Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

את אני אקנה ואחרוש עליו המון.

הרבה אחרי שאמצה אותו, אני עדיין אשחק ב-2k12. ב-2k11 שיחקתי 4 עונות מלאות (משחקים באורך מלא, ולקחתי אליפות בכל אחת מהן) בערך 100 משחקים של 48 דקות כפול 4 עונות. עם כל הכבוד ל-, ויש המון כבוד, אני אשחק הרבה יותר ב-2k12 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

captain תרשה לי להצדיע לך , ואני מניח שתסכים איתי שהשנה הם עשו את 2K12 ממש יותר טוב מ 2K11

אבל באמת סחטיין על ארבע עונות וארבע טבעות (סתם מתוך סקרנות זה ארבע עונות בmy player?)

jack אני מקבל את סטירה שלך אבל להגנתי אני רק אומר שאת ההשוואה שלי עשיתי מול משחקים חדשים כמו rage \ dead island \ brink

כאשר בעיני אף אחד לא מספק משחקיות כיפית ללא עלילה \ עלילה רדודה כמו 2K12 .

אני מעריץ הרבה יותר גדול של TES (התחלתי לשחק בTES ב 2005 לעומת NBA ב 2010 ) , וכמו שכתבתי כאן בפורום בעבר

אני לא חושב שקיים משחק עם עומק עליליתי ואיכות כמו OBLIVION או MORROWIND באמת משחק התפקידים הטוב ביותר בעיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jack אני מקבל את סטירה שלך אבל להגנתי אני רק אומר שאת ההשוואה שלי עשיתי מול משחקים חדשים כמו rage \ dead island \ brink

כאשר בעיני אף אחד לא מספק משחקיות כיפית ללא עלילה \ עלילה רדודה כמו 2K12 .

אני מעריץ הרבה יותר גדול של TES (התחלתי לשחק בTES ב 2005 לעומת NBA ב 2010 ) , וכמו שכתבתי כאן בפורום בעבר

אני לא חושב שקיים משחק עם עומק עליליתי ואיכות כמו OBLIVION או MORROWIND באמת משחק התפקידים הטוב ביותר בעיני

תאמת אני גילית את בטסדה רק במורוווינד

אחר כך אובליביון וFO3 (אוי אלוהים FO3!!! פשוט תענוג)

כולם משחקים פשוט מעולים ומאוד מושקעים

ברור שיהיו אלה שיגידו שיש להם באגים

אבל קודם כל לאיזה משחק אין באגים?

ודבר שני לא נראה לי שזה אפשרי ליצור עולם כל כך גדול וכל כך עשיר בפרטים ודמויות מבלי שיהיו כמה באגים

כל עוד זה לא באגים שהורסים את המשחק כמו קווסטים שאי אפשר לסיים (לא זכור לי שהיו כאלה בFO3) או דברים כאלה, מבחינתי זה בסדר גמור

ובהרבה מקרים היו אנשים שיצרו כל מיני מודים כדי לסדר או לעקוף את הבאגים האלה (דרך אגב המודים זה עוד דבר מבורך ביותר במשחקים האלה - חבילת הטקסטורות בFO3 פשוט שינתה את הנוף לגמרי!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jack תרשה לי להקשות בשאלה: אבל אני לא זוכר שהיו באגים ב OBLIVION שאי אפשר היה לסיים קווסטים

פעם אחת קרה לי שבקווסט של להחזיר את המטה שגורם לארבעה יצורים לעקוב אחריך, אחרי שהחזרתי את המטה הם עדיין רצו אחרי, אבל יצאתי

וחזרתי למשחק וזה עבד , היו באגים בקווסטים חוץ מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייזי אבל מאיפה הם יודעים שזה המפה של סקיירים?

ודבר שני זה לא ממש אומר הרבה כי אי אפשר לקבל פרופורציה על קנה המידה עד שאתה לא נכנס לעולם ומתחיל לשוטט

כי השטח שנמצא בין Hammerfell לבין Morrowind זה . תחפש את המפה של Oblivion ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://images.uesp.net/thumb/c/c3/TamrielMap.jpg/800px-TamrielMap.jpg

אני מקווה שהמפה תיהיה קצת יותר מעניינת מזו באובליביון שהייתה סתם גדולה בלי יותר מדי דברים וגם מה שהיה חזר על עצמו בטירוף.

אם המפה תיהיה משהו בסגון של FO3 זה יה קלאסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את הכתבה? ::)

ידעתי שהייתי צריך לקרוא אותה חחח

אתה מתכוון לשורה הזאת?

UPDATE - Russian readers are letting us know the map was in fact handed out at the Igromir gaming show in Moscow, meaning it's not leaked at all!

אבל עדיין לא הבנתי מי בדיוק חילק את המפה הזאת

כי קשה לי להאמין שבטסדה תחלק דברים כאלה לפני שהמשחק יוצא (במיוחד שזה פריט שמגיע רק בגרסאת האספנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה, ברוסיה יש חוקים משלהם- הם לא צריכים שיביאו להם את המפה כדי שהם יוכלו לפרסם אותה. :smile1:

זאת למרות שכביכול זה מתערכות גיימינג...

בכל מקרה, ראיתי את המפה מפורסמת בעוד כמה אתרים, אני חושב גם בIGN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...