ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"גזע" היהודי ותורת הגזע הנאצית

מר מקלדת

Recommended Posts

נקודה מעניינת נוספת היא כמות האישיים המפורסמים היהודים בעולם כמובן ביחס ישיר לאחוזנו באוכלוסיית העולם.

אני לא מדבר רק על זוכי פרסי נובל, אלא על מוסיקאים, מדענים וכ"ו... אין ספק שיש משהו בעם היהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה חפשו כל ציוויליזציה גדולה שהיסטוריה מכירה את היסטוריה שלה ותימצאו הרבה שחיטויות

ועברינים גם במקומות שהיהודים לא היו בורג חשוב שמה

ככה שמספיק עם השטויות

בהיסטוריה ידועים שחיטויות עוד ממיצרים העתיקה

אימפריות רומה ויוון היו מלאות שחיטויות

אירן היום מלאה שחיטויות והיהודים רחוקים מלהיות שמה בעמדות מפתח

ככה שדי עם השינאה העצמית המטופשת

יהודים לא המציאו את השחיטות -הם פשוט חלק מימנה כמו שיש בכל העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיתות/שחיתויות

גם ככה אתה משתמש במילה הזאת כל כך הרבה, לא מאוד מסובך לדעת איך מאייתים אותה.

וגם, אם אתה רוצה שמישהו ייקח אותך ברצינות, ממש לא יזיק לעבוד על שגיאות הכתיב שלך (אני יודע שאני

אישית די מפסיק לשים לב מה מישהו כותב כשיש לו שגיאות כתיב חוזרות ונישנות)

ולכל התגובות הצפויות שיבואו אחריי של "מה אכפת לך?" או "מה אתה אבשלום קור?" או "אני דיסלקט"

אז ממש לא אכפת לי מהתגובות האלה, אז בין אם תגיבו ובין אם לא, אני אמשיך להגיב לאנשים שהכתיבה שלהם לוקה בכאלה שגיאות, כי לי זה מפריע.

יש לכם בעיה עם התגובות האלה שלי? לא אכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה את עצבני ?

אין לי בעיה שמתקנים אותי -ככה אני לומד

מה שלא כל כך עשיתי שהיתי בבית ספר

אני רק לא מבין מה העצבים ? אתה יכול להגיע באווירה נינוחה פה זה לא פורום של ערסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עצבני עלייך קרירין,

פשוט מקדים את המאוחר לכל התגובות שנוטות לבוא אחרי כל פעם שאני מתקן את הטעויות של מישהו (פורום של ערסים או לא, עדיין התגובות האלה נוטות להגיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[בבקשה לא נעול, אני יודע שזה נושא נפיץ]

האם אתם חושבים שיש אמת כלשהי בהצגת הנאצים את היהודים ("הכסף מעל לכל")?

שמתי לב שבכל מקום שיש בו כסף מלוכלך יש יהודים: אוליגרכים ברוסיה, יהלומי דמים באפריקה, ניצול עובדים זרים, סחר בנשק עם דיקטטורות רצחניות (מדינת ישראל), סחר באיברים, סחר בסמים, סרסרות, הונאות ועוקצים מסוגים שונים וכו'.

היהודים שולטים בתקשורת בארצות הברית (זאת עובדה קיימת) ובמידה רבה בתקשורת בעולם.

היהודים נוטים לעבוד במקצעות "אוויר" לא יצרניים: ראו כמה עורכי-דין יש בארץ.

הם גם נוטים להתעסק בנדל"ן (ענף מושחת במיוחד - כי צריך הרבה בירוקרטיה, אישור קטן מהמנהל שווה עשרות מיליונים) וכו'.

כמו שגזעים שונים זה בזה פיזיולוגית (צבע עור, צורת אף, עיניים וכו') הם יכולים להיות שונים גם מ"בפנים".

אני חי פה ואני יודע שרוב האנשים לא כאלה ויש מלא יהודים טובים עם לב זהב, אז מה שאני חושב זה:

או שהיהודי הממוצע יותר רודף בצע יותר מהלא-יהודי הממוצע,

או שיש קבוצה של יהודים חמדנים וחסרי מצפון שאחראית לכל זה ועושה שם רע לכולם.

האופציה השנייה נראית לי יותר מתאימה. מה אתם חושבים? אולי הכל שטויות...

אגב אני יהודי "כשר" לחלוטין, שלא תחשבו שאני איזה אנטישמי או משהו.

בוא אני אספר לך סיפור,יש לי אחד מהפלוגה במילואים שאוסף חול בבקבוקים מהארץ ומוכר אותם בארה"ב(וגם אירופה/יפן/סין) ב-40 דולר הבקבוק.סתם הוא אוסף אותום בבקבוקים של מי-עדן ומוכר "חול מארץ הקודש".ואנשים קונים בהמוניהם והוא עושה ימבה כסף.ולא רק בקבוקים,הוא עושה מהחול צמידים,שרשראות ותיליונים.תליון הוא מוכר ב-80 דולר.וזו דוגמא מצויינת של איך ישראלי/יהודי הופך חול לנפט.עכשיו השאלה היא האם הבחור גאון או שכל השאר טיפשים.-במיוחד אלה שקונים 2-3 פריטים מ"המוצרים" שלו

אז כן יהודים הם עם מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אספר לך סיפור,יש לי אחד מהפלוגה במילואים שאוסף חול בבקבוקים מהארץ ומוכר אותם בארה"ב(וגם אירופה/יפן/סין) ב-40 דולר הבקבוק.סתם הוא אוסף אותום בבקבוקים של מי-עדן ומוכר "חול מארץ הקודש".ואנשים קונים בהמוניהם והוא עושה ימבה כסף.ולא רק בקבוקים,הוא עושה מהחול צמידים,שרשראות ותיליונים.תליון הוא מוכר ב-80 דולר.וזו דוגמא מצויינת של איך ישראלי/יהודי הופך חול לנפט.עכשיו השאלה היא האם הבחור גאון או שכל השאר טיפשים.-במיוחד אלה שקונים 2-3 פריטים מ"המוצרים" שלו

אז כן יהודים הם עם מיוחד.

הוא לפחות מוכר מוצרים

מה עם אנשים שעושים עוקץ ניגרי ?-די בטוח שזה לא המצאה של יהודים

כמו שאמרתי נוכלים יש בכל תרבות גדולה -אפילו בדיקטטורות

ומידוף לא המציא את הפונזי -אני די בטוח שפונזי לא היה יהודי -סתם דוגמה קטנה

פשוט בארץ אנחנו בעיקר שומעים על יהודים או ישראלים בכל מיני נוכלויות אז אולי נידמה לנו שיהודים עושים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמאים ונוכלים קיימים בכל מקום, השאלה היא מה גודלם ביחס לאוכלוסייה.

שימו לב שרמאות ונוכלות לאו דווקא חייבות להיות לא חוקייות, הן יכולות לפעמים להיות בתחום האפור או אפילו חוקיות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוקץ ניגרי...דוגמה מצוינת - http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%A7%D7%A5_%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%92%D7%A8%D7%99

הערכה היא כי בבריטניה בלבד נגנבים בדרך זו 150 מיליון ליש"ט (850 מליון שח) בשנה מאנשים פרטים. (ולא כל כך ישרים. כי מהות העוקץ הניגרי - "הגיע לידי כסף גדול (עשרות-מאות מיליונים)ממקור לא חוקי / הממשלה החרימה לי את הכסף. ואני צריך ממך סכום נמוך יחסי של אלפי דולרים, כדי לשחרר את הסכום הענק. ואז אני אחלוק עימך את הכסף"

יש כאן 2 סוגי נוכלים. סוג אחד המתבסס על תאוות כסף של האחד כדי לגנוב מהאחר. והסוג השני, שבטוח ששפר מזלו מכולם, ולכן קיבל את ההצעה המושלמת שכל אחד חולם עליה, אפילו אם אותה הצעה לא חוקית. העוקץ עובד, כי הקורבן הופך לעיוור מרוב תאוות בצע.

אתר שמוקדש לעקיצות של אותם נוכלים "ניגרים". http://www.419eater.com/index.php

מצחיק ומרתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמאים ונוכלים קיימים בכל מקום, השאלה היא מה גודלם ביחס לאוכלוסייה.

שימו לב שרמאות ונוכלות לאו דווקא חייבות להיות לא חוקייות, הן יכולות לפעמים להיות בתחום האפור או אפילו חוקיות לחלוטין.

תיראה הנוכלויות שאנחנו בדרך כלל שומעים אליהן הם הגדולות יותר

ולגדולות אתה צריך אנשים במקומות מפתח

יש הרבה יהודים שעוסקים במסחר בארצות הברית וכמובן בארץ ואנחנו בדרך כלל מקבלים דיווחים משם

אבל אני לא חושב שעם תיקח את כל הנוכלויות בעולם ותעשה אחוזים ליהודים יהיה יתרון ברור

פשוט כל פעם שיש משהו גדול כמו מידוף יש הרגשה שיהודים יותר נוכלים -רק שוכחים את כל הדברים הקטנים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוקץ ניגרי אופייני למדינות עולם שלישי שבהם המשטרה לא אוכפת דברים כאלה ואין הסכמי הסגרה לחו"ל.

לא מזמן הייתה קבוצה כזאת שפעלה מישראל ועבדה על זקנים אמיריקאים והסגירו אותם לארה"ב.

אני לא מדבר רק על עוקצים, אלא על עשיית כסף בחוסר מוסריות (למשל לשקר בשביל כסף), לפעמים זה חוקי ולפעמים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...