חוק הזיקה - התלבטות אורנג'\סלקום - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק הזיקה - התלבטות אורנג'\סלקום

X-BLADE

Recommended Posts

היי,

לפני כשבועיים קניתי מטלפוניקה S I9000 (עלה 2500 ש"ח).

הבנתי שאני אמור לקבל בדיוק את אותן ההטבות באונג' ובסלקום, שהייתי אמור לקבל לו הייתי קונה את המכשיר דרכן.

הבעיה היא שאני לא מצליח להבין כלום ממה שרשום באתרים שלהם לגבי ההטבות האלה (באורנג' רשום מבצב אורנג' סמרטפון, ואין שום פירוט, ובסלקום גם לא ברור שם כלום). בנוסף, הנציגים בטלפון לא יודעים כלום (בפרט על חוק ייפוי זיקה).

האם משהו יודע להגיד בדיוק מהם ההטבות ומהם התנאים?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לפני כשבועיים קניתי מטלפוניקה S I9000 (עלה 2500 ש"ח).

הבנתי שאני אמור לקבל בדיוק את אותן ההטבות באונג' ובסלקום, שהייתי אמור לקבל לו הייתי קונה את המכשיר דרכן.

הבעיה היא שאני לא מצליח להבין כלום ממה שרשום באתרים שלהם לגבי ההטבות האלה (באורנג' רשום מבצב אורנג' סמרטפון, ואין שום פירוט, ובסלקום גם לא ברור שם כלום). בנוסף, הנציגים בטלפון לא יודעים כלום (בפרט על חוק ייפוי זיקה).

האם משהו יודע להגיד בדיוק מהם ההטבות ומהם התנאים?

תודה :)

לפי חוק הזיקה, אם אתה הולך לאתחת המעילות שמוכרות את המכשיר ומציג קבלה שקניתה את המוצר במקום אחר

הם מחוייבים לתת לך תוכנית זהה כאילו שקנית אצלם את המכשיר, כולל זיכויים וחיובים כמו חבילת גלישה.

לדוגמה: אם היית לוקח את המכשיר מהמעילה והייתה אמור לקבל 60 שקל זיכוי כנגד שימוש של 200 דקות, גם במקה שלך יהיה חייבים לתת לך את הזיכוי, אבל כמו שכשאתה קונה מהמפעילה את המכשיר אתה מחוייב לחבילת גילשה במחיר 90 שקל לחודש גם במקרה שלך אתה תיהיה מחוייב.

וכל מה שנשאר לך זה בעצם רק לבחור תוכנית אם אחת שמתאימה לSGS או אחת שהיא כללית והיא SIMONLY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע.

מה שאני לא מצליח להבין מהאתר שלהם, זה מהם בדיוק הדילים הספציפיים עבור המכשיר הספציפי הזה.

כלומר, כמה החזר אני מקבל ובאיזה תנאי, בכל אחת מהחברות.

אשמח לתשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר למוקד שירות לקוחות של כל אחת מהחברות

הסלולר לא פרייארים

הם לא מפרסמים את התוכניות השוות יותר שלהן באתרים

תבדוק טוב טוב לפני שאתה מחליט

חשוב שתבדוק האם יש תוכנית שמתאימה למגזר שלך

חיילים סטודנטים מבצעי עולים וכל סוגי המבצעי עובדים

אני יכול לספר לך שבאורנג לדוגמא יש לחברי "חבר" של 1000 דקות +1000 SMS ב190 ש"ח

ככה שההבדל בעלות הוא סופר משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...