לאחר OC מהחנות מעבד חזר לסטוק: I7 930 +Gigabye X58 UD3R REV 2 , עזרתכם - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר OC מהחנות מעבד חזר לסטוק: I7 930 +Gigabye X58 UD3R REV 2 , עזרתכם

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי לאחר ששבוע הכל היה תקין...שוב המעבד חזק לסטוק.. (מוזר שזה קורה שוב ביום שבת בבוקר)

העלאתי את CPU VCORE ואת CPU VTT ל 1.3

LOAD LINE CALIBRATION נשאר פעיל

הרצתי בדיקה חוזרת של PRIME95 למשך שעה והכל תקין

חשבתי אולי לחזור למתחים של 1.25 אך לבטל LOAD LINE CALIBRATION או כמו שאני עכשיו ב 1.3 ולבטל...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה למה זה חוזר.

יכול להיות שהוא לא נדלק טוב, ואז הוא חוזר לDEFAULTS ונותן לך הודעת שגיאה מיוחדת שנותנת לך שני אפשרויות:

או להיכנס לביוס, או להמשיך.

אם אתה נכנס לביוס אתה תגלה שההגדרות כן מכוונות על OC ולא חזרו לDEFAULTS ואז כל מה שצריך לעשות זה לצאת מהביוס עם שמירה.

אם זה קורה לעיתים נדירות אז אל תשבור את הראש על זה יותר מדי.

זה רק מנגנון איפוס הגדרות שנכנס לפעולה בגלל משהו שלאו דווקא מצביע על הגדרות לא טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה למה זה חוזר.

יכול להיות שהוא לא נדלק טוב, ואז הוא חוזר לDEFAULTS ונותן לך הודעת שגיאה מיוחדת שנותנת לך שני אפשרויות:

או להיכנס לביוס, או להמשיך.

אם אתה נכנס לביוס אתה תגלה שההגדרות כן מכוונות על OC ולא חזרו לDEFAULTS ואז כל מה שצריך לעשות זה לצאת מהביוס עם שמירה.

אם זה קורה לעיתים נדירות אז אל תשבור את הראש על זה יותר מדי.

זה רק מנגנון איפוס הגדרות שנכנס לפעולה בגלל משהו שלאו דווקא מצביע על הגדרות לא טובות.

זה התהליך שקרה כש OC נכשל:

הדלקתי את המחשב הוא חושב כמה שניות, נכבה, נדלק בחזרה ואז נותן הודעת שגיאה כמו מיקדום שהבוט נכשל בגלל המתחים וחוזר לסטוק..ההודעה הידועה (בביוס הגדרות חוזרות לסטוק והמהירות של הזכרונות על 1000 !!??)

גם עכשיו זה נכשל ב OC... במתחים של 1.3...

אני כבר לא יודע מה לעשות..מבאס.

אולי אני אחזיר את הגדרות ל 1.25 ואבטל LLC ? או שאני אמשיך לעלות מתחים ל 1.35 ?

(מוזר ששבוע שלם זה עבד תקין עם 1.25)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה בגלל המתח של המעבד.

אני כמעט בטוח.

וגם LLC לא אמור להיות קשור לזה.

אני מנסה לחשוב למה זה יכול לקרות ומה יכול לפתור את זה וחוץ מהשערות פרואות אין לי רעיונות כרגע.

אם זה היה קורה בתדירות יותר גבוהה אז אולי יש מה לבדוק.

במצב שזה כרגע זה מיותר להתעסק עם זה.

זה לא באמת בעיה.

ובכלל לא בטוח שיש לזה קשר לOC.

יכול להיות שגם אם תבטל את הOC זה יקרה.

אולי זה סתם אנומליה חשמלית נדירה שקשורה להטענה של הרכיבים ע"י הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

יש לי אל פסק של גל סינוס טהור (במפרט בצד) אולי זה קשור לזה ? (נבדק כמובן לפני שנרכש).

בנוסף אתה חושב שעלי להחזיר הגדרות OC עם המתחים 1.25 שעבדו במשך שבוע ?

השאלה אם זה פתרון..שכל שבוע שזה נופל להחזיר בחזרה..(ואם זה זה יכול לגרום לנזק ש OC מתאפס וחוזר לסטוק )

תודה לך על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שמתקבלת לאחר שהמחשב עולה מחדש היא בגלל ההגדרות OC בביוס (הרי הוא מודיע שהתחרשה שגיאה במתחים) וגם ההודעה הזאת מוצגת בכניסה לביוס אחרי הריסטרט הרוולנטי.

זה עובד טוב ב 1.25, יש משהו נוסף שאתה יכול לחשוב עליו שיכול לגרום זה ? זה די מבאס לחזור על תהליך כל שבוע...

בנוסף האם יכול להיגרם נזק מכל הענין שOC מתאפס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...