בעיית בשיחות SIP בעזרת הפלאפון דרך הנתב הביתי. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית בשיחות SIP בעזרת הפלאפון דרך הנתב הביתי.

signed.incognito

Recommended Posts

ש לי שני נתבים ב2 דירות שונות באחת מהן יש לי נתב של אל הנתב מחובר המחשב שלי בצורה אלחוטית וכן הפלאפון שלי מסוג נקסוס 1גם הוא דרך WIFI. אני משתמש ב2 ספקי SIP(ספקים לשיחות VOIP דרך האינרנט). 2 הספקים עובדים מצויין עם אני משתמש בהם דרך המחשב(שמחובר בצורה אלחוטית לנתב של בזק)

2 הספקים עובדים גרועה(או שהשיחה מאוד מקוטעת או שהצד השני לא שומע אותי) מאוד דרך הפלאפון שלי.

אם אני מתחבר לנתב אחר מסוג NETGEAR שיש לי בבית אחר אז אחד מספקי הSIP עובד מצויין ואילו הספק השני לא עובד בכלל(לאחר שיחה עם התמיכה של אני מנחש שיש לי פורט חסום???).

2 הספקים עובדים מעולה בפלאפון כאשר אני משתמש ב3G של אורנג'.

ניסיתי לדבר עם התמיכה של ולהם אין מושג על מה אני מדבר. האם למישהו יש מושג איך אפשר לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אתה צריך לברר באיזה פורטים השירותים הנ"ל מתשמשים ולהפנות אותם לכתובת ה-IP של הנקסוס.

דבר שני שאתה יכול לנסות הוא להגדיר Quality Of Service (QOS) לחיבור האלחוטי שיתעדף תקשורת לנקסוסבדומה להגדרה שעושים עם מתאם שיחות של נטויז'ן או 012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שאת זה אני צריך לברר בתמיכה של ספקי הSIP.

*איך אני עושה העדפה לנקסוס מהמודם שלי?

מה שאני לא מבין זה למה בעצם המחשב שמחובר בצורה אלחוטית עובד ללא בעיות ואילו הנקסוס כביכול עושה בעיות(למרות שהם נמצאים במרחקים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין לי מושג למה פנית בכלל לבזק לגבי זה כי אין להם שום קשר לזה.

שנית איכות שימוש בSIP יכולה להיות תלויה בהרבה משתנים ותגובה של Mad-G ממש לא רלוונטית פה כי אם RTP לא היה עובר אז בכלל לא היה קול.

אני לא מכיר את המכשיר הסלולרי שיש לך ואיך עניין הSIP אצלו, אבל הייתי מציע לך לבדוק את איכות התקשורת בין הAP למכשיר קודם כל.

בגדול, SIP משתמש בפרוט 5060 בTCP לצורך signaling ובטווח של 10000-20000 בUDP בשביל media.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין לי מושג למה פנית בכלל לבזק לגבי זה כי אין להם שום קשר לזה.

שנית איכות שימוש בSIP יכולה להיות תלויה בהרבה משתנים ותגובה של Mad-G ממש לא רלוונטית פה כי אם RTP לא היה עובר אז בכלל לא היה קול.

אני לא מכיר את המכשיר הסלולרי שיש לך ואיך עניין הSIP אצלו, אבל הייתי מציע לך לבדוק את איכות התקשורת בין הAP למכשיר קודם כל.

בגדול, SIP משתמש בפרוט 5060 בTCP לצורך signaling ובטווח של 10000-20000 בUDP בשביל media.

איכות הקול היא לא פונקציה פה,כי מהמחשב שומעים מעולה מהפלאפון כאשר הוא מחובר ב3G שומעים מעולה, טכאשר אני מחבר את הפלאפון לנתב אחר של NETGEAR אחד מספקי הSIP בהם אני משתמש עובד מעולה(עם הנתב של 2 ספקי הSIP פשוט עובדים על הפנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שיש הפרעות ברשת האלחוטית שלך, נסה להחליף ערוצי שידור בנתב ולראות אם יש הבדל.

בקשר לבעיה במיקום השני (נטגיר) אם זו ספקית שונה מאוד יכול להיות שהניתוב הבין לאומי שלה לספקית המקרטעת במיקום הזה - גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שיש הפרעות ברשת האלחוטית שלך, נסה להחליף ערוצי שידור בנתב ולראות אם יש הבדל.

בקשר לבעיה במיקום השני (נטגיר) אם זו ספקית שונה מאוד יכול להיות שהניתוב הבין לאומי שלה לספקית המקרטעת במיקום הזה - גרוע.

איך אני מחליף ערוץ שידור?

התשתית של 2 הנתבים שונה אבל הספק של של שני התבים זהה "בזן בין לאומי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...