תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ? - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ?

doctorefraim

Recommended Posts

מנהלי התקן צריך להתקין רק אחרי התקנה "נקייה" של מערכת ההפעלה. במקרה של שחזור מ-Image (מחיצת שחזור כמו בניידים ומה שאתה טוען שיש גם במחשב אצלך) המערכת חוזרת למצב שבו קיבלת אותה מהיצרן - במקרה כזה כל מנהלי ההתקן כבר הותקנו על-ידי היצרן. גם התקנת תיקון לא מסירה מנהלי התקן קיימים של כרטיס מסך ועוד.

אם אתה מבצע אחד מבין השניים שלעיל ומשהו אחר כך לא עובד בגלל חוסר במנהל התקן, רק אז יש צורך להתקין מנהל התקן מחדש.

לפי הנתונים שסיפקת דגם המערכת שלך הוא HP Compaq dx2400 ואת מנהלי ההתקן תוכל להוריד מדף המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי רק שאלה ליתר ביטחון

יש שם 3 driver audio

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3658376&prodTypeId=12454&prodSeriesId=3658372&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=1093#113165

איזה צריך להוריד למקרה שלא יעבוד?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה שבב האודיו ? זה פנימי ?

ומה זה השלישי ?

Realtek High-Definition Audio Driver

השלישי הוא לא זה שצריך להתקין ?

נתתי לך כל מה שיש לי על המערכת אז למה= (בהנחה כמובן שאכן זאת המערכת שלך) ?

אם יש ספק אז תגיד לי איך לדעת בוודאות איזה מערכת יש לי.. כדי שלא אתקע עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Product Name HP Compaq dx2400 Microtower

זה מה שמופיע ב-log שהעלית ומכך הסקתי שזאת המערכת שלך. אני מניח שהדגם צריך להיות מוטבע בצורה כלשהי על המארז עצמו. כתבתי שאני לא בטוח משום שאני מסתמך אך ורק על ה-log שהעלית. רוב הסיכויים שזאת אכן המערכת שלך, ובלי קשר אתה לא תתקע.

שבב האודיו הוא השבב בלוח האם שאחראי על האודיו. בלעדיו לא תוכל לשמוע ולהקליט כלום. לדעתי מנהל ההתקן הוא השני ברשימה מכיוון שהוא לקודק HD שזה מה שאמור להיות לך במערכת על-פי המפרט. אם תנסה והוא לא יעבוד, תנסה את השלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שבב האודיו , זה הכרטיס קול ואם אני אצטרך דרייבר אז זה מה שאני צריך

Realtek High-Definition (HD) Audio Driver

איפה אני רואה שיש לי במערכת קודק HD ?

אגב יש לי רמקולים חיצוניים שקיבלתי, ולפעמים שצריך אני מחבר אותם. אבל המערכת מזהה אותם אוטומט כך שאני לא חושב שצריך להם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיין במפרט של המערכת באתר של או בתוכנה לזיהוי חומרה, שם תוכל לראות בדיוק מהם הרכיבים, את הפרטים ש- מזכירים אודותיהם ותוכל לגשת גם לאתר היצרן של השבב כדי לבדוק את המפרט המלא שלו.

ראיתי בדף ההורדות שיש תוכנה של שאמורה לסרוק את המערכת שלך ולעדכן את כל מנהלי ההתקן באופן אוטומטי, שמה SSM או משהו כזה. אולי כדאי לך להשתמש בה.

בקשר לרמקולים, אם הם בחיבור ככל הנראה תצטרך עבורם מנהל התקן (אך לא בטוח, תנסה ותפעל לפי התוצאה). אם אלו הרמקולים שמוזכרים בדף ההורדות אז מנהל ההתקן עבורם נמצא שם. אם מדובר ברמקול ללא חיבור המתחבר דרך חיבור 3.5 מ"מ בצבע ירוק (מה שמכונה "בננה") אז אתה לא צריך מנהל התקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדרייבר של המדפסת להתקין כשהמדפסת מחוברת למחשב ?

או שהיא בחוץ ?

:xyxthumbs:

כל הכבוד לך בן אדם!

שאני שולח פה את הדגם של המדפסת זה לא עובר (יש הודעת שגיאה)

אז אני שולח לך בפרטי כדי להיות בטוח שזה הדרייבר שאני צריך למדפסת הזאת.

****עריכה

ידעתי שזה לא יהיה חלק.

יש מסכים כחולים , המספר הראשון אחרי ה STOP הוא 0X000000d1

ואחריו 0X00000000

מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.usa.canon.com/cusa/consumer/products/printers_multifunction/photo_all_in_one_inkjet_printers/pixma_mp250#DriversAndSoftware

אתה צריך להוריד את מנהל ההתקן לגרסת מערכת ההפעלה (XP 32 או 64 סיביות) שברשותך.

אני מניח שהגרסה שלך היא 32 סיביות ולכן את צריך להוריד את מנהל ההתקן השני ברשימה (הראשון פשוט בספרדית).

בקשר להתקנה צריכות להיות הוראות מדויקות במדריך למשתמש של החוברת. בדרך כלל שמתקינים מדפסת לא מחברים אותה עד לרגע שבו אתה מתבקש לעשות זאת במהלך התקנת מנהל ההתקן. מצד שני זה לא בדיוק חוק. פעל פשוט על-פי ההנחיות שעל המסך או בחוברת.

בקשר להודעת שגיאה. מה בדיוק עשית (התקנה חדשה של המערכת, התקנת תיקון, משהו אחר)?

תעדכן את כל מנהלי ההתקן שלך (בעיקר של מתאם הרשת ושל הכרטיס הגרפי), תוודא שבמנהל ההתקנים כל התקני החומרה מזוהים נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני אוקיי.

מדריך התקנה למדפסת יש איפהשהו שם באתר ?

המערכת הותקנה מחדש., התקנתי את הדרייבר של המדפסת מהדיסק כשהמדפסת מחוברת למחשב. ומאז המסך הכחול.

במנהל ההתקנים אין שום דבר צהוב. הכל נראה תקין שם..

מה ז"א לעדכן את כל מנהלי ההתקן? יש כפתור עדכון שעושה את זה מהר? או שצריך להכנס עכשיו לכל האתרים של היצרניות ולהוריד משם ? ולהסיר לפני התקנה את מה שקיים כרגע דרך לוח הבקרה?

אגב סתם שאלה איך יודעים אם הכרטיס מסך הוא מובנה או חיצוני דרך מערכת ההפעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מנהל ההתקן של המדפסת תסיר ואז תתקין מחדש לפי ההוראות. תשתמש גם במנהל ההתקן העדכני מהאתר ולא מזה שבדיסק.

תחת פריט התפריט Brochures & Manualsתוכל למצוא את המדריך למשתמש.

התקנת את כל מנהלי ההתקן מדף המוצר? או שאתה משתמש במנהלי ההתקן שמערכת ההפעלה התקינה במהלך ההתקנה? אם הורדת את מנהלי ההתקן מדף המוצר והתקנת את כולם (והכל עובד) אז אתה לא צריך לעדכן.

יודעים את זה לפי המפרט שלך. לדעתי המערכת משתמשת בשבב גרפי מובנה, לא זכור לי שראיתי במפרט שלך שימוש בכרטיס גרפי ייעודי - זאת מערכת משרדית אחרי הכל ועבור מערכות כאלה פתרון של גרפי מובנה הוא הטוב והחסכוני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...