מבקש המלצה לסלולרי מהארץ עד 2500 שקל. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לסלולרי מהארץ עד 2500 שקל.

alexbmw

Recommended Posts

הדרישות:

מערכת הפעלה פתוחה,נגן שמע סביר,מצלמה סבירה,בטרייה שמסוגלת להחזיק לפחות חצי יום ללא טעינה,wifi ודפדפן סביר.

אין חברה מועדפת, אבל אני נוטה לכיוון פלאפון עם אנדרואיד אז אני חושב שאין הרבה אופציות.

קונה במזומן אז אפשר להכניס פלאפונים שעולים קצת יותר, כי יש מקום לחריגה .

עריכה, ראיתי איזה M9 , נראה מאוד נחמד, רק לא שמעתי ממנו הרבה חדש ולא הבנתי אם הוא כבר נמכר או לא ואם אפשר להביא אותו לארץ.

בכל מקרה, אם יוצא איזה משהו בחודש הקרוב ששווה בדיקה תגידו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב2500 אתה יכול לקנות סמסונג גלקסי מידיים פרטיות, בחנות זה פשוט יעלה יותר מזה

אם אתה רוצה חנות במחיר הזה אז Desire או אפילו HD2 (כן, זה WIN אבל מתקינים ללא הרבה בעיות, מכשיר מעולה יחסית למחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ניתן להתקין במכשירי אנדרואיד? שכן הhtc hd7 נראה נחמד מאוד ובערך בתקציב.

ובכל זות, מה בדבר הMEIZU M9 ? הוא נראה מעולה, והבנתי שהוא גם דיי זול, אבל לא שמעתי עילו הרבה, אפשר להרחיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ניתן להתקין במכשירי אנדרואיד? שכן הhtc hd7 נראה נחמד מאוד ובערך בתקציב.

לא יודע לגבי הHD7... לHD2 יש קהילה לא קטנה בXDA שעשו פשוט פורט לאנדרואיד בשבילו... יש לי חבר בלימודים שמריץ אצלו ואומר שזה עובד חלק

ובכל זות, מה בדבר הMEIZU M9 ? הוא נראה מעולה, והבנתי שהוא גם דיי זול, אבל לא שמעתי עילו הרבה, אפשר להרחיב?

אין הרבה מה להרחיב, עדיין לא שוחרר... פרויקט ישן האמת כבר, סחבו את זה הרבה זמן

עכשיו הוא כבר אמור לצאת, ויחסית למפרט שלו הוא יהיה פלאפון די טוב, רק שלא ראיתי עדיין מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבדוק לגבי הhd7 בXDA .

בקשר לMEIZU M9, קראתי שהוא הולך להיות בסביבות 350 דולר בסין, אז זה משהו כמו 500 דולר פה, שזה דיי משתלם לדעתי.

בכל זות יש עוד המלצות לגביי פלאפונים שהולכים לצאת בזמן הקרוב?

Neev: תודה, נראה מעניין, אבל אני חושב שאם יש משהו על הMEIZU M9 אז אני אוותר על הSGS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שפיספסתי את הPOST הזה, היית צריך לרשום בענק M9 בכותרת כדי שאני אראה אותו :) במקרה נתקלתי בו :smile1:

אני יכול לענות על כל שאלה שתשאל אותי בנוגע לMEIZU M9.

איפה אתה רוצה להתחיל? שאל כל מה שבראש שלך.

אני הולך לרכוש את הטלפון הזה, המחיר שלו באמת צפוי להיות משהו כמו 350 דולר

אתה מצפה שימכרו אותו פה בארץ? אל תתלה תקוות, דיברתי עם וסיפקתי להם את כל הפרטים של באג (כי היא הייתה יבואן רשמי של הMEIZU M6 ונציגת רשמית בארץ) הם התעניינו אבל בינתיים הMEIZU M9 מתוכנן להימכר רק בסין, כמו אחיו המזדקן הMEIZU M8.

אולי בהמשך יעשו הפצה עולמית, סביר להניח שהMEIZU M9II יהיה בעל הפצה עולמית.

אני הולך לרכוש את ה M9 מfastcardtech בסין (קישור לM8 שהם מוכרים):

http://www.fastcardtech.com/goods-2159-MEIZU+M8+new+SE+Version+quad+band+Retail+WIFI+EDGE+version+16GB+real+32M+camera+iphone+killer+hot+selling+for+NOW.html#ask

אפשר לשלוח דרכם בדואר רשום לישראל כך שהמשלוח עולה רק 20 דולר והסיכוי להתפסות במכס לא גדול כמו האחוז הבטוח בEMS.

אתה גם מקבל מהם שנה אחריות על המכשיר.

לפני יומיים MEIZU פרסמה רשמית את הM9 באתר הבית שלה-מה שאומר שהיא כבר קיבלה אישור רשמי ממשרד התקשורת הסיני לשווק את המכשיר:

http://www.meizu.com/

http://www.meizu.com/products/m9spec.html

http://www.meizu.com/products/m9-picture.html

המילה ברחוב אומרת שכבר ב25 לחודש הזה MEIZU הולכת לשחרר בכמויות קטנות את הסלולרי לכמה מהערים המרכזיות בסין.

אחרי מספר ימים הם יתחילו לייצר בתפוקה מלאה וכעבור זמן קצר גם אנו נוכל לרכוש אותו דרך FASTCARDTECH.

הנגן לא תומך בעברית, אבל אני אתרגם אותו (כבר תרגמתי בעצמי את ה378 מילים בMEIZU M6 שהיה לי)

יש לו מעבד 1GHZ, מסך מגע בעל 10 נקודות, מסך יותר טוב מהאייפון בעל אותה רזולוציה, מצלמת HD, והכל ב350 דולר.

בואו לא נשכח את הסאונד המדהים של המכשיר ויכולת הוידאו העילאית שלו.

ברור שזה הולך להיות הטלפון שלי.

תרגיש חופשי לשאול כמה שאלות שאתה רוצה, אני שמח שיש מישהו שמתעניין במכשיר הזה, זה כיף להיות מיוחד איתו בארץ, מכשיר שאין לאף אחד :)

נ.ב אני חבר קבילה ב http://www.meizume.com/ לכן אני מעודכן עד הפרט האחרון שדלף לרשת :)

מי המטורף שישלם 3000 שקל לסמארטפון כשאפשר לקנות באותה רמה\מתקדם יותר בחצי מחיר?! :screwy::lol::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אור, תודה תודה תודה, הדיון כבר מת ותכננתי להחיות אותו, אבל אתה עשיתה את זה בשבילי ;)

אז ככה, כן בהתחלה תכננתי לרכוש מכשיר מהארץ, אבל מריצה ברשת על מכשירי כאלו ואחרים הMEIZU M9 פשוט קפץ לי לעיניים, ונראה לי מושלם.

כמובן שאפילו לא העלתי בדעתי את העובדה שהוא ישווק בארץ אז אני תכננתי להזמין מחו"ל לכן חשבתי שכל הסיפור יעלה איזה 500 דולר, אבל אם אתה אומר שהמשלוח הוא רק 20 דולר, דבר שהופך את זה לעיסקה מדהימה בשבילי.

בכל מקרה, אני מתכוון לרכוש מכשיר בתחילת שנה הבאה, מה שאומר שכנראה שכבר תהיה זמינות של הm9 באתר?

ובקשר לשאלות, אז ככה, הבנתי שזה , ולמרות שהוא באה בלי עיברית אפשר להתקין עילו לא? הראי יש קהילות לא קטנות שכבר פתרו את הבעיה הזותי, דרך אגב, כשאמרתה שאתה תרגמתה 378 מילים, מה הכוונה? וכיצד ניתן לעשות זות? ולמה לא עדיף פשוט להוריד תמיכה בעיברית וזהו?

ועוד שאלה, בגלל שהבנתי שהוא מגיעה ללא מובנה במכשיר, יש צורך לקנות כרטיס , העיניין הוא שבשביל חלק מהאפליקציות יש צורך בכרטיס במהירות מסויימת, אני לא בדיוק זוכר איך זה הולך אבל זה הולך לפי class משהו , אז אם יש לך תוכניות על מה אתה עושה עם המכשיר בנושא הזה תגיד לי.

ושאלה אחרונה וקטנה, מכשיר כל כך יפה, ללא מגן זה חבל, לכן השאלה שלי היא איפה ניתן לרכוש לו מגן מסך ומגן לכיסוי האחורי, אם בכלל.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמור לעבוד כרגיל עם ועברית או שזו תהיה בעיה ?

הוא יעבוד עם כל האפליקציות של אנדרויד, תיהיה חנות אנדרויד במכשיר וגם חנות של .

התקנת העברית אמורה להיות יותר קשה.

הMeizu M8 האחרון בוסס על CE 6.0 (שעליו מבוסס WM7 אם אני לא טועה) ועם כל המכשולים היה ניתן לשנות אותו לעברית (אחד מהמתכנתם הישראלים הבודדים הצליחו, למעשה הוא התקין מקלדת בעברית, וכל התפריטים היו בעברית)

רק שלא הצליחו לשנות את הכתב בSMS לRTL (כתב מימין לשמאל, עברית)

עכשיו כבר יש מפתחים ישראלים שבנו קוד כזה לאנדוריד 2.2:

http://iandroid.co.il/forum/topic5657.html

אז אני בונה על הקוד הזה להצליח.

בכל מקרה אחרי יציאת המכשיר Meizu תפתח בשבילו גם 2.3 שכבר כולל תמיכה בעברית, לכן המכשול אמור להיות קטן בהרבה יותר.

העניין הוא שMeizu כוללת ממשק משתמש מותאם משלה במכשיר, ואותו צריך לתרגם (לא קשה, פשוט לוקח זמן)

כמו שבMeizu M8 עשו פורט לANDROID נקי אני בטוח שגם כך יעשו בMEIZU M9 ואז בכלל לא תיהיה בעייה כי תיהיה תמיכה נקייה בעברית מובנית.

אני מתכוון לרכוש מכשיר בתחילת שנה הבאה, מה שאומר שכנראה שכבר תהיה זמינות של הm9 באתר?

גם אני מתכנן לרכוש אותו בתחילת שנה הבאה (ביומהולדת שלי :smile1: ) וקיים צפי לא קטן שהמכשיר יתחיל להימכר גם בחנויות האינטרנט במהירות, אבל שום דבר לא בטוח.

הבנתי שזה , ולמרות שהוא באה בלי עיברית אפשר להתקין עילו לא?

ככה גם חושבים כל המתכנתים בעולם שמחכים בדיוק כמוני וכמוך לMeizu M9, אבל גם כאשר נתקין את העברית במכשיר, ממשק המשתמש המותאם של באנגלית, ואתו אני אצטרך לתרגם בעצמי לעברית

כשאמרתה שאתה תרגמתה 378 מילים, מה הכוונה? וכיצד ניתן לעשות זות?

בעזרת תוכנה (כמו הXN Resource Editor איתו תרגמו את הM8) ניתן לבחור שפה בה אתה לא תשתמש (לדוגמא, סינית מסורתית) ולשנות אותה לעברית, וכך בעצם במקום סינית מסורתית התפריטים יוצגו לך בעברית.

ולמה לא עדיף פשוט להוריד תמיכה בעיברית וזהו?

מפני שזה לא ישנה את הממשק המותאם שMeizu מתקינה על הMeizu M9 שלה (אלא אם יעשו פורט לאנדוריד הנקי כמו שעשו בMeizu M8, מה שכמעט בטוח שיעשו גם לM9.

בגלל שהבנתי שהוא מגיעה ללא מובנה במכשיר, יש צורך לקנות כרטיס , העיניין הוא שבשביל חלק מהאפליקציות יש צורך בכרטיס במהירות מסויימת, אני לא בדיוק זוכר איך זה הולך אבל זה הולך לפי class משהו , אז אם יש לך תוכניות על מה אתה עושה עם המכשיר בנושא הזה תגיד לי.

אמנם נכון שMeizu בחרה לא לכלול מובנה במכשיר (למעט הROM אם זה משנה) זה לא אומר שלא תקבל כרטיס עם המכשיר.

עד עכשיו אנו יודעים שהמכשיר ימכר ב3 גרסאות: גרסא ללא כרטיס , גראס עם כרטיס של 8GB של , וגרסא עם 16GB זכרון של .

אני כמובן תומך בלקנות את גרסת ה16GB (או את הגרסא ללא הכרטיסים בכלל) אבל סביר להניח שהגרסא הראשונה שתימכר תיהיה עם כרטיס ה8GB.

מפתיע אותו וחדש לי לשמוע שצריך CLASS מיוחד כדי שכרטיס הזכרון יפעל באופן תקין עם חלק מהאפליקציות.

בכל מקרה שMeizu כוללת כרטיסים מסוג CLASS 4, וגם לא חסרים כרטיסים כאלו היום במחירים טובים.

מכשיר כל כך יפה, ללא מגן זה חבל, לכן השאלה שלי היא איפה ניתן לרכוש לו מגן מסך ומגן לכיסוי האחורי, אם בכלל.

תוך זמן קצר יצאו למכשיר כה מבוקש בסין מספר רב של מגנים, בין אם זה מגן מסך או מגן פלסטיק או מגן סיליקון.

אני אשמור על המכשיר בזמן הכלכך קצר הזה עד שיתחילו לצאת המגנים (באותה מהירות שסין יצרה מגני מסך לIPHONE 4 כאשר הוא יצא)

בבקשה :)

ביקורות :)http://forum.meizu.com/viewthread.php?tid=5639&extra=page%3D1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...