Sansa Clip - אי אפשר להשתמש בתכולתו המלאה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sansa Clip - אי אפשר להשתמש בתכולתו המלאה

Wile E Coyote

Recommended Posts

המכשיר שברשותי הוא בעל תכולה של 2 גיגה.

כאשר בודקים את תכולתו לאחר החיבור למחשב, המכשיר "מאבד" 64 מגה (!), כלומר 64 מגה "תפוסים" על ידי משהו שלא נראה לעין ולא ברור.

המכשיר מפורמט, ולא נמצאו בו קבצים "חבויים".

אני מבין שבמכשירים מסוימים מוקצה נפח מסוים לטובת קבצי מערכת וכיוצא בזה, אבל 64 מגה???

האם יש למישהו הסבר הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

64 מגה זה הרבה? איפה אתה רוצה שתשב מערכת ההפעלה?

ב- לדוגמא חלק קטן אבל לא מבוטל הולך לטובת מערכת ההפעלה/הגנה שיושבת על הדיסק קשיח

אני מניח (לא מדבר מידע) שזה המצב כאן בהנחה שלא פיספסת משהו. יש לי אחד עם 8 גיגה אבל לא ברשותי כדי לבדוק. בכל מקרה 64 מגה תפוס זה זניח (לטעמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמצעי האיחסון המודרניים מכילים פחות מידע מהמוצהר מפני ששיטות ספירת הזיכרון שונות בין המחשב ובין החברות. המצב דומה גם בדיסקים קשיחים, דיסק,און קיאיים וכיו"ב. אם אינני,טועה יש הסבר מעמיק יותר בסטיקי בפורום אמצעי איחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אתכם.

בכל אופן, יש לי נגן נוסף, המבוסס על דיסק קשיח, ושם הבעיה לא קיימת, למשל. כאשר המכשיר ריק, המחשב לא מציין שיש לי X מקום מתוך Y תכולה (כביכול בגלל קבצי מערכת), אלא X מקום מתוך X תכולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון סנסה מגיע עם עידכון אחרון, מכשיר שכבר קיים הרבה זמן ואין לו עידכונים חדשים די הרבה זמן (שוב, מדבר מזיכרון, עשיתי את זה לפני חודש, חודשיים, די בטוח שרציתי לעדכן אבל לא היה מה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...