הנייד נדלק אבל מסך שחור - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנייד נדלק אבל מסך שחור

Psy

Recommended Posts

אם מכוונים תאורה-פנס למשל, ישירות על המסך אפשר לראות שהוא דלוק אבל על תאורה חלשה מאוד.

ניסיתי לבדוק אם הבעיה בלחצן שמכבה את המסך בכל פעם שסוגרים אותו (את המסך) אבל זו לא הבעיה.

כמובן לפני זה ניסיתי לבדוק שהמחשב עובד על חשמל לבד, על סוללה לבד ...אח"כ גיליתי שהמסך דלוק אבל אבל קשה מאוד לראות... כאילו זה הוריד לו את כל הגדרות הבהירות...

ריסט כמובן לא עזר.

מה יכולה להיות הבעיה ? - זה פתאום קרה אחרי פעם שסגרתי את המסך של הלפטופ וכשפתחתי הוא כביכול לא נדלק

ויש אפשרות לסדר את זה עצמאית או שזה דורש תיקון במעבדה ?

אציין שזה מחשב ישן של , מן הסתם כבר בלי אחריות, אבל משמש אותי להרבה דברים ועובד יופי (עד עכשיו).

אשמח לעצות.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לבדוק אם הבעיה בלחצן שמכבה את המסך בכל פעם שסוגרים אותו (את המסך) אבל זו לא הבעיה.

איך אתה יודע מעל לספק סביר שזו לא הבעיה?

זה יכול להיות גם אינוורטר וגם נורה שמתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע מעל לספק סביר שזו לא הבעיה?

זה יכול להיות גם אינוורטר וגם נורה שמתה.

כי חשבתי שהלחצן הזה נשאר תקוע אבל כששיניתי את ההגדרות (באמצעות פנס צמוד למסך, כדי שאני אוכל לראות משהו) שכשאני סוגר את המסך המחשב יעבור למצב המתנה אז הוא נכנס רגיל למצב המתנה בכל פעם שסגרתי את המסך ונדלק חזרה כשפתחתי אותו שוב...

השאלה איך נורה פתאום מתה ואם זה הגיוני שעדיין אפשר לראות משהו אבל בקושי ?

ואם זה תיקון של 1000 שקל ואתה אומר שהבעיה חזרה אז כבר עדיף לקנות מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ביצעת בדיקה טובה. :)

המסך מציג תמונה כי המטריצה עצמה מקבלת מתח. אבל אם הכל חשוך, זה אומר שנורת הפלורסנט לא מאירה. יש שתי אפשרויות - או שהנורה עצמה מתה, או שהאינוורטר , שתפקידו להמיר את מתח הDC למתח AC עבור הנורה, שבק חיים.

משום שמוות של נורות פלורסנט לרוב אינו פתאומי (מתחיל מהבהובים, עבודה לסירוגין, שינויי גוון), יש סיכוי לא רע שמדובר באינוורטר. אינוורטר הוא רכיב קטן וזול יותר וגם ההחלפה פשוטה יותר. לכן הייתי בודק אפשרות זו תחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ביצעת בדיקה טובה. :)

המסך מציג תמונה כי המטריצה עצמה מקבלת מתח. אבל אם הכל חשוך, זה אומר שנורת הפלורסנט לא מאירה. יש שתי אפשרויות - או שהנורה עצמה מתה, או שהאינוורטר , שתפקידו להמיר את מתח הDC למתח AC עבור הנורה, שבק חיים.

משום שמוות של נורות פלורסנט לרוב אינו פתאומי (מתחיל מהבהובים, עבודה לסירוגין, שינויי גוון), יש סיכוי לא רע שמדובר באינוורטר. אינוורטר הוא רכיב קטן וזול יותר וגם ההחלפה פשוטה יותר. לכן הייתי בודק אפשרות זו תחילה.

אהלן, מצטער על התגובה המאוחרת...

לא היה לי זמן להתעסק עם זה בימים האחרונים.

אז ככה, ניסיתי לשחק עם האינוורטר, לראות אם זה יסדר את הבעיה, עדיין נשארה בעינה.....

בכל אופן הוצאתי אותו אני עכשיו אחפש באיביי את הדגם של האינוורטר הזה, אני מקווה שאני אמצא..... בכל מקרה אני רואה שאינוורטרים זולים לגמרי.

אני חייב בדיוק את אותו הדגם שהיה בנייד או שאפשר דגמים אחרים ('מורשים') עפ"י היצרן ?

תודה רבה על העזרה אגב!

\\ מסתבר שזה לא דגם כזה נדיר (עם כל זה שהמחשב ישן)

2.5 דולר .....מחיר בדיחה, המשלוח כבר עולה פי 2.6 יותר...

http://cgi.ebay.com/NEW-HP-DV1000-ZE2000-ZE2100-ZE2200-AS023172018-INVERTER-/250696321051?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a5eaa481b

אני אזמין את זה, בטח כשאני אחזור מהמילואים זה כבר יגיע.

הכי הרבה זרקנו 33 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...