איך להתקין XP בצורה חוקית על נייד דל עם מדבקה של סריאל עליו? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להתקין XP בצורה חוקית על נייד דל עם מדבקה של סריאל עליו?

HWgeek

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי בעיה

מדובר במחשב נייד דל D505 שיש לו מדבקה של PRO חוקי

אתמול הAVG ביקש מימני לעדכן לגירסת 2011 ואחרי שהוריד ביקש לעשות ריסט ואחרי הריסט גיליתי שהAVG נימחק וגם לא ניתן להריץ את קובץ ההתקנה מחדש- הוא ביקש לעשות ריסט כדי להשלים התקנה אך ללא הצלחה!

לאחר מס' נסיונות בקושי הצלחתי להתקין גירסה של AVG 08 והוא ישר התחיל לימצוא המון ווירוסים ועד שבקושי הצלחתי לעדכן אותו בסריקה הסופית הוא מצא מעל 110!! בעיות ווירוסים!!( אין לי מושג מאיפה כי יום לפני הכל היה בסדר עד שהעידכון הדפוק של AVG דפק הכל!) עכשיו לXP חסרים קבצים והוא לא יכול להיכנס יותר.

עכשיו יש לי שעלה!

בגב הנייד יש מדבקה עם סריאל של PRO אבל אין לי יותר את הדיסקים של שיחזור המערכת של דל ואיני יודע מאיפה להתקין את הXP.

יש לי דיסק מקורי של PRO SP2 בישביל מחשב ביתי אבל אני לא יודע אם אני מתקין אותו האם הסריאל של הנייד יהיה תקף

אז מה אתם ממליצים לי לעשות? איך להתקין את הXP בצורה חוקית עם הסריאל של הנייד?

האם הXP של שונה?

בנוסף שאלה נוספת- בחיים לא הצלחתי לעשות REPAIR למחשב כי הוא תמיד שואל מה הסיסמא של הADMIN ואף פעם הוא לא מקבל את הסיסמא שנותנים

גם במחשבים שלא הייתה סיסמא וגם שהייתה לרות שהייתי מקליד נכון הוא היה תמיד אומר שהסיסמא שגויה!! אני בחיים לא מצליח להבין איך כאלה גרועים!!?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...