עדכון עמוד 2 Samsung Galaxsy S - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון עמוד 2 Samsung Galaxsy S

PTTM

מה עדיף?  

1374 הצבעות

1. 1. מה עדיף?

• HTC Legend
    • Motorola MIlestone
      0
    • Samsung Galaxsy S

Recommended Posts

היי חברים!

אני בעיצומם של חיפושים אחר נורמאלי. אחרי שלוש שנים של סבל עם הסימביאן (6120c), החלטתי להחליף אותו במכשיר אנדרואידי משהו... :silly:

אחרי ביקור לא מוצלח באורנג' (SGS ב 300 ש"ח לחודש קצת כבד על חייל מרוד), נכנסתי לסלקום וקיבלתי הצעה שמתאימה פחות או יותר להוצאות החודשיות שלי על חשבון הטלפון.

ועכשיו, לחלק המעניין:

מ עדיף מהשלושה? אני מחפש אנדרויד (Obviously), איכותית (פלאש לא כ"כ חשוב), זמן סוללה (חייל - לא תמיד יש שקע חשמל זמין), סביר וחומרה מספיק חזקה כדי להריץ אפלקציות כבדות/ תכני HD.

אני חייב לומר שמהמיילסטון והלג'נד שנגעתי בהם היום, עושה רושם שהHTC הרבה יותר עמיד ומוצק, אבל הרבה פחות רגיש בטאצ' מהמוטורולה.

יש עוד הבדלים משמעותיים בין השלושה?

אודה לתשובתכם המהירה, לא כ"כ יוצא לי להיות בבית ואני רוצה להחליף מכשיר כמה שיותר מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה פה שני רמות ביצועים שונים לגמרי .

מצד אחד הSGS שמתחרה ישירות בiPhone 4 וה Desire HD בקטגוריית הHigh End ומצד שני יש את הMilestone והLegend שהם מכשירים עם חומרה לא עדכנית שנחשבת כיום לMid Renge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלגנד יורד אוטומטית גם חלש ואין לו שום יתרון על פני ה-SGS. היתרון של המיילסטון על ה-SGS הוא המקלדת ואיכות הבניה, אבל זהו בערך, אם היה מדובר על מיילסטון 2 המצב היה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSGS חלש באיכות הבנייה, וכן הGPS שלו הוא הימור (למרות שבקושחות האחרונות כנראה סידרו את זה סוף סוף).

מר גבינה, המחזיק SGS ודי מרוצה ממנו.

מצד שני בגלל החומרים שממנו הוא מורכב ( פלסטיק) הוא גם זול יותר ליצור וזול יותר לצרכן , אני משער שהiPhone 4 שלי עלה לפחות 500 שקל יותר מהSGS שלך רק בגלל החומרים שממנו הוא בנוי .

וBDB , עם המקלדת של הmilstone הראשון ,עדיף כבר בכלל בלי מקלדת ... עם זה היה המקלדת של הDesire Z אז זה היה משהו אחר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה כבר סתם זלזול

אולי לך הוא לא מתאים אבל לי ולעוד המון אנשים הוא כן מתאים

לא FANBOY או בא להגן על , אבל בוא נגיד ככה הIP 4 נראה ומרגיש יותר טוב מSGS

אפילו את המסך של IP 4 אהבתי יותר על פני SGS למרות הSUPER AMOLED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה כבר סתם זלזול

אולי לך הוא לא מתאים אבל לי ולעוד המון אנשים הוא כן מתאים

לא FANBOY או בא להגן על APPLE, אבל בוא נגיד ככה הIP 4 נראה ומרגיש יותר טוב מSGS

אפילו את המסך של IP 4 אהבתי יותר על פני SGS למרות הSUPER AMOLED

מה נסגר איתך?

רק ציינתי שלא זה גורם להבדל במחיר

http://news.cnet.com/8301-31021_3-20009027-260.html

[br]פורסם בתאריך: 21.12.2010 בשעה 23:04:47

אולי העלות הכוללת לא עולה הרבה ,אבל אני מאמין שהיא עולה יותר מלייצר את הSGS ...

העלות דומה מאוד

בטח לא הפרש של מאות שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וBDB , עם המקלדת של הmilstone הראשון ,עדיף כבר בכלל בלי מקלדת ... עם זה היה המקלדת של הDesire Z אז זה היה משהו אחר ...

גם של 2 די מחורבנת האמת, אבל זה עדיף על הוירטואלית לדעתי. וה-Z יותר יקר באיזה 500 שקל לפחות, וכבד יותר וגדול יותר ועבה יותר ובעל רז' נמוכה יותר ובעל מעבד גרפי חלש יותר, קיצר גם ה-Z הוא לא מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...