Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

מכיוון שיש חלוקה חדשה לפורומים של משחקים בז'אנרים שונים ומישהו חשב שזה מצחיק לתייג את ME3 בתור משחק פעולה (זה משחק התפקידים הכי גדול שיוצא בתקופה הקרובה!) פתחתי בטעות דיון חדש בפורום תפקידים, אבל! בהודעה הראשית שלי יש את כל הפרטים על המשחק כולל הדלפה של גרסת הבטא שלו וזה כבר בפורום תפקידים אז להנאתכם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=517433.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לסיים את Kingdoms of Amalur: Reckoning לא כזה פשוט.

ה FOV נוראי, הדמות נמצאת על חלק גדול מידי של המסך והתנועה ממש לא נעימה לעין, במיוחד לא באיזורים סגורים וצרים.

אי אפשר למצאת באמצע הדמו, צריך לשבת רצוף :screwy:

יותר מידי BLOOM (שוב, על גבול הלא נעים לעין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי 45 דקות לשבת רצוף לשחק :-\ לא רואה מה כל כך קשה להם לעשות אפשרות לצאת באמצע בשביל שיהיה 45 דקות נטו ולא יתבזבז חצי מהזמן על הפסקות :nixweiss:

ויש לי מסך 17" מרובע, רוב המשחקים היום לא עוברים התאמה מספיק טובה למסכי 4:3/5:4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 17 מרובע? אתה משתמש בCRT??

עריכה:

דרישות מערכת רשמיות

Minimum requirements:

OS – Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7 (Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.)

CPU – 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM – 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive – 1x speed

Hard Drive – 15 GB of free space

Video – 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)

Sound – DirectX 9.0c compatible

DirectX – DirectX 9.0c August 2009 (included)

Recommended specs:

OS – Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU – 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM – 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive – 1x speed

Hard Drive – 15 GB of free space

Video – AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater

Sound – DirectX 9.0c compatible

http://www.vg247.com/2012/01/18/mass-effect-3-demo-minimum-and-recommended-pc-specs-released/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LCD מרובע :P בכללי אין היום תמיכה טובה למסכים שהם לא 16:9, יצאו השנה דיי הרבה משחקים שבכלל לא תמכו ב 1280X1024...

מה זה הדרישות הנמוכות האלה :o הם משתמשים ב UE3 מלפני שנתיים :P אם אני זוכר נכון EPIC לא דורשים כסף על עדכונים למנוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...