המחשב משמיע רעש כיבוי כל כמה זמן? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב משמיע רעש כיבוי כל כמה זמן?

Avi Levin

Recommended Posts

שלום,

מאז שהתקנתי HDD חדש (103SJ של סמסונג) המחשב משמיע את אותו הרעש שהוא משמיע בעת כיבוי-

כמו "קליק" ואז צליל שמזכיר כמו "הפסקת עומס" - דומה לשואב אבק ברגע שמכבים אותו.

האם זה ספק הכוח? אחד המאווררים? איך אני מסדר את זה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, וזה קורה כל כמה זמן באופן רנדומלי - אני יכול אפילו לסייר בדיסק והרעש הזה מושמע.

כיביתי את האופציה של כיבוי ה-HDD במנוחה או איך שלא קוראים לזה.

הקול הזה מגיע יותר מהכיוון של הספק כוח\מאוורר של המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש הזה הוא בדרך כלל של כשהוא מתכבה

תוציא את הכונן מהמחשב (עד כמה שאתה יכול למתוח את החוטים) כדיי לוודא אם הרעש מגיע מהכונן או ממשהוא אחר

יכול להיות שעדיין יש איזה שהיא הגדרה של חיסכון חשמל שלא כיבית או שיש מגע דפוק איפה שהוא (אתה משתמש אם מתאם מ molex ל sata ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש הזה היה גם לפני שהיה לי את הכונן החדש, אבל הוא היה רק כאשר הייתי מכבה את המחשב. (לא כל XX דקות) - כך שאני לא חושב שזה קשור לכונן החדש...

יכול להיות שזה מהכונן הישן? פעם מע' ההפעלה היתה מותקנת עליו, עכשיו הוא משמש ככונן גיבוי פנימי (ללא RAID).

אני לא משתמש במתאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well, dude, sorry to tell you, but you may still have a BSOD...but it happens so fast that you cant see it..

ok, heres what you need to do.

goto start>settings>control panel>system> Advanced> and then under "startup and recovery" hit the button...then DESELECT "automatically reboot" when the system fails

the reason why you have to do this is because sometimes the PSU is defective and it either spikes or dips the current going to one device or another... this creates a ripple throughout the ENTIRE system..this ripple causes the system to mess up on a code here, or a signal there...thus the STOP error(BSOD)

which is why you MUST set it NOT to automatically reboot.

your HD most likely is perfectly fine.

but untill you see that BSOD, you have no way of knowing where to start looking

קישור לאותו פוסט :

http://hardforum.com/showthread.php?t=849959

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...