקרה תחכה לתשובה של מי שבא מהצד השני כלומר מי שבעד המבחנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...