מחפש מעבדה לתיקון ThinkPad - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מעבדה לתיקון ThinkPad

nondos

Recommended Posts

שלום,

הגיע אלי מחשב ThinkPad X200 שהתקלקל לו הלוח אם ללא אחריות.

בעל המחשב שלח אותו למעבדת לאחר שנשפך על המחשב קפה

מעבדת מצאה שצריך להחליף את הלוח אם.

הסכום שנדרש על התיקון גבוהה מאוד והיה עדיף כבר להשקיע עוד קצת ולקנות מחשב חדש בסכום הזה ולכן רכשנו X200 חדש. בכל זאת אנחנו רוצים לנסות להציל משהו מהמחשב.

המחשב כרגע מפורק לחלוטין אני מחפש מעבדה בארץ שתחליף לי ותרכיב את המחשב מחדש עם עדיפות לאיזור המרכז

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכום שנדרש על התיקון גבוהה מאוד והיה עדיף כבר להשקיע עוד קצת ולקנות מחשב חדש בסכום הזה ולכן רכשנו X200 חדש. בכל זאת אנחנו רוצים לנסות להציל משהו מהמחשב.

בשביל מה?

קנית כבר חדש - אתה צריך שני מחשבים?

אם אתה רוצה תמורה לכסף שהושקע - תעמיד את חלקי המחשב התקינים למכירה בנפרד (מסך, מקלדת, , דיסק, זכרון).

אם אתה לא מחפש החזר השקעה, אלא רק חבל לך שהמחשב סתם זרוק - שמור את כל החלקים התקינים (שזה למעשה הכל פרט ללוח) כגיבוי למחשב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני לא צריך שני מחשבים והסיבה שקנינו מחשב חדש היא שהמחשב משמש ככלי עבודה ולא יכלנו לחכות (מבחינת עלות זה היה שווה לנו את זה)

אנחנו רוצים לתת את המחשב לאדם מבוגר שאין לו מחשב במתנה

אנחנו שוקלים לתקן את המחשב ורוצים לקבל הצעת מחיר על תיקון כזה

יכול להיות בהחלט שנוותר על התיקון אבל אני רוצה קודם לקבל הצעות מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר Juno - אם המחשב כבר מפורק - תזמין לוח מeBay ותרכיב אותו בעצמך. מבחינת עלות אין שום דבר שיתקרב לזה. אבל צריך חוש טכני מתאים - להרכיב מעט יותר קשה מלפרק.

לגבי הצעות מחיר - אני לא נתקלתי בנציגים של מעבדות משוטטים בפורום, אך אולי יתמזל מזלך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להביא את המחשב אלינו , לא בטוח שצריך להחליף את הלוח , יכול להיות שאפשר לתקן אותו!!!

יש לנו מעבדת עם ציוד מיקצועי , יש באפשרותינו לעשות עבודות אלקטרוניקה ברמת יצור.

בכול מקרה, המחיר יהיה טוב.

הטלפון שלי 054-6326241

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי לך לנסות להזמין מחו"ל (אולי מאיביי). יצא לך הרבה יותר זול מאשר לקנות כאן - בטוח!

הוצאת לי את המילים מהפה , גם אני חשבתי לתקן כך את ה R50e

בסוף וויתרתי והתחדשתי בthinkpad t410i חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...