נחתם הסכם המפעיל הוירטואלי הראשון בין Free טלקום לבין פלאפון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחתם הסכם המפעיל הוירטואלי הראשון בין Free טלקום לבין פלאפון

xtract1

Recommended Posts

הם הולכים לספק הכל, החל משיחות, SMSים, שירותי אינטרנט וכו' - כשלפי מה שרשום עולה כי רק השיחות וה-SMSים יהיו תכלס על גבי רשת פלאפון.

הקידומת שלהם הולכת להיות 055-33XXXXX. מאחל להם ולשאר המפעילים בהצלחה, אנחנו כצרכנים רק נרוויח - זה בטוח.

http://tech.walla.co.il/?w=/4/1771405&m=1&mid=106107

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפיתי למחיר יותר טוב.

עם זאת, מחיר של 33 אג' ללא כל התחייבות וללא כל תשלום קבוע, זה בסה"כ כן טוב. אפילו טוב מאוד.

השאלה אם זה באמת יהיה 33 אגורות, והאם באמת המסלול יהיה גמיש לחלוטין.

אצלי ההתחייבות לפלאפון נגמרת עוד חודשיים, תזמון מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאכזב.

33-39 אגורות (בטח לפני מע"מ) לדקה זה מחיר סטנדרטי לגמרי בכל שאר החברות. גם אם זה יהיה זול יותר בכמה אגורות לא משמעותיות, זאת "הרפורמה הגדולה"? בחייאת דינק. לא אלו המחירים שצריכים להיות לשירות VOIP. עדיין עדיף פשוט לרכוש חבילת מורחבת, ולדבר בסקייפ ושות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתוכנית חיילים בפלאפון משלם 25 אג' וזה עם תשלום חודשי של 9.9. כל בנאדם שאין לו מסלול חיילים (רוב האוכלוסיה) משלמים משמעותית יותר. להם, לדעתי, ה-33 אג' (בהנחה וזה ללא חבילות גלישה נוספות או דמי מנוי גבוהים) זה מחיר מדהים. לעומת זה תוכנית חייילים בחברות השונות הופכות ממעולות ל-"לא מציאה גדולה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין תוכניות חיילים לתוכניות רגילות הם פשוט שמיים וארץ.

מחזק.

אחרי הרבה מאוד זמן עם מסלול חיילים כלשהו [איכשהו אני מושך אותו מהצבא] של 600 דקות ב 220 שקל (זה התחיל מ 150 שקל, ועלה עם הזמן :pissed:)

אני יכול להגיד שהגעתי למסקנה שנשבר לי ממסלולים של תשלום קבוע. מעכשיו רק תשלום על שיחה בודדת, גם אם זה יקר משמעותית ל"דקה".

סתם לצורך העניין, לא מזמן (חצי שנה בערך) ניסיתי לעבור מסלול, וכל מה שהציעו לי היה גרוע משמעותית.

בשביל לעבור חברה הייתי צריך לשלם 1000 שקל ומעלה קנס. הגיע הזמן לשחרור מהעבדות הזו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...