משלוח שעון מ-AMAZON לארץ + שאלות על מכס - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משלוח שעון מ-AMAZON לארץ + שאלות על מכס

xtract1

Recommended Posts

אהלן חברים.

חשקה נפשי בשעון חדש שעולה 80$ באתר של . יצרתי קשר עם המוכר והוא רוצה 50$ משלוח לישראל - נשמע לי קצת יקר לאור המחיר של השעון ולכן תהיתי לעצמי אם אפשר לברר כמה עולה משלוח מכתובת X בארה"ב (נגיד שאני שולח לקרובי משפחה) לישראל ב-USPS (שזה שירות הדואר של ארה"ב, לא UPS) לפי משקל וגודל חבילה וכו' - אולי זה יוצא פחות מכך ואז כבר כדאי לי. בנוסף, מה אני אמור לשלם מבחינת מכ"ס ומע"מ אם בכלל? עד כמה שידוע לי מע"מ חייב כל מוצר מעל 50$ אבל מה לגבי מכס ושאר דברים? אשמח להסברים ודעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז יש לי כתובת בארה"ב של חברים של המשפחה. היא רשמה לי שהם בדר"כ שולחים דברים בדואר רגיל או רשום - זה לא USPS בעצם? יש להם עוד חברות דואר שם? היא רשמה לי : "זה לא יוצא יקר" - אבל אני לא חושב שהיא שלחה שעון, יש דרך בכל זאת לברר כמה זה יוצא בערך וכמה מיסים צריך לשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ממה ששלחת הבנתי שיש 16% מע"מ של שעונים, אני צודק?

לגבי MUSTOP, נשמע מאוד נחמד וגם די זול אבל אני לא ממש מאושר מלתת את פרטי האשראי שלי באתר שאני אישית מעולם לא שמעתי עליו. זה לא וואלה שופס, וזה לא PP...[br]פורסם בתאריך: 11.12.2010 בשעה 14:54:33

http://www.mustop.co.il/customer-servise-usa-israel

למטה רשום:

משרדי החברה:

נטוויז'ן סחר בינלאומי (2002) בע"מ

רחוב המלאכה 8, אזה"ת פולג, נתניה 42505

אנא אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או הבהרה.

יכול להיות שהם קשורים לנטוזי'ן הספקית אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי BIZPORTAL זו אכן "חברת בת" של נטו'יזן המוכרת לנו. נראה לי שזה מספיק אמין מבחינתי. אצור איתם קשר מחר/מחרתיים לבירור עלויות סופי, לפי מה שהבנתי אחרי ההנחה של ה-10$ זה משהו שאמור לעלות לי כ-15$ שזה באמת כלום (לא כולל מיסים של 16%). תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mustop מאוד מוכרים וקיימים כבר שנים, כבר עבדתי איתם כמה פעמים, לא היו בעיות עד כה, הם שולחים עם DHL ומגיע עד הבית. אבל זה תמיד עובר במכס.

העלויות אבל לא זולות כמו לשלוח לקרובי משפחה. רק אם אתה לא רוצה להטריד אותם.

אגב MUSTOP גם יבצעו לך איחוד של מספר חבילות יחדיו ממקומות שונים וישלחו לך יחדיו, שנה שעברה הזמנתי ככה חלקים למחשב חדש כשהיו בארה"ב לקריסמס.

העלות המינימלית ב-USPS רגיל (לא רשום וללא מעקב) היא ממש נמוכה, באזור ה-5-7 דולר, תלוי במשקל.

דואר עם מעקב מאוד יקר שם משום מה.

בכל אופן שהקרובי משפחה שלך יצהירו ערך נמוך והכל יהיה טוב ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהם קשורים לנטוזי'ן הספקית אינטרנט?

כן, נטוויזן הם הבעלים שלהם

http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bizprofile.shtml?c_id=1244

בכל מקרה זה חברה שנותנת את השירות הזה כבר הרבה שנים, אין לך יותר מידי ממה לחשוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשנות את ההצהרה של המחיר של השעון, אבל אם אני שולח דרך USPS (דואר רגיל) אתה באמת חושב שחבילה של 1 פאונד (משקל) יעלה לי 5-7 דולר באמת? ורוב הסיכויים שלא תעצר במכס ואשלם? בכל מקרה הבנתי שאני אמור לשלם רק מע"מ על שעונים, האם אתה יכול לאשר?

פשוט עם המבצע שלהם של הנחה של 10$ זה יוצא לי משלוח מינימלי של 15 דולר +6 דולר לפאונד ועוד משהו כמו 3 דולר ביטוח ועוד משהו, שזה 24 דולר ואחרי ההנחה זה 14 דולר בעצם. לא כדאי לשלם 14 דולר בישביל כל השירות הזה או שיש עוד דברים נלווים שפיספסתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לשעונים אם אין מכס, זה יהיה כתוב באתר של המכס.

באשר ל-USPS, הכי זול שם זה first class international

http://www.usps.com/prices/first-class-mail-international-prices.htm

שים לב לטבלה האחרונה לחבילות, 1 פאונד זה 16 ounces, מה שאומר עלות משלוח באזור ה-10 דולר.

השעון הזה אגב באמת שוקל חצי קילו?

אם לא מצהירים ערך מלא על החבילה הסיכוי שהיא תעצר נמוך, כי עדיין חצי קילו זה לא ממש כבד ואין סיבה שזה יהיה גדול במיוחד, כמובן שזה לא חוקי.

בכל אופן אכן מסטופ יצא באזור ה-15 דולר עם ההנחה. שים לב אם הנפח של הקופסא גדול (למרות שאין סיבה שהוא יהיה) הם יכולים לחייב אותך יותר לפני נפח, יש איזה מחשבון נפח איפשהו באתר שלהם. בכל אופן זה כמעט בטוח עובר במכס ואז יש עוד 16% ואולי גם מכס אם יש על שעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום שזה 5.6 ounces לצורך משלוח ולפי הבנתי זה אומר שזה כולל את הקופסא שלו והכל - אבל אני מעדיף לקחת ליתר ביטחון עוד מרווח.

אז יש לי 10 דולר בדואר "רגיל" או 15 דולר בערך בדואר קצת יותר מהיר ובלי להטריד את החבר'ה שלי שם אבל מצד שני סיכוי כמעט וודאי להעצר במכס.

האמת לפי הטבלה שצרפו פה חיפשתי ורשום שעל שעונים יש מע"מ של 16 אחוז, מקווה שזה נכון ומעודכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...