גלישה 014 - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה 014

samos

Recommended Posts

ב-newsgroups שאני אמור לקבל קצב מלא כל הזמן זה מוריד כרגע פחות משליש מהמהירות שלי, וזה עוד מצב טוב אחרי מה שהיה השבוע.

בזק בינלאומי עם בת"א.

צריך לבדוק אם אני עוד בהתחייבות, זה מתחיל להיות מעצבן, זה קורה להם לפחות פעם בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שרות הלקוחות של 014 מזעזע

20 דקות המתנה למענה בממוצע לשרות הלקוחות , הבטחות שהם לא מקיימים , שקרים בעליל.

חניקת מהירות בסופי שבוע.

היתי איתם 11 שנים ברצף - ועזבתי עכשיו ...

לא אומר לאן כדי שלא יחשבו שאני איזה שתול של ספק אנטרנט אחר.

אבל אני מרוצה מאד , לפחות עכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהאינטרנט בישראל התקדם הרבה מאותה תקופה שזה צולם... :

כמובן הסרטון הואיל בטובו להיטען באיטיות והיה צריך לתת לו זמן למלא את הבאפר, בסה"כ זה דיי מצחיק :silly:

(עדיף לצחוק מאשר לבכות)

וואלה אהבתי זה בדיוק המצב אצלי כרגע רק שאצלהם טיפה יותר מהיר אהה יש להם שמה פרייבט NGN גייימר והשד יודע מה

אני חושב ש 014 צריכה לאמץ את הסרטון תדמית הזה!!! ככה זה יסביר בדיוק ללקוחות שלה על מה הם משלמים ומה הם מקבלים!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב012 + , מרוצה מכל רגע. גם בגלל שאני משלם מחיר ממש ממש טוב.

רשום על 12MB. מחובר עם חייגן אוטומטי של המודם (אייפי סטטי), אני מוריד עם IDM על 13.43MB.

בכל שעות היום, אם זה לא שרת מוגבל או מעפן, אני מקבל מהירות מקסימלית.

לגבי פינגים, אני משחק בAVA, בשרתים של חו"ל, הפינג לא עולה על120, נראה לי תקין ביותר, וחרישי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 דווקא השתפרו לאחרונה מבחינת המהירות, אבל כנראה רק בזכות כך שהם חוסמים P2P בכל שעות היממה.

השיפור הוא בעיקר בפינגים - בחלק משרתי 012 אפשר לקבל פינגים של 70-90ms לשרתי משחקים באירופה (לעומת 200-250ms ב-014 גיימר) גם בשעות העומס, בלי לשלם על שום חבילות למיניהן...

ולא, אני לא יחצן של 012, אני בעצמי מחובר כרגע ל-014 NGN במהירות 10MB וסובל מאותן הבעיות כמו כולם בשרשור הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עם 012 במשך 5 שנים ובגלישה הם היו בסדר, אבל טורנטים ומשחקים היו על הפנים. היה לי וקיבלתי פינגים של 120-150 לאירופה ב COD 5.

אולי כל המורידים הכבדים ברחו ל014 ועכשיו אנחנו סובלים כאן בגללם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי ב-012 לפני שנתיים שלוש זה בכלל היה נורא..

אבל עכשיו ב-014 זה בלתי נסבל, אני מוריד כרגע על 44kb/s ממקור שנותן מהירות מכסימלית, והמהירות שלי גבוהה.

בקיצור לאיפה עוברים? יש מצב לקבל באזור ה-40 שח על ספק 12MB בהוט איפשהו? בלי התחייבות.

אני אשאר נאמן לספק כל עוד הוא לא מגביל אותי. כשהוא מגביל, אני עוזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי ב-012 לפני שנתיים שלוש זה בכלל היה נורא..

אבל עכשיו ב-014 זה בלתי נסבל, אני מוריד כרגע על 44kb/s ממקור שנותן מהירות מכסימלית, והמהירות שלי גבוהה.

בקיצור לאיפה עוברים? יש מצב לקבל באזור ה-40 שח על ספק 12MB בהוט איפשהו? בלי התחייבות.

אני אשאר נאמן לספק כל עוד הוא לא מגביל אותי. כשהוא מגביל, אני עוזב.

יש כאן ת'רד שמדבר על FAST - ספקית החדשה ביותר. הם עובדים רק עם . 12 MB אצלם 50 ש"ח בחודש בלי התחייבות ו חצי שנה 180 ש"ח עם התחייבות. אבל אף אחד לא יודע איך הם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך אתם קובעים מהי רמת המהירות שלכם בטורנט(העלאה או הורדה), אבל עכשיו הורדתי , שהנפח שלה הוא 3.39GB, זה ירד תוך 50 דק', על 1.2MB לשנייה, אבל זה עדיין לא המהירות המקסימלית שלי(12MB)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...