אני רוצה לעשות למחשב שלי מודינג, עזרו לי - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לעשות למחשב שלי מודינג, עזרו לי

Djvidal

Recommended Posts

שמעו יש אתר שאתם יכולים להזמין לדים משהו ממש טוב www.lsdiodes.com הזמנתי משם דרך ,זה בטוח, והמישלוח עולה 2 דולר לכל מקום בעולם (לי שלחו את זה לאוסטרליה).

חוץ מזה אחי אתה עשיתה עבודה יפה מאוד קבל את החח שלי בתוספת לכל האחרים ניראה ממש מיקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל לא חשבתה שאם הוא לא ירכיב משו טוב ויעשה קצר בספק כוח או משו כזה הוא יצתרך לקנות ספק חדש

שטויות במיץ, סליחה אבל הספק ממש לא יהרס במצב כזה שהוא יצטרך לקנות חדש,

לא היו 2000 קצרים, והספק לא נהרס, אני לא אומר שזה יכול להרוס חלקים במחשב,

או שזה לא יכול לגרום לנפילות, או משהו כזה, אבל תמיד יש פעם ראשונה, ולא תמיד יוצא מושלם,

אז מתקנים את את הקצרים והמחשב פועל מצויין, ברור שעדיין עדיף שלא יקה שום קצר לספק,

כי זה יכול לגרום לדברים לא טובים, אבל בכלליות כל מה שיקרה זה שהספק מתקצר אז הוא מפיל את עצמו מיד,

כדי לא לגרום לקצר בבית או משהו כזה, ואז פשוט מוציאים אותו מחשמל (או עם הכפתור השחור מאחורה) ומדליקים מחדש,

ומדליקים מחדש את המחשב.., לפעמים צריך לחכות קצת אולי, אולי להדליק לכות להדיק לכבות את הספק עצמו,

בסוף זה נדלק.. ::),

אבל עדיין אני לא שולל את האפשרות של הריסת הספק, אבל הסיכויים לזה ממש שאופים ל-0 נראה לי..,

מכמה קצרים קטנים.., לספק אמורה להיות הגנה כלשהיא..(אולי..).., אבל אני לא יכול לדעת את העתיד.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם

אני היום היתי בראשון והלכתי לחנות אלקטרוניקה הרחוב הרצל 100 וביקשתי ממנו סופר לד אז כשחזרתי הביתה חיברתי אותם והם בקושי פעלו

אחר כך פתחתי את העכבר ואני רואה שהלד שקוף, ובחנות הוא הביא לי בכל מיני צבעים, איך שאני מבין סופר לד צריך ליהיות שקוף נכון?

היום עוד קניתי מאוורר שקוף אם 4 לדים בצבע סגול ממש יפה.

ושוב תודה לכולם במיוחד לSuperGohan

חיברתי את המאוורר וגם את האולטרה וזה משיצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד ! עשית את החלון בעצמך נכון ? כל הכבוד

אם הבנתי נכון אז הסופר לד הוא בשביל העכבר ?? בעכבר הסופר לד אולי שקוף

אבל הוא מהיר בצבע כלשהו (אצלי זה אדום אני מניח שזה פשוט סופר לד אדום או שהאור

מתגלגל לצבע אדום בדרך שונה...), אם לא הבנת עדיין אז הסופר לדים שאתה קונה יגיעו בצבע

שקוף אבל הם מאירים בצבע... לי היה סופר לד שקוף שמאיר בצבע כחול

סתם נתתי לך דוגמא כדי שתבין.. :-\

סך הכול יצא נחמד מאוד החלון אחר כך הכנסת גם led fan אין ספק שהוא מוסיף !

רק מה אמרת שקנית מאוורר עם לדים סגולים.. חיברת אותו כבר ?

כי לא רואים צבע סגול בתמונה.. או שאולי בגלל הפלאש הצבע הסגול הפך לכחול

והמאוורר שרואים עם הלדים זה המאוורר הסגול ( חח עשיתי מזה כבר סלט..)

טוב סך הכול כל הכבוד מוד נחמד מאוד להתחלה תמשיך ככה, לדברים יותר מסובכים !!

קבל ח"ח ממני.. :-\ ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, סליחה אבל הספק ממש לא יהרס במצב כזה שהוא יצטרך לקנות חדש,

לא היו 2000 קצרים, והספק לא נהרס, אני לא אומר שזה יכול להרוס חלקים במחשב,

או שזה לא יכול לגרום לנפילות, או משהו כזה, אבל תמיד יש פעם ראשונה, ולא תמיד יוצא מושלם,

אז מתקנים את את הקצרים והמחשב פועל מצויין, ברור שעדיין עדיף שלא יקה שום קצר לספק,

כי זה יכול לגרום לדברים לא טובים, אבל בכלליות כל מה שיקרה זה שהספק מתקצר אז הוא מפיל את עצמו מיד,

כדי לא לגרום לקצר בבית או משהו כזה, ואז פשוט מוציאים אותו מחשמל (או עם הכפתור השחור מאחורה) ומדליקים מחדש,

ומדליקים מחדש את המחשב.., לפעמים צריך לחכות קצת אולי, אולי להדליק לכות להדיק לכבות את הספק עצמו,

בסוף זה נדלק.. ::),

אבל עדיין אני לא שולל את האפשרות של הריסת הספק, אבל הסיכויים לזה ממש שאופים ל-0 נראה לי..,

מכמה קצרים קטנים.., לספק אמורה להיות הגנה כלשהיא..(אולי..).., אבל אני לא יכול לדעת את העתיד.. ::)

רק חבל שהיום היה לי קצר בספק של המחשב הישן (P3-667). הספק נשרף, הוציא מלא עשן ושרף כל אחד ואחד מהרכיבים במחשב (ספק, לוח, מעבד, , הרדיסק, סידי, כרטיס מסך)

ברגע שחיברתי אותו לחשמל זה קרה (בלי להדליק אותו או משהו), לקח לי שניה לנתק אותו וזה כבר היה מאחור מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך בנצי

כן אני יודע שמשקוף עושה צבע אחר

רק מה שמבאס אותי זה שהמוכר הביא לי לדים פשוטים לא סופר

ומה שאתה רואה זה סגול שנהפך שכחול כשאני ישים את הכל אני יצלם במצלמה טובה יותר ויעביר בסורק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהיום היה לי קצר בספק של המחשב הישן (P3-667). הספק נשרף, הוציא מלא עשן ושרף כל אחד ואחד מהרכיבים במחשב (ספק, לוח, מעבד, , הרדיסק, סידי, כרטיס מסך)

ברגע שחיברתי אותו לחשמל זה קרה (בלי להדליק אותו או משהו), לקח לי שניה לנתק אותו וזה כבר היה מאחור מידי.

אבל קצר נגרם מקצר במערכת כלשהיא במחשב, או קצר בספק עצמו? ::)

ובקשר ללד.., לדים אולטרה בריט(סופר) הם שקופים, לדים רגילים

הם לדים יותר חלשים.., שפשוט מדליקים אור רגיל על הצבע שעוטף את הפלסטיק של הלד,

ואז רואים את המנורה דולק כאילו באותו צבע.. ::)

(ככה לפחות זה נראה..* :P

לכן תבקש מהמוכר לדים אולטרה בריט, אולי הוא לא הבין אותך, ויצא לך ממש יפה!

תתחדש על המאוורר היפיפה, והחלון המושקע! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תבקש מהמוכר לדים אוטרא ברייט ואם אתה לא בטוח דידאג שיהיהו שקופים ודבר שני תנסה מחנות ואז תיראה אם זה מוצא חן בעינייך.

דבר שני יש מיקרים שבהם הספק נישרף ויש פעמים שהוא מכבה אוטומטית תלוי בסוג ואם יש פיוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...