דיון בכי: קיבלתי מחשב נייד לימון (R400) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בכי: קיבלתי מחשב נייד לימון (R400)

lev-27

Recommended Posts

רכשתי ב- מחשב נייד r400 מחודש ע"י . המחשב הגיע באריזה חתומה במצב חדש לחלוטין. בלי שום שריטה. ריח של חדש. לצערי למחשב יש אותה בעיה כמו למחשב של לבחור הזה:

זה כל כך מעצבן! :pissed: :'(

פעם שנייה אני נופל על לימון.

בעיקרון המחשב באחריות בינלאומית וקוד דגם תופס בארץ. ביום ראשון אנסה לפתוח קריאת שירות. אם לא אצליח אצטרך לעשות תיקון קומבינה כלשהו. חוץ מזה אני מאד מרוצה. בליגה אחרת לגמרי. שקט לחלוטין, לא מתחמם אפילו טיפה, מקלדת פצצה, אין טיפה פלסטיק מבריק. קשיח ואיכותי.

אה וצריך להעיף את הויסטה. לא החלטתי אם לעשות downgrade ל- (קיבלתי דיסק) או לעבור לחלונות 7. יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבקה זה לא אופציה כי חייבים להרים את המשענת יד כדי לקבל גישה לרכיבים. (זיכרון, מקלדת, מעבד) חשבתי להדביק רצועת גומי בעובי 2-3 מ"מ על הכלוב מתחת למשענת. לדעתי יפתור את הבעיה. בכל מקרה, לא מדובר בתיקון מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, עד כדי עניין של CRU שהם Customer Replaceable Units. כאלה הם פשוט שולחים לך בדואר או עם שליח ואתה שולח להם את החלק הפגום בחזרה. לפחות זה היה המצב בכל השנים שאני מתעסק איתם, ולא שמעתי על שום שינוי בתנאים.

משום שpalmrest מוגדר כCRU, הם אמורים לשלוח לך אותו (הנציגים הטלפוניים לא תמיד מודעים לנוהל זה, מניסיון).

עם זאת, כפי שציינתי, אין וודאות שהבעיה נעוצה דווקא בpalmrest - ייתכן שהבעיה היא במבנה, ואז בכל מקרה תצטרך להביא להם את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...