כמה אמור לעלות G5 יד שניה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אמור לעלות G5 יד שניה?

idofr

Recommended Posts

היי שלום לכולם, אני מקווה שההודעה חוקית פשוט מעניין אותי לדעת בכמה אני יכול למכור את הLogitech G5 שלי, הוא במצב ממש טוב וראיתי עדיין ניתן למצוא אותו חדש בחלק מהחנויות באזור ה300 ש"ח. מה דעתכם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מרתיע בקניית עכבר יד שניה.

כאילו, ניחא מסך או מעבד או מה שלא יהיה. אבל מקלדת-עכבר? יאק.

רק תחשוב על זה.. כשאתה תיגע בו אתה תיגע בכל מי שאי פעם נגע בו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל הציוד שלי עובר חיטוי פעם בשבוע-שבועיים.

בקשר לעכבר, היום הציוד היקפי כלכך זול, שאני לא חושב שירוצו לקנות אותו, במחיר של 100ש"ח (או בכלל).

למשל אני מוכר סט אלחוטי של מקלדת ועכבר ארגונומים Natural של במצב כחדש, במחיר של פחות מחצי ממה שאפשר לקנות אותו, ואין קונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מרתיע בקניית עכבר יד שניה.

כאילו, ניחא מסך או מעבד או מה שלא יהיה. אבל מקלדת-עכבר? יאק.

רק תחשוב על זה.. כשאתה תיגע בו אתה תיגע בכל מי שאי פעם נגע בו :-\

תמיד היית סנוב :lol:

לא יודע איך אצל מרבית האנשים, אבל אצלי מקלדת-עכבר עוברים פעם בשבוע-שבועיים ניקוי יסודי עם אלכוהול או חומר ניקוי/חיטוי לפלסטיק...

אה, וגם יש לי עכבר G5 חדש (החלפתי את הישן דרך לוג'יטק וקיבלתי חדש באריזה, קניתי משהו אחר בזמן שחיכיתי) ואפילו אותו אני לא מצליח למכור ב-150 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד היית סנוב :lol:

לא יודע איך אצל מרבית האנשים, אבל אצלי מקלדת-עכבר עוברים פעם בשבוע-שבועיים ניקוי יסודי עם אלכוהול או חומר ניקוי/חיטוי לפלסטיק...

אה, וגם יש לי עכבר G5 חדש (החלפתי את הישן דרך לוג'יטק וקיבלתי חדש באריזה, קניתי משהו אחר בזמן שחיכיתי) ואפילו אותו אני לא מצליח למכור ב-150 :-\

.1 אוףף, נקווה לטוב

2. גם אצלי המקלדת והעכבר עוברים חיטוי פעם בשבועיים בערך - בעיקר מאז שראיתי במכסחי המיתוסים שעל מקלדת ממוצעת יש פי מיליון בערך (סתם כי אני לא זוכר פי כמה, אבל זה היה כפולה אני בטוח) חיידקים מאשר באסלה ממוצעת =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...