מספר שאלות בקשר לקניית Dell U2410(ושאלות לבעלי מסכי 24 אינץ' והחוויה בכללי) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בקשר לקניית Dell U2410(ושאלות לבעלי מסכי 24 אינץ' והחוויה בכללי)

fakeman

Recommended Posts

כבר זמן רב שאני מתלבט לגבי הקנייה של המסך הזה. אך יש מספר דברים שקצת מרתיעים אותי.

כרגע אני עם מסך 19 אינץ' של פיליפס ברזולציה 1440X900. השימושים של הם משחקים סרטים מוזיקה תכנות ועוד.

העניין הוא שאני לא נוהג לשדרג את מחשב כל שנה זה לא בראש סדר העדיפויות שלי. עכשיו השאלה היא כזאת, בהנחה שעכשיו אני מוכן להוציא סכום כסף לא מבוטל על מחשב(נגיד עד 5K) פלוס המסך שזה עוד 2.3K בערך, ואני לא הולך לשדרג את המחשב ב-3 שנים הקרובות לפחות. השאלה מה עדיף, להישאר עם מסך 19 ברזולוציה כזו שיכול להיות שגם בעוד 3 שנים יהיו משחקים שיעבדו עליו על הגדרות מינימליות ואולי אפילו טיפה יותר, או לקנות מסך FULL HD וכבר בשנה הבאה כנראה להרגיש ירידה ניכרת של ביצועיים, שלא לדבר על ההגדרות שאני אשחר עליהם בעוד 3 שנים על רזולוציה לא טבעית והכל על Min.

השאלה מה אתם הייתם מעדיפים אם היו אומרים לכם שהמחשב לא הולך להיות משודרג בערך 3 שנים(אולי למעט כרטיס מסך בלבד וגם זה בסכום מוגבל)

1.לשחק הרבה מאוד זמן על הגדרות מקסימליות על מסך 19 אינץ'

2.לשחק על מסך 24 אינץ' על הגדרות מקסימליות פחות משנה ואחרי שנתיים שלוש לשחק עליו על רזולוציה 800X600 שתיראה עליו מגעיל(במסך 19 זה יראה פחות מגעיל)

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ותצטרך לקנות כרטיס מסך ב-2000 שקל כל חצי שנה בשביל זה

וגם עדיף מסך אחד ככה אין את המסגרות של המסכים שמפריעות באמצע המסך הגדול שחיברת בעזרתם.

חוץ מזה תסתכל מה כתבתי המחשב לא הולך להיות משודרג במשך 3 שנים בערך(למעט אולי כרטיס מסך) ככה ש-2 המסכים האחרים ישבו בצד ללא שימוש עוד שנה כי המחשב לא יחזיק אותם

עוד תגובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נוטים לשגות בכך שהם קושרים את המסך בכרטיס המסך.

תקנה את המסך הכי טוב שאתה יכול/רוצה ואת הכרטיס הכי טוב שאתה יכול/רוצה. ותשדרג אותם רק כשאתה יכול/רוצה.

בכל רגע נתון בכל משחק נתון תשחק על הרזולוציה הגבוהה ביותר שתוכל. בחלק תוכל לשחק על מקסימום גם בעוד 5 שנים, בחלק זה יקרטע כבר היום (מה לעשות - יש משחקים שהם פחות משחקים ויותר כלים למדידת ז*ן של גיימרים).

הקטע של רזולוציה טבעית או לא טבעית לא משנה במשחקים כמו בעבודה עם טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המוחלט של המשחקים אין שום בעיה להוריד רזולוציה בלי לפגוע באיכות באופן מורגש ביחס למסך בה הרזולוציה הזאת טבעית.

כך שכל העניין הזה של רזולוציה טבעית וכרטיס גראפי לא אמור להיות גורם בהחלטה.

כרטיס מחליפים כשצריך.

אני עם 9800GTX ואת רוב המשחקים אני מריץ בהגדרות יחסית גבוהות ברזולוציה הטבעית.

מקסימום אני מוריד כמה דברים פחות קריטיים ואולי קצת רזולוציה.

מזה אפשר ללמוד שאפשר להחזיק 3 שנים עם אותו כרטיס גראפי.

כמובן שזה מאוד תלוי בהתפתחות השוק, אבל אולי דווקא בגלל גורמי השוק זה די מובטח שתהיה תאימות לאחור מבחינת פיתוח כדי לא להגביל את שוק הלקוחות.

חברות תמיד יעשו אופטימיזציה וידאגו שהמשחק ירוץ טוב גם על כרטיסים טובים מהשנים האחרונות.

לגבי שלושה מסכים במקום.

אני חייב להודות שהרעיון מפתה מבחינת תמורה לכסף ושימושים.

שלושה מסכי 2333T עולים לא הרבה יותר מU2410.

אני עובד עם שני מסכים + טלוויזה עם המחשב (למרות שאי אפשר להפעיל יותר משניים בו זמנית על כרטיס יחיד).

השטח עבודה הנוסף מאוד נוח גם בוינדוס ואפילו במשחקים מסוימים אם אני צריך גישה למדריכים, מפות, רשימות כל שהן תוך כדי המשחק.

אני יכול להריץ סרט ותוך כדי לשחק או לעבוד.

אם יש לך כבר מסך נוסף או מחוברת למחשב אז משקל הדברים יורד.

לU2410 יש גם יתרונות כמובן.

גודל, פרופורציות, כל סוגי הכניסות שרק תרצה ומעבר נוח בניהם, PIP שיכול להיות נחמד לפעמים אם אתה רוצה למשל לצפות בחדשות מהממיר תוך כדי עבודה.

וכמובן איכות די טובה למרות שאין לי יכולת להשוות מול מסכים שלא יצא לי לראות.

זה שווה מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...