רוצים אינטרנט מהיר ובמחיר זול ובלי התחייבות - הגיע הזמן! - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים אינטרנט מהיר ובמחיר זול ובלי התחייבות - הגיע הזמן!

nerya40

Recommended Posts

מעניין שפותח הדיון בחר לעשות את זה דווקא עכשיו כשהחופש הגדול התחיל וספקיות האינטרנט העלו מחירים כדי לפצות על העומסים המוגברים.

לפני לא הרבה זמן המחירים היו הרבה יותר זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את החברות האלו, אני אחכה חצי שנה-שנה עד שנשמע ביקורות והמלצות

בכל מקרה, אני אשמח להסבר קצר לגבי רוחב פס - מה ההבדל בין רוחב פס 15MB ל100MB?

שאני מוריד דברים יותר מהר למחשב? שאני יכול לשחק במשחק אונליין ללא פינג בכלל?

ואיך אפשר לבדוק את חיבור האנטרנט שלי? SPEEDTEST? איך אני אזהה מספרים שהם הגיוניים?

כל תשובה תתקבל בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר ל FAST בהתחייבות לחצי שנה וממש לא מרוצה...

בחודש הראשון היה די בסדר מבחינת מהירות גלישה וגם הורדות אבל ההמשך הרבה פחות טוב, יש שעות ארוכות של איטיות בגלישה והורדות (אפילו עדכונים של !) בקושי זזות.

המון תקלות בחיבור לחו"ל (YNET עובד, אתר שנמצא בחו"ל-לא עובד).

בקיצור מה שעולה זול=זול ואחרי ההתחייבות אני ממשיך הלאה.

בתור אחד שמחובר ל FAST כבר כ 7 חודשים הייתי חייב להגיב, יחסית לספקיות הקודמות שהייתי מחובר אליהם, ל fast יש הכי פחות תקלות מכולם, ה שלי וה גי מייל עובדים סבבה. ברור שאתר בחול לא יעבוד לך כמו YNET, אך האינטרנט שלהם רציף ואיכותי.

ואל תדברו שטויות על ההתחייבות, הם נותנים לך להתנתק מתי שאתה רוצה בלי קנסות (זה גם רשום בחוזה שלהם באתר).

בקיצור אני לקוח מאוד מרוצה בשביל ה 8 שקל שאני משלם להם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את החברות האלו, אני אחכה חצי שנה-שנה עד שנשמע ביקורות והמלצות

בכל מקרה, אני אשמח להסבר קצר לגבי רוחב פס - מה ההבדל בין רוחב פס 15MB ל100MB?

שאני מוריד דברים יותר מהר למחשב? שאני יכול לשחק במשחק אונליין ללא פינג בכלל?

ואיך אפשר לבדוק את חיבור האנטרנט שלי? SPEEDTEST? איך אני אזהה מספרים שהם הגיוניים?

כל תשובה תתקבל בברכה :)

ענית על כל השאלות שלך.

חוץ מהפינג, זה לא ממש ישנה לך.

מספר הגיוני בספיד-טסט זה אומר שאתה מוריד\מעלה במהירות שאתה משלם עלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמחובר ל FAST כבר כ 7 חודשים הייתי חייב להגיב, יחסית לספקיות הקודמות שהייתי מחובר אליהם, ל fast יש הכי פחות תקלות מכולם, ה שלי וה גי מייל עובדים סבבה. ברור שאתר בחול לא יעבוד לך כמו YNET, אך האינטרנט שלהם רציף ואיכותי.

ואל תדברו שטויות על ההתחייבות, הם נותנים לך להתנתק מתי שאתה רוצה בלי קנסות (זה גם רשום בחוזה שלהם באתר).

בקיצור אני לקוח מאוד מרוצה בשביל ה 8 שקל שאני משלם להם!

וזו התגובה הראשונה שלך באתר? זה מעלה חשדות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

סליחה שאני מחייה דיון עתיק כזה

אבל אני כן הולך לנסות אחת מהקטנות כניראה חודש הבא אחרי שגם 014 וגם נטוויזים רחוקים מאוד מלתת לי את ה12 מגה שאני אמור לקבל

וזה לא עניין המחיר בכיף היתי משלם גם 100 שקל לחודש לספק -עם האינטרנט לחול היה מספיק מהיר בלי חסימות ובלי שטויות

לא יודע איך הקטנים מתנהלים -אבל אין לי מה להפסיד

או שאני יקבל נורמלי או שאני לא יקבל ואז בגלל המצב בארץ אני יוריד את האינטרנט לאיטי ביותר שאפשר לפחות לשלם גרושים על איטי מאשר יותר על שגם ככה איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...