בעיות מוזרות במחשב צריך עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מוזרות במחשב צריך עזרה

ff10

Recommended Posts

שלום לכולם

בזמן האחרון המחשב שלי עושה לי בעיות מוזרות .... הכל התחיל לפני שלוש שבועות כשהמחשב היה מראה לי מסך כחול אחרי שהיה טוען את הווינדוס

אני הייתי בטוח שזה הרדיסק ( במקרה היה לי הרדיסק חדש אז החלפתי )

אחרי שהחלפתי הכל היה בסדר גמור, אבל אחרי שבוע עוד פעם היה לי מסך כחול אחרי הווינדוס

לא הבנתי מה זה אז לקחתי אותו ל IVORY ושם הם עשו לי בדיקה מיוחדת עם איזה דיסק מוזר ואמרו שזה הווינדוס ושאני צריך לפרמט מחדש ואם זה קורה שוב אז לבוא אליהם

אמרתי סבבה ובאמת הפירמוט עזר לי אבל אחרי כמה ימים המחשב התחיל להיתקע לי !!!! והסאונד ברקע גם !!!! אני כבר מתחיל להשתגע ואני לא יודע מה זה !!!!

אחרי שאני עושה ריסטרט הכרטיס שלי נעלם ואני צריך לכבות ולהדליק את המחשב כמה פעמים עד שהוא מזהה אותו :kopfpatsch:

אולי זה הכרטיס שמקצר ??????

או ראם ????

אולי זה ??????

ואולי זה מפצל היו ס בי שלי כי הוא נקנה כשכל הבלאגן התחיל ???

אני כבר איבדתי חוש כיוון ואני צריך את העזרה שלכם :s07:

תודה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך וספק אני לא חושב כי אם זה היה ספק היה לי בעיות של חשמל וכרטיס מסך הוא די חדש ( נקנה לפני 4 חודשים HD5770 )

הוצאתי באמת את המפצל של ה יו ס בי ובאמת הפסיקו התקיעות :screwy:

מישהו יכול להסביר לי איך זה הגיוני ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהמפצל תקול ומקצר

או שהפריטים שחיברתה למפצל משכו יותר מידי זרם דרך חיבור ה- USB

אבל אחי הוא מחובר עם שנאי לחשמל !!

היה מחובר אליו רק עכבר ומקלדת .... אבל יכול להיות שבאמת אתה צודק

אני ינסה כמו שאמרתה להיות בלעדיו כמה ימים ונראה

תודה רבה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנאי חיצוני יכול לפתור בעיות (של עומס) ויכול גם לעשות בעיות - ה של המחשב יכול להעביר עכשו יותר זרם במקום פחות (הזרם המיותר הולך לשנאי ומתבזבז שם להתחממות), השנאי יכול להכניס הפרעות למחשב ושם ההפרעות מגיעות למקומות אחרים דרך החוטים של הספק של המחשב, וכל מיניי דברים דומים

ואם יש שם קצר אז הוא יכול להשפיע גם אל השנאי החיצוני וגם אל הספק של המחשב, אין הבטחה איך זה יתחלק ביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה של GPU ב- OCCT מפעילה גרפיקה תלת מימדית אשר מביאה את כרטיס המסך לכמעט 100% מאמץ

אין שם יותר מידי הגדרות, רק תשנה את זמן הבדיקה - אתה אפילו יכול לשים infinite ולעצור את זה בבוקר שזה ירוץ כל הלילה

ותשאיר את ERROR CHECK לא מסומן

תוריד ותתקין את התוכנה ואם יהיו לך שאלות כלשהן אתה מוזמן לשאול

לינק להורדה:

http://hwzone.co.il/downloads/diagnosis/performance_and_stability/?download=419&section=665&version=414

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...