לאחר בחירת מפרט - מהיכן אתם ממליצים לקנות את המחשב \ החלקים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר בחירת מפרט - מהיכן אתם ממליצים לקנות את המחשב \ החלקים?

M@or

Recommended Posts

אני מקווה שזה לא יהיה נושא נפיץ. אז אני מבקש שאם אין לכם משהו חיובי לומר, אנא פשוט אל תגיבו לדיון.

אני מתכוון להשקיע בין 6 ל- 8 על המחשב ואני בסה"כ מחפש המלצות מתוך ניסיון אישי שלכם, לבחירת חנות לרכוש ממנה את המפרט (שגם הוא ייסגר אינשאללה בעזרתכם הטובה).

מה שחשוב זה כמובן:

אמינות (לא חלקים משופצים או כל שקר אחר)

מהירות תמיכה (אם יש תקלה אני לא רוצה שבועיים להיות בלי מחשב)

מיקום (רצוי שיהיה באזור אשדוד-אשקלון, גג עד ראשל"צ).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא יהיה נושא נפיץ. אז אני מבקש שאם אין לכם משהו חיובי לומר, אנא פשוט אל תגיבו לדיון.

לדעתי זו גישה קצת מטומטמת. המלצות חיוביות זה אחלה, אבל אם למישהו יש נסיון מר מאוד עם חנות שאתה שוקל לקנות בה, אתה מעדיף שהוא ישתוק ויתן לך לגלות לבד?

חוץ מזה, עניין הרכבת המפרט ועניין בחירת החנות הם לא משימות בלתי תלויות. לפעמים יש פערי מחירים רציניים על חלקים מסויימים ששקלת לכלול במפרט, לפעמים רכיב שקיים בחנות אחת לא קיים בחנות שנייה ולפעמים עקב כאלה ואחרים מפרט שמשתלם בחנות אחת ממש לא ישתלם בחנות שנייה ולהיפך.

עם כל האמור, אני מצטרף להמלצה שקיבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא רוצה שזה יהפוך לדיון נאצה נגד חברות מסוימות.

אם יש לך ממה להזהיר אותי, תרגיש חופשי.

אייבורי למשל - הייתי אצלם ולא הייתי סגור על ההבנה של מרכיב המפרטים שם. לכן אני לא חושב לקנות מהם. אבל יש להם מחירים די זולים ומלא סניפים שזה אומר, כנראה, תמיכה יותר טובה. אבל שמעתי הרבה דברים שליליים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי למשל - הייתי אצלם ולא הייתי סגור על ההבנה של מרכיב המפרטים שם. לכן אני לא חושב לקנות מהם

:silly: נו איזה שטויות הרי ברור שמרכיב המפרטים באייבורי לא מבין במפרטים

ולמה בדיוק אתה צריך את אדון מרכיב המפרטים באייבורי כשיש לך מומחים פה

תתיעץ איתם תחליט על מפרט ולך לזה באייבורי שלא מבין ודרוש את מה שכתוב

אני רק מקוה שהוא מבין בשירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרכבת מפרט בחנות - תשכח מזה. יש כאן לא רק את עניין המקצועיות (שמשתנה מאוד מחנות לחנות ואף מסניף לסניף ברשתות הגדולות) אלא גם את עניין האינטרס: למוכר בחנות יש הוראה לדחוף לקונים את מה שמשתלם לחנות למכור, לא מה שמשתלם לקונה לקנות.

פעם כהלכתי לקנות דיסק חיצוני (לא אגיד באיזו חנות, כרגע זה לא משנה - מה גם שזה היה לפני כמה שנים), החלטתי לעשות על הדרך ניסוי, שיחקתי אותה לא מבין וביקשתי מהמוכר שירכיב לי מפרט למחשב משחקים בתקציב מוגדר. מה שקיבלתי היה מחשב עם מרובע ליבות איטי (Q8200 או משהו בסגנון), לוח P43 ו9500GT. ההוצאה הכי מטומטמת של כסף שאפשר.

בקיצור, אל תרכיב מפרט בחנות מחשבים. תבוא עם אחד מוכן מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...