570gtx vs 6950hd מחו''ל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

570gtx vs 6950hd מחו''ל

sanchouz

Recommended Posts

שלום

חבר שלי נוסע לארצות הברית בעוד שבוע אז החלטתי לנצל את המצב ולבקש ממנו לקנות לי משם כרטיס מסך חדש

אני מתלבת בין 570gtx vs 6950hd

570 יותר יקר ב45 $ בערך . הקטע שאחרי שראיתי שאפשר להפוח 6950 ל6970 בלי בעיה אז אני עוד יותר בבלבלות :screwy:

למי יהיו ביצועים יותר טובים? , האם הספק שלי יסחוב את הכרטיסים האלה? ואיך כדי לקנות - להזמין מEBAY לכתובת בארצות הברית שחבר שלי יהיה שם שבועים, או שיותר בטוח שילך לBESTBUY ויקנה משם במקום???? יש שם בכלל עוד כמו BESTBUY? נו כמו שאצלנו יש KSP ? חיפשתי באינטרנט ומצאתי רק אתרים שאפשר להזמין משם שיביאו את הכרטיס עד הבית, אבל איאפשר לבוא ולקנות את הכרטיס בסניף..... ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

חשבתי גם על האופציה הזו של רכישה מחול..

בסוף לאחר התלבטות רכשתי כרטיס GTX570 GAINWARD ואני מבסוט עד הגג.(מהארץ)

במבחני הביצועים בד"כ הAMD חזק יותר באחוזים בודדים ולא משמעותיים אבל זה קשור גם לתמיכת המשחקים בכרטיסים שונים של .

בנוסף,אם במחשב שלך יש כבר כרטיס של NVIDIA אז המעבר יותר קליל מאשר ל-.

הספק שלך יחזיק את הכרטיס בלי שום בעיות.

רק תוודא שיש לך מקום במארז כי זה כרטיס עצום...בסביבות ה-10.5 אינץ'+2 חיבורים בספק של 6 פינים ל-PCI-E.

מקווה שעזרתי.

:-)

וד"א את הכרטיס שלי קניתי בסביבות ה-1677 ש"ח.

לא הפרש עצום במחיר אבל משתלם בזכות האחריות וחוסר כאב ראש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש במחירים בינהם הרבה פחות מהותי מהמחירים בפועל.

זה שווה את זה רק אם זה יוצא מהותית יותר זול מאשר בארץ, גם אם זה עניין של 100-200 ש"ח עדיין שווה לקנות פה. בסיטואציות שבהן המחיר יוצא הרבה יותר יקר, זה כבר עניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההשוואה היא בן 570 ל 6970 אז ה 570 עדיף ביחס ביצועים לשקל...

אבל שוב, ה 6970 מיותר לגמרי שיש את ה 6950 + דקה מזמננו...

הצריכת חשמל דיי צמודה, יתרון קטן ל 6970

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/27.html

שים לב ש 6950 עם מוד ל 6970 יהיה מהיר בדיוק כמוהו אבל יצרוך פחות חשמל ממנו...

בקשר ל OC קשה לדעת, כרגע המקבלה ב CCC עומדת על 950MHZ, שיצאו תוכנות צד שלישי נדע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש במחירים בינהם הרבה פחות מהותי מהמחירים בפועל.

זה שווה את זה רק אם זה יוצא מהותית יותר זול מאשר בארץ, גם אם זה עניין של 100-200 ש"ח עדיין שווה לקנות פה. בסיטואציות שבהן המחיר יוצא הרבה יותר יקר, זה כבר עניין אחר.

יוצא הבדל של 500~600 שקל בין אם לקנות בארץ או להביא מחול

דוגמה:

http://cgi.ebay.com/GIGABYTE-GV-N570D5-13I-B-GTX-570-1280mb-Video-Card-HDCP-/380301295805?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item588bb940bd

353$~ש''ח1270

ובKSP כזה כרטיס עולה 1920 ש''ח

הבדל של 650 ש''ח בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלתתי ללכת על זה

http://cgi.ebay.com/Sapphire-Radeon-HD6950-HD-6950-2GB-100312SR-/280608918611?pt=PCC_Video_TV_Cards&hash=item4155984c53

יוצא בסביבות 1100 ש''ח

מה אתם אומרים?

והאם אתם מכירים חנויות בארצות הברית שאפשר לקנות שם או עדיף דרך EBAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך לא הייתי חוסך את ה500 שקל האלה ורוכש מחול..כרטיסי מסך הם דבר שעלול להתקלקל מהר ולדאוג לשלוח את זה כל פעם לארה״ב זה סיוט.(אלא אם כן יש לך קו ישיר לשם כל שבוע),בכל אופן תקנה מהארץ ותהנה בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך לא הייתי חוסך את ה500 שקל האלה ורוכש מחול..כרטיסי מסך הם דבר שעלול להתקלקל מהר ולדאוג לשלוח את זה כל פעם לארה״ב זה סיוט.(אלא אם כן יש לך קו ישיר לשם כל שבוע),בכל אופן תקנה מהארץ ותהנה בראש שקט.

כל הכרטיסי מסך שהיו לי עד עכשיו, בערך5 , אף אחד מהם לא התקלקל ולא נגמר להם האחריות של 3 שנים, כי תמיד היתי מחליף כי הם כבר לא היו מספקים את הסחורה אחרי כמה זמן(בערך שנתיים). ברור שיותר טוב שיהיה אחריות , אבל 500 ש''ח זה לא מעט כסף, זה שליש מהמחיר של הכרטיס שאני רוצה לקנות(6950).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה שאמרת עכשיו זו שטות גמורה.

כרטיסי מסך כמו כל רכיב אלקטרוני ותסמוך עליי כי אני מוכר דברים כאלה כבר תקופה מתקלקלים..למה? כי זה רכיב אלקטרוני ומספיקה טעות בייצור והלחמה לא נכונה כדי לבאס לך את התחת ולגרום לך קריזה.

בשביל זה המציאו את המושג אחריות,וכאן אתה מדבר יל מוצר שעובד בטמפ גבוהות ויש סיכוי טוב שיהרס.

תעשה את השיקולים שלך.אני לא חושב ש500 שקל שווים כאב ראש!

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...