EDIMAX BR-6524N מבקש חו"ד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EDIMAX BR-6524N מבקש חו"ד

amisha

Recommended Posts

אני חושב אולי לקנות אותו כחלק מ ? אולי כדאי להוסיף עוד קצת לקחת משהו יותר עמיד ?

ראיתי שממליצים על ה D-Link DIR655 , האם כדאי כבר לקחת את ה DLINK ?

הוא אמור יהיה להתחבר למודם של HOT ללא חייגן , האם זה אפשרי ?

עריכה :

מוכן להשקיע עד כ 500 ש"ח .

צריך תקן N לנייד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האדימקס הזה.

עבד מצויין חודשיים עד שפעם אחת קפץ הפקק. (מישהוא החליט ששואב אבק, בוילר, אטמור, מכונת כביסה ותנור זה שילוב מנצח כשעובדים כולם ביחד)

מאז הוא עובד רק כUniversal Repeater. מצב AP עושה ניתוקים כל חצי שעה בממוצע.

אני לא מת עליו, אבל הוא יפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האדימקס הזה.

עבד מצויין חודשיים עד שפעם אחת קפץ הפקק. (מישהוא החליט ששואב אבק, בוילר, אטמור, מכונת כביסה ותנור זה שילוב מנצח כשעובדים כולם ביחד)

מאז הוא עובד רק כUniversal Repeater. מצב AP עושה ניתוקים כל חצי שעה בממוצע.

אני לא מת עליו, אבל הוא יפה :)

יש לי נסיון טוב מאד עם המוצר הזה כולל בבתים ומשרדים הנמצאים בשיפוץ כך שנפילות מתח וצרות אחרות ( בזמן שיפוץ תמיד ימצא החכם שייקדח בקיר לתוך כבל חשמל), ועד כה לא נתקלתי בבעיות עם הראוטרים האלה.

אם לאחר איפוס מוחלט והגדרות מחדש המכשיר לא מתפקד, גש לפיקוק והם יחליפו אותו במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון טוב מאד עם המוצר הזה כולל בבתים ומשרדים הנמצאים בשיפוץ כך שנפילות מתח וצרות אחרות ( בזמן שיפוץ תמיד ימצא החכם שייקדח בקיר לתוך כבל חשמל), ועד כה לא נתקלתי בבעיות עם הראוטרים האלה.

אם לאחר איפוס מוחלט והגדרות מחדש המכשיר לא מתפקד, גש לפיקוק והם יחליפו אותו במקום.

6 מדורי גיהנום אני העבור עד שיחליפו לי אותו. יטרטרו אותי עם בדיקות טכניות וחיוכי "הכל עוד מצויין כל עוד לנו זה משתלם".

עזוב. עדיף לקנות ראוטרים זולים שהם חרא, אבל לפחות שלא יכאב בכיס להחליף אותם כל חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עם ה 6524n, חוץ מזה שהממשק שלו נהיה ממש איטי אחרי שימוש קצר (צריך לעשות ריסטרט כדי לסדר את זה) הוא בסדר.

אני אישית הייתי הולך עכשיו על ה TP-Link WR-1043ND שעולה קצת יותר אבל מגיע עם 1Gb ואפשרות לשים dd-wrt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 מדורי גיהנום אני העבור עד שיחליפו לי אותו. יטרטרו אותי עם בדיקות טכניות וחיוכי "הכל עוד מצויין כל עוד לנו זה משתלם".

עזוב. עדיף לקנות ראוטרים זולים שהם חרא, אבל לפחות שלא יכאב בכיס להחליף אותם כל חודשיים.

למען הסר כל ספק, אני לא שייך או מקורב לחברת פיקוק היבואנים של אדימקס אני לקוח גם שלהם.

במקרה שלהם אתה סתם משמיץ, הם אכן יבדקו את המכשיר, אבל הגישה שלהם מאד מוטה לטובת הצרכן.

לגבי פותח האשכול, השיקולים שלו צריכים להישאר בתחום של עלות תועלת בהשוואה למוצרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדתי מהאדימקס .

קראתי שיש בעיה להפעיל את ה TP LINK במצב של N עם קושחת WRT בנט צ'יף , ולא מצאתי לזה שעם איזכור באתר של WRT.

יתכן ונפתרה הבעיה ?

הבעיה הזו נפתרה. אני אעדכן את הסקירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...