GTX460 1G גורם לתקיעות במחשב. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX460 1G גורם לתקיעות במחשב.

Moor

Recommended Posts

אתה מזכיר לי אותי בדיוק, גם לי היה ויש 9800GTX+ וגם לח אותו מיקרה דומה ::)

אם הספק שלך החזיק כרטיס זללן מתח כזה אז אין סיכוי שהספק לא חזק מספיק , אני מאמין לפי הניסיון שלי שהכרטיס תקול , תבדוק בעוד מחשב אחד, תעלה תמונה של GPU Z ,אני רוצה לראות אם רואים 16@2 , לפי זה אני ידע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מה תעשה:(כמובן אני יוצא מנקודת הנחה שהכרטיס שלך תקין- אמרת כרטיס דנדש נקנה מ KSP ניתן להם צאנס....)

תאפס את הביוס של הלוח דבר ראשון.

תנתק את החשמל של כונן ה דיוידי ותוריד סטיק אחד של . תשאר עם 2 GB בשביל הבדיקה.

תעלה את המחשב- תריץ את המשחק תעדכן אותי.

לכל ספק כח יש בלאי טבעי- ובגלל שהספק שלך לא איכותי במיוחד אני מאמין שהתפוקה שלו ירדה מאוד מבחינת הספק אחרי שנתיים וחצי במיוחד שעוד היה עליו GTX9800+ שהוא באמת זולל חשמל .(אז הספק התאמץ תמידית)

מהבדיקה אתה יכול רק להרויח. במקרה הכי גרוע תשאר באותו מצב:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מבין עשית מה שאמרתי לך- ופשוט לקח למחשב להתקע- להבדיל ממקודם קצת יותר זמן-

כנראה הכרטיס שלך לא תקין...בשביל 100 אחוז להיות בטוח שים אותו במחשב אחר ובדוק לפני ההחלפה ב KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות אחרת לבדוק את הספק במאמץב OCCT.

לעשות בדיקת , אם הוא לא מספיק הוא יקרוס.

על אחריותך בלבד, ספק לא טוב יכול לגרום נזק חוץ מעצמו גם לרכבים אחרים במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להריץ Memtest לילה אחד, אם עובר תקין, נסה להריץ MHDD להארד דיסק. בוא ננסה לצמצם את התקלות האלה.

אתמול בלילה התחלתי את הבדיקה הנ"ל והתוכנה נתקעה באמצע הבדיקה.

לאחר מכן השארתי את הבדיקה ללילה ובבוקר ראיתי קווים על כל המסך.

דבר נוסף, לפני כל הבדיקות וכל זה, שמתי לב שהמעבד מגיע ל100% והמחשב מבצע אתחול.

זה קורה בהפעלה של דברים פשוטים (התקנת תוכנות, דפדפן ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מה תעשה:(כמובן אני יוצא מנקודת הנחה שהכרטיס שלך תקין- אמרת כרטיס דנדש נקנה מ KSP ניתן להם צאנס....)

תאפס את הביוס של הלוח דבר ראשון.

תנתק את החשמל של כונן ה דיוידי ותוריד סטיק אחד של . תשאר עם 2 GB בשביל הבדיקה.

תעלה את המחשב- תריץ את המשחק תעדכן אותי.

לכל ספק כח יש בלאי טבעי- ובגלל שהספק שלך לא איכותי במיוחד אני מאמין שהתפוקה שלו ירדה מאוד מבחינת הספק אחרי שנתיים וחצי במיוחד שעוד היה עליו GTX9800+ שהוא באמת זולל חשמל .(אז הספק התאמץ תמידית)

מהבדיקה אתה יכול רק להרויח. במקרה הכי גרוע תשאר באותו מצב:)

אני ביצעתי את מה שאמרת ונראה שלאחר שניתקתי את כונן הדיוידי וסטיק אחד של המשחק פעל טוב.

לאחר מכן החזרתי את הזיכרון שהוצאתי ,בלי לחבר את כונן הדיוידי והמשחק עדיין פעל טוב.

האם זה אומר שהספק חלש ואינו מסוגל לספק מתחים כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני שמח שבצעת מה שאמרתי לך.

ב. מאחר ואנחנו רוצים לעשות בדיקה טובה- אז תמשיך לשחק במחשב לפחות כמה ימים עם המשחק+תצפה גם בסרטים תשדל להפעיל אותו במשחקים בהגדרות גבוהות ולפחות למשך חצי שעה משחק ומעלה.(אל תחזיר את כונן הדיוידי)

אני יוצא מנקודת הנחה שהכרטיס מסך שלך תקין(רצוי גם לבדוק אותו במחשב אחר למען הסר ספק)

תחזור אלי עוד מספר ימים - בהנחה שהמחשב יעבוד טוב- תחבר שוב את כונן הדיוידי ונחליט מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...