מן גלים/קווים כאלה במסך בזמן משחק - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מן גלים/קווים כאלה במסך בזמן משחק

EroSenin

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוציא מהסלוט ותנתק מהחוטים של הספק את הכרטיס מסך, תחבר את המסך לכרטיס המובנה. הוא יעבוד ללא הגדרה נוספת

במערכת ההפעלה יתכן שהכרטיס המובנה יזוהה אוטומטית ויתכן שתצתרך להתקין כדיי להפעיל אותו ברזולוציה האמיתית של המסך. זה שונה בכל מערכת הפעלה

אם הכרטיס המובנה עדיין עושה את הבעיה, הייתי אומר ספק

אם הכרטיס המובנה לא עושה, יכול להיות או כרטיס מסך (תבדוק נזקים ויזואליים וכו) או ספק (הכרטיס המובנה לא מעמיס את הספק מספיק כדיי שהבעיה תופיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא מהסלוט ותנתק מהחוטים של הספק את הכרטיס מסך, תחבר את המסך לכרטיס המובנה. הוא יעבוד ללא הגדרה נוספת

במערכת ההפעלה יתכן שהכרטיס המובנה יזוהה אוטומטית ויתכן שתצתרך להתקין כדיי להפעיל אותו ברזולוציה האמיתית של המסך. זה שונה בכל מערכת הפעלה

אם הכרטיס המובנה עדיין עושה את הבעיה, הייתי אומר ספק

אם הכרטיס המובנה לא עושה, יכול להיות או כרטיס מסך (תבדוק נזקים ויזואליים וכו) או ספק (הכרטיס המובנה לא מעמיס את הספק מספיק כדיי שהבעיה תופיע)

המובנה לא עובד לא יודע למה.. לא נדלק המסך גם לאחר הגדרה בביוס.

יש לי ספק נוסף בבית SEASONIC 500ET שנקנה לפני חודשיים והמחשב שלו עובד תקין.האם הוא יחזיק את המפרט שלי?

אז אני פשוט יבדוק אותו על המחשב שלי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המובנה לא עובד לא יודע למה.. לא נדלק המסך גם לאחר הגדרה בביוס.

יש לי ספק נוסף בבית SEASONIC 500ET שנקנה לפני חודשיים והמחשב שלו עובד תקין.האם הוא יחזיק את המפרט שלי?

אז אני פשוט יבדוק אותו על המחשב שלי לא?

כן? האם הספק הזה יחזיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם לי יש את הבעיה שציינת בכמה מן המשחקים; מן גלים כאלה שמעוותים את תמונת המשחק...

כאשר אני נכנס ללוח הבקרה של הכרטיס מסך וכופה הפעלה על הסנכרון האנכי, הקווים אמנם נעלמים, אבל זה לא פותר לי בעיות אחרות שיש לי עם משחקים...

רק כדי לוודא שהבעיה שלי היא אותה הבעיה שיש לך, תלחץ על הכפתור הימני של העכבר, תיכנס ללוח הבקרה של הכרטיס מסך ואחר כך להגדרות התלת-ממד...

לאחר מכן תלך לסנכרון האנכי ותעשה כפה הפעלה... תאמר לי אם לאחר מכן הקווים נעלמים...

(גם אם הם נעלמים אחר כך כמו שקורה אצלי, זה לא אומר שאין בעיה, כי אני לא חושב שהגלים האלה אמורים להיות בכלל, וזאת בעיה גם בגלל ה-FPS הבעייתי...)

עריכה: מצטער אבל אני לא ממש מבין בספקי כוח... חכה לתגובה הבאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ידוע שהסינכרון אנכי הזה פותר את הבעיה אבל אז יש מגבלה של 60 FPS .

וגם אני אומר לך עכשיו שהFPS ירד משמעותית

השאלה שלי עכשיו האם הספק seasonic 500et יחזיק את המפרט שלי? בעמוד הקודם פירסמתי אותו.

אני רוצה לבדוק את המחשב עם הספק הזה שיש לי בבית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את המחשב עם הספק seasonic 500et ועדין יש בעיה אוף !!!

יש לי FPS נמוך בטירוף ויש לי כרטיס מסך מאוד חזק. ATI HD6870 ופעם היה לי יותר FPS עם 8800GTS...

זה בעיית חומרה או תוכננה?

אולי לבדוק את המחשב במקום אחר בבית? אולי יש בעיות עם החשמל באותו מקום שאני מחבר את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינת שעם הספק השני בעיית ה-FPS הנמוך עדיין לא נפתרה... אבל הייתי רוצה לדעת אם גם בעיית הקווים לא נפתרה...

גם במקרה שלי, מלבד בעיית הקווים שיש לי בחלק מן המשחקים, יש בעיה מוזרה ב-FPS... ברוב המשחקים, על אף שה-FPS הוא גבוה, כלומר 45-50 FPS, יש לי תקיעות קטנות שאי אפשר להיפטר מהן, ובחלק מן המשחקים הן בולטות אפילו על 70-80 FPS... אמנם מדבריך נשמע שבעיית ה-FPS שלך היא די שונה (למרות שיש לי כמה משחקים שה-FPS שלהם נמוך מדי באופן מחשיד), אבל הנקודה היא שככל הנראה יש קשר בין תופעת הקווים ההם לבין חוסר הפרופורציה ב-FPS...

לגבי המיקום של החשמל בבית אני לא יודע... זה לא יזיק אם תנסה מיקום אחר, אבל קשה לי להאמין שזה יעזור...

אני אמנם לא כל כך מבין בזה, אבל יכול להיות שהזכרונות תקולים... אולי תשאיל ממישהו אחרים ותחליף אותם בזכרונות הקיימים רק בשביל הניסיון...

לאחר מכן תאמר לי אם הבעיה נפתרה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך מקודם שתנסה אחרים... ובכן... אני עצמי הוצאתי עכשיו את כל אחד משני הזכרונות כאשר השני נשאר במחשב, ובשני המצבים עדיין היו בעיות כולל הקווים ההם. ואני לא חושב שסביר ששני הזכרונות שלי תקולים, אבל מי יודע...

בכל אופן, אני ממליץ לך לקחת את הכרטיס מסך לבדיקה בחנות, או להשאיל ממישהו כרטיס אחר ולנסות אותו על המחשב... (אמנם, כאשר אני לקחתי את הכרטיס שלי לבדיקה בחנות, המוכר אמר שאין איתו שום בעיה, אבל קשה לי מאוד לסמוך על זה, משום שלאחר מכן כשלקחתי אליו את כל המחשב לבדיקה, פעמיים, הוא בכלל סירב להכיר בכך שיש בעיה כלשהי... לכן אי אפשר לדעת... וחוץ מזה, יכול להיות שמדובר בשני מקרים שונים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאוליי אומר שהבעיה אצלך בחשמל ?

כשהמחשב מודלק אבל לא מחובר באף צורה למסך, אם אתה נוגע בבורג במארז שלו אם מברג טסטר (רגיל לא זה אם הסוללות) הוא נדלק ?

כשהמסך מודלק אבל לא מחובר באף צורה למחשב, אם אתה נוגע במתכת החיצונית של ה DVI/VGA אם מברג טסטר (רגיל לא זה אם הסוללות) הוא נדלק ?

אם התשובה לאחת מהשאלות היא כן, אין לך חיבור אדמה עובד

אם יש לך מולטימטר תבדוק איתו שהחוטי אדמה שלמים לכל האורך - בכבלים, מהמגע האמצעי בשקע של הספק (כשהמחשב מנותק מהחשמל) למארז, כנל המסך, במפצל שאליו כל הציוד מחובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאוליי אומר שהבעיה אצלך בחשמל ?

כשהמחשב מודלק אבל לא מחובר באף צורה למסך, אם אתה נוגע בבורג במארז שלו אם מברג טסטר (רגיל לא זה אם הסוללות) הוא נדלק ?

כשהמסך מודלק אבל לא מחובר באף צורה למחשב, אם אתה נוגע במתכת החיצונית של ה DVI/VGA אם מברג טסטר (רגיל לא זה אם הסוללות) הוא נדלק ?

אם התשובה לאחת מהשאלות היא כן, אין לך חיבור אדמה עובד

אם יש לך מולטימטר תבדוק איתו שהחוטי אדמה שלמים לכל האורך - בכבלים, מהמגע האמצעי בשקע של הספק (כשהמחשב מנותק מהחשמל) למארז, כנל המסך, במפצל שאליו כל הציוד מחובר

אני יבדוק את זה ויעדכן פה.בכל מקרה זה קורה בכל המשחקים הקווים האלא וזה גורם לדעתי גם לחוסר יציבות בFPS וFPS נמוך מדי. יש לי בבית מחשב חלש טיפה יותר והוא מקבל יותר FPS והוא יותר יציב גם : S

ציינת שעם הספק השני בעיית ה-FPS הנמוך עדיין לא נפתרה... אבל הייתי רוצה לדעת אם גם בעיית הקווים לא נפתרה...

גם במקרה שלי, מלבד בעיית הקווים שיש לי בחלק מן המשחקים, יש בעיה מוזרה ב-FPS... ברוב המשחקים, על אף שה-FPS הוא גבוה, כלומר 45-50 FPS, יש לי תקיעות קטנות שאי אפשר להיפטר מהן, ובחלק מן המשחקים הן בולטות אפילו על 70-80 FPS... אמנם מדבריך נשמע שבעיית ה-FPS שלך היא די שונה (למרות שיש לי כמה משחקים שה-FPS שלהם נמוך מדי באופן מחשיד), אבל הנקודה היא שככל הנראה יש קשר בין תופעת הקווים ההם לבין חוסר הפרופורציה ב-FPS...

לגבי המיקום של החשמל בבית אני לא יודע... זה לא יזיק אם תנסה מיקום אחר, אבל קשה לי להאמין שזה יעזור...

אני אמנם לא כל כך מבין בזה, אבל יכול להיות שהזכרונות תקולים... אולי תשאיל ממישהו אחרים ותחליף אותם בזכרונות הקיימים רק בשביל הניסיון...

לאחר מכן תאמר לי אם הבעיה נפתרה או לא.

אני חושב שאתה צודק דניאל.בכל מקרה אני כבר לא יודע מה לעשות עם הבעיה הזאתי כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי גם בכרטיס מסך הקודם!

וקניתי חדש לפני איזה שבועיים וזה עדיין קורה לא נירא לי זה מזה...

בכל מקרה חיברתי את המחשב בחדר אחר ויש עלייה גם של 40-50 FPS ???? אין לי מושג אך.

הקווים עדיין נשארו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...