עזרה בקשר לכרטיס מסך - די דחוף. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לכרטיס מסך - די דחוף.

אריק9

Recommended Posts

אהלן אנשים,

יש ברשותי מחשב בן 3 שנים עם הכרטיס מסך הבא שנקנה בחברת tms מחשבים כאשר יש עדיין אחריות על הכרטיס לעוד כשבועיים.

BFG 8800 GT G92 OC 512MB Retail

הכרטיס הנוכחי נשרף/התקלקל ולכן פניתי לחברת tms על מנת להחליפו. דיברתי עם נציג של החברה והוא הסביר לי מכיוון שהוא לא יכול להחליף את הכרטיס מסך מכיוון שאין יבואן של BFG בארץ

והחברה tms בקריות פשטה רגל ואותה חנות בעצם היא זו שהייתה מייבאת של החברה BFG בעצמה ללא יבואן.

כמו כן ביקשתי תחליף לכרטיס המסך הזה או לפחות שווה ערך אליו אך אותו נציג טען בפניי את אותן טענות שכתבתי למעלה.

אשמח לעצות בנושא מאחר ואני רוצה לדבר איתם כרגע,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאכלתי אותה מבחינת הכרטיס מסך ? אין אף אחד שיכול להמשיך ולהתחייב מאחורי אותה אחריות שקיבלתי כאשר רכשתי אותו ?

עריכה: נוסף על כך,אני רואה שבאתר tms החברה BFG מוכרת 3 ,במידה והם נמכרים שם,מהיכן האחריות ?

משהו מסריח כאן ואני מרגיש מרומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך גם פה.

אני אסביר עוד פעם בשבילך גם פה בשמחה.

הכרטיס שרכשת או בעצם המחשב שנרכשם התשלום עליו היה לידי טי אם אש שירותי מחשוב בע"מ. חברה זאת לא קיימת יותר - פשטה רגל,אך אנו עדיין מנסים לעזור ללקוחות שאפשר למצא יבואן של אותו חלק בארץ. במקרה שלך כל היובאנים שפנינו עליהם עם סיריאלי של כרטיס מסך שלך ענו לנו בשלילה. כנו כן הענו לך כרטיס מסך חדש של GTS450 בעלות של 500 ש"ח כולל מע"מ. מי שמתמצא במחירים היום יודע שכרטיס זה הוצע לך ללא שום רווח אלה על מנת לנסות לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...