מספר שאלות של מתחילים - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות של מתחילים

Ovid

Recommended Posts

בשעה טובה קיבלתי היום את המקבוק ועכשיו יש לי כמה בעיות הנובעות בעיקר מחוסר הניסיון שלי עם המערכת הפעלה.

איך אני פותח קובץ TEXT רגיל ?

בוינדוס זה היה פשוט קליק ימני ו NEW TEXT DOCUMENT

איך אני מגדיל עד המקסימום את החלון כמו בוינדוס ? כשאני לוחץ על ה + הירוק זה פשוט מרחיב את החלון...

איך אני מתקן שבOFFICE WORD העברית לא תיהיה הפוכה?

איך אני מבטל את הסיסמא שהגדרתי כשרק הפעלתי את המחשב ?

היום ב5-6 בערך הפעלתי לראשונה את המחשב, בשעה 8 הוא כבר היה לי על בערך 30 אחוז... האם זה תקין? כל מה שעשיתי היה לשחק בהגדרות, ולקרוא מסמכי וורד ופאוורפוינט , ובהירות המסך לא עלתה על 50% .

חשבתי אולי זה בגלל שפעם ראשונה שאני מדליק אותו יכול להיות אחרי כמה טעינות זה ישתפר... או שלא ?

כמו כן, רק הרגע שמתי לב שהכבל של המטען לא מתאים ... בכמה אפשר להשיג מתאם , והאם כל מתאם הכי פשוט וזול יכול להתאים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תשובות בגוף ההודעה.

בשעה טובה קיבלתי היום את המקבוק ועכשיו יש לי כמה בעיות הנובעות בעיקר מחוסר הניסיון שלי עם המערכת הפעלה.

איך אני פותח קובץ TEXT רגיל ?

בוינדוס זה היה פשוט קליק ימני ו NEW TEXT DOCUMENT

- יצירת קבצים חדשים מתבצעת מהתוכנה הרלוונטית, במקרה הזה אתה פשוט נכנס ל-TextEdit, רושם מה שבא לך ושומר את הקובץ.

איך אני מגדיל עד המקסימום את החלון כמו בוינדוס ? כשאני לוחץ על ה + הירוק זה פשוט מרחיב את החלון...

- הכפתור הירוק שבפינה השמלית העליונה של החלונות יגדיל את החלון בצורה חכמה לגודל המקסימלי שהוא דורש באותו הרגע (בהתאם לכמות האייקונים או למימדי האתר בו אתה גולש), למתיחה על כל שטח המסך בלי קשר למימדים שהחלון דורש, אתה יכול להעזר בתוכנות צד שלישי כדוגמת cinch (יש גם פתרונות חינמיים, cinch פשוט יחסית זולה ועושה את העבודה מעולה, כמו גם הצמדה של החלון לחצי הימיני או לחצי השמאלי בדומה לוינדוס 7).

איך אני מבטל את הסיסמא שהגדרתי כשרק הפעלתי את המחשב ?

- תפריט התפוח בפינה השמאלית -> preferences ומשם ל-accounts

היום ב5-6 בערך הפעלתי לראשונה את המחשב, בשעה 8 הוא כבר היה לי על בערך 30 אחוז... האם זה תקין? כל מה שעשיתי היה לשחק בהגדרות, ולקרוא מסמכי וורד ופאוורפוינט , ובהירות המסך לא עלתה על 50% .

חשבתי אולי זה בגלל שפעם ראשונה שאני מדליק אותו יכול להיות אחרי כמה טעינות זה ישתפר... או שלא ?

- תטען אותו למשך כמה שעות ותתחיל לעבוד בו רגיל, אל תדאג בנוגע לזה יותר מידי, אם אתה ממש רוצה "לסחוט" את המקסימום, תבטל שירותים שאתה לא משתמש בהם באותו רגע כמו bluetooth/wifi/תאורת מקשים/תאורת מסך מקסימלית/אפליקציות כבדות שסתם פועלות ברקע ואתה לא צריך, וכו'...

כמו כן, רק הרגע שמתי לב שהכבל של המטען לא מתאים ... בכמה אפשר להשיג מתאם , והאם כל מתאם הכי פשוט וזול יכול להתאים?

- בעיקרון כן, אתה יכול "לדחוף" כבל רגיל לטרנספורמטור של , אני אישית לא ממש ממליץ על זה, לא נשמע לי יותר מידי יציב, תברר עם איי-דיגיטל כמה עולה רק הכבל שיוצא מהטרנספורמטור.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נכון לעכשיו אין תמיכה רשמית של בעברית באופיס 2011.

פתרון אפשרי לבנתיים הוא לפתוח קובץ עברית מוכן כבר, למחוק את כל הטקסט ולשמור אותו כתבנית (template) ואז להמשיך לכתוב רק על התבנית הזו את כל המסמכים.

מקווה שהייתי ברור מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...