שעלא בקשר ללוח אם ו Turbo Key - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעלא בקשר ללוח אם ו Turbo Key

mzlbat

Recommended Posts

היי

יש לי כמה שאלות בקשר ללוחות אם ואני ישמח אם מישהו יהיה סבלני ויעזור לי

1. בכללי איזה לוחות יותר טובים למעבדי ג'יגהבייט או ?

2. אני רואה שיש הרבה לוחות שיש עליהן ורציתי לדעת אם כדאי לקחת לוח כזה < ( שיהיה רק רסירברי אם הכרטיס המסך הרגיל ידפק ,ובמקום לשבת כמה ימים בלי מחשב עוברים למובנה ?)

3 . יש לוחות עם תדר 1333 ואחרים עם 2200 , זה משנה כך כך ? אמנם יש בהרצים האלה אבל המעבדים יש להם את המהירות הזאת למשל I7 ?

4. לבדוק את מעבד מסוים ואני רואה Max Turbo Frequency 3.6 GHz וה Clock Speed 2.93 GHz הכוונה שזה מסוגל או המקסימום אחרי ?

ומה זה Intel® Turbo Boost Technology ומה הקשר בינו לבין Max Turbo Frequency 3.6 GHz ?

5. בלוח מסוים של יש Turbo Ke ומה הקשר שלו עם Intel® Turbo Boost Technology ?

זה הקישור של הלוח

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=c19zNYHCAXhCqBPq

מעבד

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=41315

22965149.jpg

יענו בלוח הזה נותן לך לעשות אובר קלוק והכפתור הזה נותן לך את האפשרות לעבוד רגיל על המהירות הרגילה של המעבד ובליחצה אחת אתה עובר להגדרות של האובר קלוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איזו מכונית יותר טובה, טויוטה או מאזדה? אין דבר כזה...

2. בלוחות הישנים יותר של אינטל (תושבת 775) כרטיס מסך מובנה אכן יכול לשמש כרזרבי. אם כרטיס מסך גדול נדפק, אז אפשר לעבור למובנה לכמה ימים. הוא אמנם חלש ולא מתאים למשחקים, אבל עדיף מכלום.

בלוחות החדשים יותר של אינטל (תושבת 1156) לא כל מעבד יכול לעבוד עם כרטיס מסך מובנה שעל הלוח. למעשה - זה הפוך, כרטיס מסך נמצא על מעבדים מסוימים (כל ה-i3, וגם i5-6XX), ומה שנמצא על חלק מהלוחות זה "תוספת" שמאפשרת לכרטיס מסך מובנה של המעבד (GPU) לעבוד. ככה שאם תשים מעבד i5-7XX או i7 כלשהו - אין בהם GPU, ולכן לוח עם "תוספת" לא יוכל לשמש כרזרבי. כנ"ל אם תשים מעבד עם GPU על לוח בלי "תוספת".

3. יכול להיות שאתה מבלבל בין תמיכה ב-FSB (בלוחות הישנים) לבין תמיכה באוברקלוק של זיכרונות DDR3 בלוחות החדשים.

אם אתה מתייחס לתמיכה בזיכרונות DDR3 במעבדים החדשים בשני המקרים, אז בלי אוברקלוק הזיכרונות יעבדו בתדר המקסימלי שהמעבד יגביל אותם, כי בקר הזיכרונות עכשיו נמצא על המעבד.

4. לא. הכוונה שהוא עובד ב Clock Speed, ולפעמים מזהה שהמשתמש צריך יותר, ועושה בעצמו וביוזמתו קפיצות קצרות ל Max Turbo Frequency. למשל כשאתה מפעיל תוכנה כבדה שלא יודעת לנצל 4 ליבות: 3 ליבות לא יעבדו, והליבה שתעבוד תקפוץ ל-Max Turbo Frequency.

הטכנולוגיה הזאת נקראת Turbo Boost Technology. זה לא קשור לאוברקלוק.

5. הלוח הזה הוא עם תושבת 775. Turbo Boost Technology זה משהו שאין בכלל במעבדים עבור תושבת 775.

כפתור Turbo בלוח הזה יודע להפעיל אוברקלוק שאתה בעצמך הגדרת מראש מבלי שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב, להגיע ל-, ולשנות הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מאוד עזרת :yelclap:

" אז בלי הזיכרונות יעבדו בתדר המקסימלי שהמעבד יגביל אותם, כי בקר הזיכרונות עכשיו נמצא על המעבד. "

בקישור המעבד איפה רואים לאיזה תדר המעבד מגביל את הזכרונות .........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מאוד עזרת :yelclap:

" אז בלי הזיכרונות יעבדו בתדר המקסימלי שהמעבד יגביל אותם, כי בקר הזיכרונות עכשיו נמצא על המעבד. "

בקישור המעבד איפה רואים לאיזה תדר המעבד מגביל את הזכרונות .........

בשמחה!

קח לדוגמא את i7-870:

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=41315

Memory Types DDR3-1066/1333

זיכרונות יותר מהירים מ-1333 יוגבלו ל-1333.

אלא אם כן עושים , ואז רק הלוח יגביל את הזיכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...