צריך עזרה במציאת טלפון סללארי ממש קטן. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במציאת טלפון סללארי ממש קטן.

idanpc

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות שתי טלפונים חדשים. אחד שיהיה ממש קטן או הכי קטן שאפשר למצוא אותו בשוק והשני טלםון לעבודה. עם השני אני אסתדר, לא חסרים כאלה.

אבל טלפון קטן אני לא מוצא. חשבתי ללכת על מודו, אבל החברה לא ממש מחזיקה מעמד אז צריך למצוא תחליף אחר.

אז מה אתם ממליצים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות שתי טלפונים חדשים. אחד שיהיה ממש קטן או הכי קטן שאפשר למצוא אותו בשוק והשני טלםון לעבודה. עם השני אני אסתדר, לא חסרים כאלה.

אבל טלפון קטן אני לא מוצא. חשבתי ללכת על מודו, אבל החברה לא ממש מחזיקה מעמד אז צריך למצוא תחליף אחר.

אז מה אתם ממליצים?

תודה!

מודו הוכרזה היום כפושטת רגל (כינוס נכסים). כל מוצר שלה שתקנה הוא בפועל ללא אחריות.

לא מבין מה הבעיה שלך. מה רע בעשרות הדגמים הזולים והקטנים שנימכרים ב- 200 300 שקל ?

מה יעזור לך אם תקנה טלפון יותר פיצפון מהדגמים הללו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כולם גם אני חשבתי מיד על המודו, אך מלבדו קיימים גם כל הנוקיות למינהם שעולים גרושים (פחות מ-200) ומיועדים למדינות עולם שלישי. מגיעים לרוב עם פנס בראשם והם קטנים ועמידים (מזכירים את "הצביקה פיק"- דגם 3100). הם קיימים במקוון דגמים רחב ועיצובים שונים, ככה שחיפוש בזאפ/ אתר סלולארים יתן לך את השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים גם כל הנוקיות למינהם שעולים גרושים (פחות מ-200) ומיועדים למדינות עולם שלישי. מגיעים לרוב עם פנס בראשם והם קטנים ועמידים (מזכירים את "הצביקה פיק"- דגם 3100).

צודק בהחלט - אני גם מאוד מרוצה מהנוקיה 1208 ששירת אותי נאמנה עד המודו.

אבל ללא כל נפח , ללא BT וללא נגן אם צריך. את המודו קניתי ב-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...